Sexuální role play (v překladu hraní rolí) je označení pro sexuální praktiku, při které k posílení sexuálních fantazií hrají partneři určité role.

O čem je v sexu role play?

Hloubka role play může být rozmanitá – od jednoduchých hříček založených na prostých detailech až po hry propracované do detailů s jasně daným scénářem a kostýmy. Předstírání určité postavy a předvádění domluvených scén je pro partnery nějakým způsobem vzrušující. Role play může sloužit jen jako předehra, ale také jako samotný akt vedoucí k vyvrcholení.

Role play aneb hra na hrdiny (role). Při sexu se můžete převléci (či jen předstírat chování) určitého profese či konkrétní osoby a hrát si tak s partnerem. Role play bývá předem domluvené.

Téma cosplay a role-play v redakčním podcastu Petra a Aly:

Jaké kostýmy a doplňky potřebujete pro hraní rolí?

Využívá se jak kostýmů, tak vhodných pomůcek či výbavy dané postavy – například sestřička bude mít bílý úbor a stříkačku (třeba na čistící klystýr), policistka bude mít pouta a odznak, apod.

Podívejte se na konkrétní převleky/kostýmky...
ZJISTIT CENU

Role play a BDSM praktiky

Zvláštní význam představuje role play u BDSM, mnoho rolí specifických pro tyto praktiky u běžných partnerů nenajdeme.

Nejčastěji se jedná o hry vězeň – věznitel, lékař – pacient, pes (nebo jiné zvíře) – pán, sekretářka – šéf, žák – učitel, apod.

Role play probíhá nejčastěji v reálném prostředí, ale výjimečné není ani hraní rolí online (například v prostředí chatovací místnosti, internetového fóra e-mailové komunikace či jako komunikace přes skype).

V ČR jsme zažili fetiš párty, kde jste se mohli vžít do D/s role – PFW23:

Redakční VIDEO z rozbalování masky

Anonymní prostředí internetu přímo láká ke hraní rolí, v tomto případě se jedná o tzv. cybersex. Výhodou online prostředí je to, že nám může pomoci splnit nějakou tajnou fantazii, kterou nelze z různých důvodů prožít (například je nebezpečná nebo trestná).

V případě role play je důležité vymyslet si předem safeword (tj. v překladu bezpečné slovo), který může jeden z partnerů v případě, že se mu hra nelíbí, použít k jeho ukončení.

Kde nakoupit převleky na jednotlivé role?

Za jakého výběru a druhů můžete na internetu a diskrétně vybírat? Z jakých velikostí? Přesně na tuhle otázku najdete odpovědi u těchto našich prověřených prodejců provokativních kostýmků, které jsou jako dělané na výměnu rolí. Vaše fantazie už při samotném výběru určitě pojede na plné obrátky a budete vymýšlet různé svůdné scénáře, … Užijte si to. 🙂

Klady

Zápory

Velký výběr Nemožnost osobně vyzkoušet
Podstatná část skladem
Filtrace dle velikostí a barev
Diskrétní zásilka
Vícero druhů plateb
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Růžovýslon.cz MHsexshop.cz Spoutaná.cz Sexíčekshop.cz

Spolupracujeme: