Někteří muži to mají rádi tvrdě a „ball busting“ si maximálně užívají. Termín ball busting označuje sexuální praktiku, při které je způsobována bolest mužským genitáliím. V angličtině se mučení koupí a penisu označuje jako Cock & Ball Torture (CBT).

Tvrdé mučení penisu neboli ball busting

Jedná se o tvrdé mučení varlat a penisu, které může mít i zdravotní následky. Většinou se jedná o různé drcení koulí (mačkání, pošlapávání), kopání (ballbusting), podvazování varlat, elektroškoky do penisu, bičování penisu, cévkování, spanking genitálií či propichování předměty.

Zjistěte kolik stojí pořádně tvrdá výbava
ZJISTIT CENU

Týrání mužských pohlavních orgánů se těží oblibě zejména u submisivních mužů a masochistů. Otrokům se na praktice ball busting líbí zejména bezmoc a odevzdanost nad ženskou sadistickou partnerkou. Také výsměch spojený s ponížením je pro ně zdrojem ke vzrušení.

Naopak pro masochisty je důležitá především bolest – dokonce se radují z toho, když je koule bolí ještě několik dalších dnů.

Jak jeho koulím dát co nejvíce zabrat

Mužské genitálie mohou být mučeny rozmanitými způsoby:

 • Kopání do varlat (ball busting) – žena kope muže do rozkroku nejčastěji chodidlem (může se objevit i tvrdší varianta – kopnutí kolenem). V Japonsku kolem kopání do varlat vznikl dokonce celý erotický žánr – Tamakeri. Porno tamakeri filmy znázorňují ženy mačkající, kopající a bušící do varlat partnerů. Popularitě se těží také kreslené hentai tamakeri.
 • Spanking, bičování genitálií – k mučení varlat se využívají plácačky, důtky, bičíky nebo také tzv. fackování rozkroku. Dobrou pomůckou jakou kolíčky na prádlo, které se nacvakají okolo celého šourku.
 • Drcení koulí, šlapání na genitálie – mačkání varlat v pěsti, využití drtiče (lisu) varlat či mačkání varlat v pěsti. V průběhu šlapání po genitáliích se vyskytuje vysoké riziko nebezpečí poranění. Pokud by žena došlápla plnou vahou podpatkem na varlata, mohlo by dojít k vykastrování muže. Proto je vhodné mučit varlata se zvýšenou opatrností.
 • Elektrotortura – na varlata penis je možné také připojit elektrody, do kterých se pouštějí krátké elektrické pulzy. Na rozdíl od běžného elektrosexu, který by měl být příjemný, cílem elektrotortury je působení bolesti za použití vyšší intenzity proudu.
 • Polévání genitálií horkým voskem (Wax Torture) – na intimních místech je kůže velice jemná, proto polévání horkým voskem (teplota okolo 50 – 60 °C) je zde opravdu bolestivé.
 • Cévkování – za využití plastové cévky (katetru), který se zasouvá až do močového měchýře.

Kde se dá sehnat správná výbava

Klady

Zápory

Veliký výběr tvrdých pomůcek Nemožnost osobně prohlédnout
Vícero známých značek
Přehledné filtrování dle typu
Vysoká dostupnost nejen pro profi mučírny
Rychlé dodání
Zaručená diskrétnost

Čím si při mučení varlat pomoci?

Na mučení mužských genitálií lze využít následující pomůcky:

 • Padáček k natahování varlat – podobný natahovači varlat, ale navíc obsahuje postroj na připevnění řetězů, provazů nebo závaží. Padáček slouží k vytvoření trvalého tahu, což jej odlišuje od klasického natahovače.
 • Natahovač varlat (ball stretcher) – jedná se o kožený obojek, který obepne šourek a varlata tlačí směrem dolů. Čím jsou pásky více utaženy, tím je tah na varlata větší a může být až bolestivý.
 • Pouta na varlata a penis – jedná se o kovový obojek se zámkem, který je možné nasadit na šourek a tak dojde k omezení pohybu varlat. Tato pomůcka se často využívá jako tzv. označení otroka jako majetku dominantní partnerky. Pouta lze využít jako mužský pás cudnosti.
 • Kláda na koule (humbler) – slouží ke znehybnění submisivního muže v průběhu BDSM her. Má podobu dřevěné nebo kovové týče, která má uprostřed otvor sloužící stejně jako pouta. Kláda se využívá, pokud je muž v pokleku. Dochází tak k znehybnění a jakákoliv změna polohy způsobuje bolestivý tah na varlata.
 • Drtič koulí, lis na koule (ball crusher) – jedná se o kovový obojek, který se nasadí na šourek mezi tělo a varlata. Jeho utahování se prostor pro varlata zmenšuje a zvyšuje se bolest.

Tip na konkrétní trápení muže

Spolupracujeme: