Svítící obojek s vodítkem Rule of Obedience je jako zjevení mezi BDSM sadami. Ale je to opravdu něco, co by vás mohlo zaujmout? Kdo z nás by se nepotěšil, když najde „tu pravou věc“, která rozjasní naši cestu skrz erotické fantazie?

Základní vlastnosti

Mluvíme o kuse vybavení, který nás zaujal hned na první pohled. Materiál? Pevný polyuretan s kovovými prvky. Barva? 

Dokonale elegantní černá a nevinná bílá (ale už tušíte při pohledu, že je reflexní/fluoereskní = má takový jemně zelený nádech). Váží lehounkých 0,18 kg a má celkovou délku 96 cm. Ale co to vše znamená v praxi?

VIDEO z redakčního rozbalování:

Co sada nabízí

Rule of Obedience je nejen nástrojem pro navození vzájemné důvěry, ale i svítícím průvodcem ve vaší ložnici. Zkuste si ho ve tmě. 

Nejenže osvítí váš erotický zážitek, ale stane se i kompasem, který vás povede přes moře vášně. Chcete se stát dominantním farářem v katedrále rozkoše? Není problém.

Jak ho použít

Záleží vám na komfortu? Obojek má nastavitelný obvod, takže může padnout každému jako ulitý. K jeho uchycení stačí jednoduchý zámek. V ruce budete mít vodítko, které vám dá pocit kontroly jakýsi mistrovský klíč k neprobádaným komnatám vašeho vztahu.

FAQ před závěrem

1. Je tento obojek voděodolný?
Ano, je voděodolný.

2. Je materiál vhodný pro alergiky?
Neobsahuje latex, ale vždy je dobré si udělat test citlivosti.

3. Je vodítko odnímatelné?
Ano je, je tam karabinka.

4. Svítí i ve dne?
Ne, svítí pouze ve tmě.

5. Je tento obojek vhodný pro začátečníky?
Vzhledem k jeho nastavitelné velikosti a jednoduchému použití je ideální i pro začátečníky.

Náš test v praxi

Na první pohled to sice vypadá jako jednoduchá hračka, ale omyl. Vezměte si vodítko a najednou se přenášíte do role režiséra filmu plného vášně a napětí.

Pravda, není to pro každého. Některé osoby mohou mít pocit, že je to příliš omezující. Ale jak říkáme, bez risku, žádného zisku, že?

Nebyly nalezeny žádné obrázky

Efekt té svítivosti vám dává najednou jiné možnosti – sex ve tmě byl vždy rajcovní. Když už jste zatemnili všechna okna (když opomineme situaci, že doma vlastníte ideálně temný BDSM dungeon ve sklepě), už to vám mohlo pomoci ve fantaziích. 

Zjistěte kolik stojí Černobílý svítící obojek s vodítkem Rule of Obedience
ZJISTIT CENU

Posílit jste to mohli například maskami – klidně i deprivačními pro oba. Ale v naprosté tmě je najednou linie vodítka a obojku na vaší subince, takže moc dobře vidíte kde jste ji zanechali přivázanou, … uvidíte při sexu, jak se krásně kroutí, jak se pohybuje při přírazech. 

A to nemluvíme o efektu, který s takovým neotřelým doplňkem získáte na erotické akci, či swingers párty.

Ano, vzhledem k „collar and lead play“ by měla být aspoň trochu laděná do tvrdších hrátek. 

Kam se hodí?

Z našich zkušeností by se hodil na některou akci z berlínského Kitkatu, ale možná by seděl tam jen samotný obojek = zas tak moc BDSM prvků tam nepotkáte na běžných tanečních akcích – ta po VENUS festivalu je často ve stylu pouhé černá kůže jako dresscode, ale není tak tvrdá, jak byste čekali. 

Asi jsme upřímně nečekali, že s „dalším“ vodítkem a obojkem si užijeme tolik zábavy = a překvapivě ten efekt „svícení“ je silnější, než bychom prve odhadli.

Podívejte se do galerie na pár zatemněných fotek, je to dobře vidět. 🙂

Jestliže hledáte něco, co překročí hranice vaší obvyklé ložnice a ponoří vás do temnoty plné barevných světel, pak je Rule of Obedience něco, co byste si měli pořídit. Ale pozor, tohle není jen obyčejná hračka. Je to klíč k novému světu, kde pravidla píšete jen vy a váš partner. Jste připraveni?

Takže pokud vás láká svět, kde věčná noc splývá s výbuchem barev, je vaše jízdenka. Může být váš malý tajný maják v temnotách, který přitáhne vašeho partnera přímo k vám.

Klady

Zápory

Svítící provedení Může být pro někoho omezující
Nastavitelný obvod Cena by mohla být pro někoho vysoká
Kvalitní materiál Není pro každého
Přináší novou dimenzi do pet play a BDSM
Voděodolný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: