KitKat není jen označením známé cukrovinky. Jedná se také o název proslulého berlínského tanečního klubu. Čím vším je zajímavý a jak se sem dostat?

Místo zasvěcené tanci i sexu

Za KitKatClub stojí rakouský režisér a pornoherec Simon Thaur a jeho životní partnerka Kirsten Krüger. Podnik byl založen už v roce 1994. Název je inspirován jménem berlínského nočního klubu z amerického muzikálu Kabaret, který se odehrává ve 30. letech 20. století. Cílem bylo oživit právě provokativní atmosféru tohoto podniku.

Rozlehlost

Klub sídlí v rozlehlém komplexu. Uvnitř nabízí dnes hned tři různé taneční parkety, ale i půl tuctu salonků a temnou místnost. Spolu s nimi zde najdete také vyhrazený venkovní prostor, který je spojen s bazénem. Interiéry klubu jsou pro dokonalý zážitek vyzdobeny fluorescenčními malbami a stylovými UV světly.

Z počátku trance…

Zpočátku se zaměřovala produkce tohoto tanečního klubu především na žánr trance a goa trance. Spektrum elektronické hudby se však v čase rozšířilo. Dnes se v prostorách KitKat hraje hlavně techno a trance. Od specifického zacílení se provozovatelé odchylují jen velmi málo.

Hudba není tím jediným, co ale příchozí láká. Zcela jedinečná je především maximální míra otevřenosti, která zde vládne.

Místo je totiž přímo předurčeno k tomu, abyste se tu maximálně uvolnili a spolu s vámi i ten, ke komu chováte sympatie.

Dunivá inspirace: Let’s Rave = Topic a Lili Pistorius

Sex má zde otevřené dveře

Zkrátka a dobře, sex tu má otevřené pomyslné dveře. Byť dnes explicitní provozování sexuálních hrátek už prioritou není a dominující služkou se v klubu stala hudba a tanec, stále je svobodomyslný přístup tím, co KitKat dělá výjimečným.

To ostatně platí všeobecně. Klub je doslova otevřen všem lidem různé sexuální orientace. To znamená nejen heterosexuálům, ale i členům LGBT komunity. Mezi návštěvníky lze běžně potkat především značný počet homosexuálních mužů.

Ostatně návštěvníkům menšinové sexuální orientace je přímo věnována i speciální Revolver Party.

Těm heterosexuálním je naopak víceméně doporučeno dorazit v doprovu dámské společnosti. A pozor, nenechte se u vstupu odradit delšími frontami, o návštěvu je značný zájem.

Svlékání povoleno, ale bez mobilů

Poměrně přísně je v klubu stanoven i dress code pro vstup. Vstup je pečlivě monitorován místními vyhazovači. Očekává se od vás, že se nebojíte fetiše a kinky. V KitKat uspějete i s latexovými prvky a kůží. Mnozí oblékají uniformy, případně je vítán outfit ve stylu glamour nebo high fashion.

Pozor, po vpuštění do prostor KitKat klubu budete rovněž požádáni také o to, abyste se svlékli. Ostatně oblečení zde odkládá i většina personálu od barmanů po šatnářky. V mnoha případech ostatně platí, že čím méně oblečení už dorazíte na místo, tím lépe.

Ve většině berlínských sex klubů se se snižujícím se množstvím látky obvykle i zvyšuje šance, že se dostanete na některou fetiš party.

KitKat vs Berghain

Mimochodem v Berlíně je ještě jeden více profláklý a ještě více exkluzivnější podnik – a to Berghain. Ten třeba dopadne příště: 🙂 A určitě bychom se s ním pochlubili.

Vyhlášená akce

Konkrétně v KitKat proslula hlavně akce CarneBall Bizarre – KitKatClubnacht, která se pořádá každou sobotu. Nese se právě ve znamení fetiš kostýmů a často i úplné nahoty.

KitKat dnes patří ke svébytným kulturním fenoménům a současně k pilířům berlínské nightclubové scény. Podnik je nesmírně populární a dnes se sem za zábavou pro dospělé sjíždějí návštěvníci z celé Evropy, a to samozřejmě včetně České republiky.

Bez záznamů, kromě vlastní paměti

A pozor, pokud by vás lákalo si odtud kromě zážitků odvézt i stylové selfie, budete to muset v atraktivních kulisách klubu oželet. Uvnitř totiž vládne přísný zákaz telefonů. Proč? Důvodem je především to, že návštěvníci by se jednoduše neměli rozptylovat nahlížením do svých mobilů a neustálým pózováním na Instagram.

Zážitky v KitKat je jednoduše nutné si užít naplno v přítomném okamžiku.

Naše reportáž z návštěvy

Lascivní podcast = jak se ne/dostat do Kitkatu a Berghainu? Petr a Aly:

Jak se dostat do Kitkat klubu?

Tenhle úkol (mimochodem je to dost hledaný pojem na Googlu = neboli jak je ten klub oblíbený a vyhledávaný) obsahuje tři hlavní body:

 • Dresscode
 • Trpělivost
 • Vstupné

Ten třetí bod je tady narovinu spíše do počtu, je lepší psát o 3 věcech, než jen o dvou. 🙂

Přátelé z komunity nás varovali, že bychom měli dorazit ideálně na 22:00, ať je to odbavení vstupu rychlejší. Ty fronty a jejich odbavení (potažmo odmítnutí, ale o tom níže), může trvat i 2 hodiny.

Už taxikář nám říkal, když jsme mu řekli název klubu, že to bude na místě na dlouho. Sám tam nikdy nebyl, ale dle všeho vozí tam často Berlíňany a turisty. Když se na nás podíval, jen mě řekl, že jsem dostatečně oblečený, parťákovi ze skupiny řekl, že ani omylem…

Děvčata zkontroloval až po rozsvícení lampiček v autě, protože do té doby jim moc pozornosti nevěnoval – a ty byly (i dle našeho očekávání) – totaly fine, neboli naprosto v pořádku.

Fronta

Byla neskutečně živá, všichni popíjeli nějaké drinky, bavili se, už bylo vidět, že nestojíme v cca 50 metrové frontě do divadla… Podstatná část byla už převlečená do fetish/kinky kostýmku a my už tušili, že budeme mít problém. Protože to byly fakt vymazlené kousky na ještě nádhernějších lidech. 🙂

Někdo byl vyloženě „jen“ v kožených harnesech, dost oblíbené byly průhledná trička či topíky, až mě překvapilo, že vyloženě latexu jsem tu neviděl moc – jen lacku či dalších variant lesklých materiálů.

Bude to souviset s tím, že je nádherný na pohled, ale v praxi (což ten večer nemusel být pro všechny jen na tanec a kukandu) moc praktický není. Takže bych přísahal, že možná nikdo neměl nic typicky latexového. Ale rozhodně hodně odhalujícího.

Osazenstvo ve frontě bylo… prostě mladé, krásné a rozjuchané.

Typicky skupinky přátel, různě namíchaných, popřípadě páry. Jednotlivci tady mají snad i mínusové body, možná i fatální, že vás nepustí. Záměrem takové akce je mít ideální poměr mezi pohlavími, dává to více možností pro všechny strany. 🙂

A ani když jste se nelíbili vyhazovači, přestože jste do puntíku splňovali outfit, tak vás nepustil. Hlídali si úroveň.

A museli jste oba být perfektní pro ně, jinak vás prostě rozdělili, že (typicky on) tam nepůjde.

Jeden pár (několik řad před námi ve frontě) mě zaujal, nádherně oblečení, poměrně tradičně, kabáty (ty bývají na tuhle akci typické u vstupu – protože si na sebe vezmete fetish kousky a do taxíku/MHD si vezmete přes to kabát.

A jen ho u vstupu rozevřete pro potvrzení, že tam opravdu patříte – zdržujete totiž na vstupu, když nemáte outfit na sobě a riskujete odmítnutí).

Ale zpět k tomu páru – přibližně on 35, ona 40, ale oba neskutečně nádherní, vymazlení, už jen kabáty vypadaly exkluzivně a draze.

Vše v topu, padnoucí a kvalitní. Až co mě kamarádi upozornili (paní měla lakované punčochy, takže to primárně táhlo moji pozornost), že ona neví, kde je. Měla totiž přes oči pásku.

A jak jsem je viděl jen ve frontě, myslel jsem, že je to škraboška či maska. Ale ona jen se držela partnera za ruku a až vevnitř viděla, kde je. 🙂 Asi hodně pěkně padnoucí dárek k výročí?

A co vy, dokážete si to představit i u vás?

Naše rychlé čekání

Abych byl upřímný, ve vedlejší sámošce jsme si koupili drinky, postavili se do fronty a cca za 20-30 minut jsme byli u vstupu. Pak jsme pochopili, proč to šlo tak rychle, dnes byli (i dle infa od našich přátel, kteří nás sem „pozvali“) obzvláště přísní a sekali to na vstupu jak to jen šlo.

Proto tak rychlý posun fronty. Ta totiž neřeší jen kontrolu outfitu, ale vybalancování počtu lidí uvnitř – měli přibližný přehled o počtech, takže když bylo hodně lidí, tak jste si stejně počkali.

Kopačky od vyhazovače

Jak jsme očekávali (i ale kontra hodnocení od řidiče), tak to dopadlo – holky naprosto v pohodě, pustil je dovnitř, ale my jsme dostali odmítnutí se slovy not enough, its normal. Už před akcí jsme se domlouvali, co se stane, když někdo nebude vpuštěný… No ale záchrana večera přesto nastala!

Rychlo-dokoupení = záchrana večera

Když jsme přijížděli k místu akce, všiml jsem si doslova ve vedlejší ulici rozsvíceného krámu (což v noci je nezvyklé). A rozhodně nabídka zdejších kousků neodpovídala mainstreamu. 🙂 Právě harnessy, průsvitné kousky, …

Takže během 30 vteřin od odmítnutí jsme tam vyrazili.

A stihli jsme prodavačku 3 minuty před zavíračkou. Měli jsme si jen vybrat konkrétní kus, pro který jsme přišli, a jít, že už zavírá. Naštěstí se jí nás zželelo – při našem nerozhodném pohledu a dovětku, že jdeme poprvé na KitKat.

Takže nám pomohla s výběrem, oba jsme si vybrali stejné průhledné tílko, já k tomu přibral ještě kožený asymetrický harness z masivní kůže, který jsem stejně měl předvybraný. Cenovku jsme chtě nechtě akceptovali, ale musím uznat, že je tohle rozhodně nejdražší párty mého života. 🙂

Ale příště, už to nebude tak drahé… snad. 🙂

Druhý pokus vyšel

Uvnitř nás čekal jen vstup (20 eur na hlavu) a šatna. Tam typicky se převlékáte do svého outfitu (který se mění dle typu akce). Tentokrát to dle všeho bylo: černá, kožené oblečení / doplňky, co nejvíce vidět vaše kůže, pěkné líčení, botky na úrovni (páni společenské polobky, dámy podpatky, …). Představte si prostě hi-class divadlo, které se ale trooochu zvrhlo do řádění.

Po tom, co jsme do šatny uložili přebytečné oblečení a samozřejmě mobily, jsme šli k druhé vnitřní kontrole.

Děvčata nečekaně zase prošla, protože byly perfektně vymóděné a sladěné.

Ale my jsme dostali pojeb (a kontrolovali nás v přítmí klubu baterkami), že nás v kalhotech nepustí (a kdo ten podnik zná, tak ví, že je to dobře = i já to pak uvnitř po pár hodinách chápal).

Outfit tedy u mě byl:

 • černé kožené polobotky,
 • červené ponožky,
 • černé společenské kalhoty,
 • průhledné tílko,
 • kožený asymetrický harness,
 • červený bondage náramek (pro slazení s ponožkami)
 • a černá kožená škraboška (od Dorcelu, nakonec je i recenze) alá fantom z opery.

Takže otočka zpět, do šatny, jen do trenýrek (příště vím, že si vezmu nějaké více sexy od Spitzenjunge, které bylo na VENUS festivalu taky promované). Pak už jsme prošli do všech částí samotného klubu, který jsem ani po 5 hodinách na místě nedokázal v hlavě propojit a vědět kudy kam mám jít.

Je neskutečný, veřejně moc informací nebylo, takže z hlavy jsem vypátral jen:

 • x podzemních pater,
 • 4-5 barů,
 • 6 sálů,
 • nespočet schodů,
 • 2 uzavřené linie sálů.

Co se děje v KitKatu, tam taky zůstane

Na vstupu odevzdáte telefony a zbytek už je jen na vašich prožitcích teď a tady, žádné utíkání od reality, … a taky to ani nechcete. 🙂 Na místě je striktní policy ohledně záznamů a hned by vás vyvedli – a nečekal bych, že zrovna jemně.

Narušili byste propašováním telefonu celé kouzlo = že vy tam jste téměř nazí, všichni také, ale nikdo to venku neví a nemusí vědět. Neviděl jsem za celou dobu ani jeden, takže to lidé nejspíše velmi striktně dodržují – tím totiž mají klid i pro sebe a své prožitky.

Takže díky té přísnosti můžete být na místě čímkoliv. 🙂

A s kýmkoliv, když si sednete. Consent je zde extrémně důležitý, i holka v koženém harnessu a obojku / chokeru, který bude nejspíše identifikovat její submisivní zaměření, má 100 % právo kohokoliv a cokoliv odmítnout. Žádné pískání, plácání po zadku, … Ne je NE a nazdar.

Děvčata to mohou potvrdit, že ani za 6 hodin na místě se nestalo nic nevyžádáného.

Proč jsem na začátku psal, že chápu, že striktní dodržování outfitu bylo důležité. Po pár hodinách jste jasně viděli, že když někdo byl „málo“, tak to neskutečně rušilo. U některých návštěvníků jsme podezírali vyhazovače na vstupu, že se museli snad z dřívějška znát. Ale to bylo už v „pozdějších“ časech – třeba kolem 4. ráno.

Ale takových případů bylo jen pár %, jinak všichni naprosto perfektně „oblečení“, přirození a naprosto fascinující. Jen sledovat kolemjdoucí ruch by někomu plnohodnotně stačit.

Jen pro kontext a konec… náš lísteček z šatny, měl číslo 618.

Velmi pravděpodobně ten večer začínali od 0… A my přišli na velmi brzkém začátku… Je to číslo jen k zamyšlení. 🙂

Odjezd

Když jsme odjížděli taxíkem, mimochodem cca v 5 ráno, fronta byla stále na svém místě, ale k našemu překvapení byla ještě dělší a šla ještě za roh na hlavní ulici. Neboli někdo na akci končí, ale vždy ho nahradí ještě další rozjařený nadšenec. 🙂 A takhle si tu v Berlíně žijí.

Pokus o Berghain v 2023

Při poslední návštěvě Berlína nám to nedalo a po nezdaru v Kitkatu (aneb další rok, oproti původnímu reportu z 2022, který je hlavní náplní tohoto článku), jsme zkusili i legendární Berghain.

Jak jsme dopadli si můžete poslechnout v podcastu výše, který reflektuje i návštěvu (návštěvy) z dřívějších Kitkatů.

Ale také náš pokus o podobně vyhlášený noční klub Berghain. 🙂 Přikládáme i vzorek našich outfitů a fotky z neskutečné noční fronty – otevírali až o půlnoci.

Image by Vladimir Yuminov from Pixabay

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Takže jsem 41 minut poslouchal jak se těžce dostává dovnitř, ale uplně žádná informace o tom jaké to je uvnitř ani žádný popis zážitků. Kdo mi vráí mých 41 minut?

Děkujeme Petře za zpětnou vazbu. 🙂 Částečně to byl záměr, byli jsme tam s našimi blízkými přáteli, takže to nebylo zveřejňovatelné. Ale co je uvnitř jsme řešili dle mě dostatečně – vícero barů, x stagí s živými DJi, only-cash placení, darkroomy na hraní, …, Tango Rouge pro klasický tanec v nejnižším patře.

A určitě jsme to připravovali i s tím, že to bude výchozí díl, článek, ke kterému se budeme vracet až uzraje čas na ten obsah „co se dělo uvnitř“.

Každopádně mám vyřídit od Aly, až se tam dostane se mnou, popíšeme vám barvitě vše, co se tam bude dít. 🙂

Zdravím,

chtěl bych se zeptat, jak se zapojit do fetish / b-d-s-m komunity a jak najít lidi se stejnými zájmy? Děkuji za radu.

Zdravím Lukáši,
zapojení se do BDSM komunity může být skvělým způsobem, jak najít lidi se stejnými zájmy a získat nové zkušenosti. Můžete se připojit k online skupinám, fórům třeba Fetlife nebo sociálním sítím zaměřeným na BDSM. Místní komunity často pořádají různé akce, jako jsou workshopy, diskuse a play parties, kde se můžete setkat s ostatními a učit se od nich.

Při účasti na těchto akcích je důležité dodržovat pravidla a normy komunity, respektovat ostatní a být otevřený komunikaci.

Doporučujeme rozhovory:

Ráj nejen fetish komunit – ROZHOVOR s provozovateli netradičního klubu Ateliér „Z lidí které znám, co se ponyplay zabývají, jsou všichni BDSM pozitivní.“ – ROZHOVOR s Black Porthos nejen o koníčcích a další. 🙂

Kit kat pro fetish dostanete se snadno je to jen o tom v čem jste zabalený.Berghain má nastavený vstupní dveře jinak,pokud nemáte v sobě industriálního techno ducha nedostanete se tam.budu se těšit na recenzi z tohoto chrámu techna.

Děkujeme za další zkušenost z KitKatu. 🙂 Berghain se snad brzy dostane na náš seznam zážitků!

Spolupracujeme: