Tentokrát tu máme netradiční obojek, který zaujme ty, kteří mají třeba první zkušenosti s BDSM. Materiálem totiž není latex, kůže, ocel, ale jistě všem známým silikon. Ten je na pohled decentní, na dotek příjemný a jemný. Ale u obojku jsme ho ještě neviděli, tak jak dopadl v naší recenzi?

Balení a materiál

Černá krabička s vyobrazením ženy s obojkem překvapí svou váhou, která je k velikosti balíčku nadstandardní. Důvodem je nejen to, že balení obsahuje vodítko ve formě řetězu s karabinkou, ale i fakt, že obojek je z masivního silikonu a něco váží.

Samotný silikon je velice příjemný na omak, sametově hebký a je příjemné ho mít na kůži. Jeho připevnění je snadné a zvládne o objemnější krky. Přezka je dobře udělaná a zapnutí drží dobře. Nemůže stát, že by se obojek sám od sebe rozepnul.

VIDEO z redakčního rozbalování

Použití hračky

Hračku jsem zkoušel jak já v kombinaci s PVC overalem a latex kuklou, tak má subinka. Ta si odzkoušela i pouta a masku, které jsem recenzoval v minulosti. Nutno dodat, že na jejím štíhlém krčku byl obojek trošku volnější, ale nevyvlekla se z něj:)

Zjistěte kolik stojí Bad Kitty obojek s vodítkem
ZJISTIT CENU

Vodítko funguje dobře a lze ho použít i jako improvizované důtky. Přeci jen dostat po zadku nebo stehnech řetězem už subinka cítí znatelně.

Ani po několika pořádných škubnutích na obojku není znát žádné poškození. Očista je také snadná a sliny i semeno jde ze silikonu snadno odstranit. Žádných skvrn jsem si doposud nevšimnul.

Celkový dojem

Obojek je z masivního kusu materiálů a tomu odpovídá váha i kvalita. Je to dobrý a kvalitní pomocník a nestyděl bych se ho vzít třeba na BDSM party nebo swingers. Do budoucna určitě chceme vyzkoušet i koženou variantu.

Klady

Zápory

Materiál Nenašli jsme
Váha
Vzhled
Pevnost přezky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: