Máme pro vás krátký rozhovor, který představuje novou brněnskou erotickou akci, která chce své stáhnout co největší pozornost. Spolupořadatelem je i náš testerský pár Finecouple, které můžete znát jak z našeho dřívějšího rozhovoru, taky s jejich velmi sledovaných sociálních profilu primárně z Twitteru (@Dinnaofficial1 / @cfnm_king / Finecouple).

Zdravíme, v redakci jsme slyšeli, že pořádáte nějakou akci v Brně, o co jde?

Ano, je to tak. Já, CFNM_KING, s Petrem Karganem jsme se rozhodli spojit síly a udělat v Brně první ročník fetiš akce s názvem LANUFE. Je to zkratka LAtex – Nudity – Fetish, která se bude konat 13. 5. 2023 od 20h v klubu Melodka v centru Brna.

Co vás k tomu vedlo?

Petr Kargan několik let dělal Latex párty v Brně, ale bohužel neměl štěstí na lidi okolo sebe, a i když akce byly úspěšné, tak s lidmi, se kterými spolupracoval, měli jiné představy a Petr už byl po poslední akci demotivován. Akce měla úspěch, tak by byla škoda nepokračovat.

Proč se rozhodl tedy pokračovat?

S Petrem se znám 12 let, víme, co od sebe čekat, nejsme konfliktní, jsme tolerantní a v pohodě.

Já mu říkal, že je škoda s tím seknout, a představil jsem mu projekt LANUFE.

Odpověď byla, že si to rozmyslí, napsal mi za půl hodiny a už jsme to rozjížděli. 😊

Můžete tedy akci blíže popsat?

Jedná se o první ročník a jak právě název vypovídá, Lanufe – latex – nudity – fetish, je to zaměřené na tuhle komunitu. Chceme v Brně z toho udělat tradici a být časem v Brně pojmem jako největší akce tohoto druhu.

Dresscode

Na akci Lanufe můžete přijít v latexu, ve fetish oblečku nebo nahatý a budete se cítit svobodně, a to je náš cíl, aby si lidi odnesli skvělou náladu domů. U nás není místo pro předsudky, o to se postaráme.

Během večera se mohou těšit na koncerty, tanec a různá vystoupení, po shibari až po femdom vystoupení, kde budu vystupovat i já.

A co vystupující?

Samozřejmě, vezmu to postupně.

MURKEZZI

Vychází z kořenů, kombinuje prvky oldschool rave klenotů s moderními elementy, které dodávají klasice nový šat. Vyžívá se v hudební diverzitě, objevování nových subžánrů a nevšedních kombinacích.

Tato fúze starých a současných stylů vede k jedinečnému zvuku, který překlene mezeru mezi minulostí a současností a zachycuje tak esenci kultury elektronické hudby. Pečlivě vybraná selekce a fúze těchto prvků vytváří pocit kontinuity, spojení a ukazuje zkušenosti s historií a vývojem elektronické hudby.

Věnuje se zvukovému inženýrství a hudební žurnalistice. Je organizátorkou a rezidentkou multižánrového eventu DECADANCE v klubu WAX. DECADANCE je zároveň nezávislým labelem zaměřujícím se na prezentaci lokální nekonvenční tvorby a underground interpretů.

Aoki Gahara a CFNM_KING

Femdom show jako ze zvrhlé pohádky! Magická proměna krále na poslušnou čubicku pomocí kouzla přísné ženy a její speciální čarovné moci. Hůlka nebude chybět!

Latexotiq

Dark electro dance projekt rezonující současnou fetish scénou, který klade striktní důraz na divokost, rytmus a taneční kreace v energickém a vyhraněném melancholicko-magickém a emotivně ponurém pojetí niterních vjemů nejhlubších zákoutí temných duší.

Bondáž vystoupení

George Rope je rigger, který si užívá každou minutu vázání. Jeho vázání je kombinací estetiky, emocí, sadismu a ponižování. Vázání s ním může být velmi jemné a něžné, ale které se najednou promění na bolestivé a ponižující.

Bude s ním vystupovat modelka Alexinropes, kterou vtáhl do světa shibari a se kterou poprvé vystupoval v Brně.

A mnohem více, ale ty budeme teprve představovat na našich sociálních sítích a stránkách.

Další info akci

Vstupenky

Předprodej vstupenek ZDE. Lístky se dají koupit v předprodeji za 400 Kč do konce dubna, pak cena bude za 500 a na místě za 600.

Tím, že je kapacita omezena, bych doporučil, pokud chcete jít, včas si zajistit vstupenku.

S Petrem uděláme všechno proto, aby se všem první ročník Lanufe líbil a užili si ho!

Děkuji za rozhovor!

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: