Ball Binding neboli podvazování koulí patří mezi techniky bondage v rámci BDSM her. Spočívá v pevném uvázání provazu v horní části varlat.

Přivázáním je možné také stáhnout kořen penisu. Podvázání může sloužit k prodloužení erekce s intenzivnějším orgasmem, které doprovází silný „výstřik“.

Pevně, ale bezpečné podvázání

Účelem je příjemné zaškrcení, které způsobuje silnější sexuální prožitek. Síla svázání může sloužit pro příjemný prožitek, nebo pro SM praktiky může být svázání pevné až k pocitům bolesti.

Důležitá je domluva partnerů, celkové svazování by nemělo být delší než 20 minut. Tuto techniku lze považovat za mučení varlat. Ke svazování je vhodné používat pouze provazy nebo erotické pomůcky, které jsou ke svazování varlat určeny (např. padáček na varlata, erekční kroužky i kožené postrojky).

A jaké materiály k ball bindingu využít?

Určitě je důležité myslet na to, jaký zvolíte materiál. Překvapivě v oblíbenosti převažuje klasická tkanička od bot, ovšem velkou roli hraje materiál, tloušťka, tvar a délka tkaničky. Vhodné je volit tkaničky z přírodních a měkkých materiálů, tkaničky by dále měly být kulaté, nejlépe s tloušťkou 4,5 mm a délkou mezi 160 – 220 cm.

Ploché provázky jsou nevhodné, protože se mohou překrucovat, což může působit velice nepříjemně.

Spolupracujeme: