V dalším díle oblíbeného seriálu BDSM praktik (po předchozím 6 dílném návodu na erotickou bondáž) se tentokrát zaměříme na pány, konkrétně se naučíme, jak správně podvázat svá varlata a penis.

Je to skvělá technika jak pro jednotlivce, tak ale i výborné spestření vašich domácích hrátek ve dvou. Pojďme si tedy společně rozšířit obzory zase o něco dál a nechme se posunout až za hranice nevídané rozkoše.

Podvazování muže krok za krokem

Na internetu koluje spousta debat na toto téma a mnohdy se jedná i o vcelku kvalitní materiál. Mě to však i přesto nutí ke zvýšené opatrnosti, jelikož své „nádobíčko“ mám vcelku rád a tak jsem se rozhodl jít přímo ke zdoji.

Navštívil jsem profíky v této oblasti, kteří mi velmi ochotně odpověděli na všechny otázky a dokonce jsem měl možnost si tuto velmi příjemnou záležitost vyzkoušet sám na sobě. Klukům tímto za vše moc děkuji. Za pomoci jejich odborného dohledu vám nyní bez obav mohu předat načerpané informace i s návodem, jak správně provádět tuto bondage.

Nejprve trochu teorie

Podvázání varlat, neboli „ball binding“, je sice technika patřící do skupiny bondage, avšak zařazení do této kategorie není úplně až tak správné, spíše z ní nepřímo vychází. Klasická bondage slouží primárně buď k částečnému omezení pohybu, nebo uplnému znehybnění objektu zájmu. Kdežto podvázání genitálií je spíše využíváno k tzv. „cock and balls torture“, čili, řekněme slušně, k mučení penisu a varlat. Záleží samozřejmě, jak kdo danou techniku pojme.

Podvázání může být jen příjemné prodloužení erekce s výraznějším orgasmem a silným „výstřikem“, stejně tak drsné mučení podmíněné slastí z bolesti. Nic však není pravidlem. Jen chci říct, že kdo rád svazování, nemusí nutně holdovat podvazování a naopak. Je třeba tedy tyto dvě slova nepovažovat za jedno a totéž.

Může to být příjemné?

Jako každá jiná, ať sexuální, nebo jen stimulační technika, tak i podvázání by mělo být doprovázeno příjemnými pocity. Je tedy zapotřebí sledovat své pocity a do ničeho se rozhodně nenutit. Nemusím snad moc mluvit o tom, jak je zapotřebí vytvořit si to správné prostředí a nebo zvolit vhodnou společnost, se kterou se budete cítít dobře a uvolněně, ale přesto to zmiňuji, jelikož je to opravdu pro ten správný prožitek důležité.

Pokud máte v místnosti chladno a nebo jste napjatí, vaše varlata budou stažená a techniku to dosti znesnadní. Proto případné prohřátí místa a chvilka předehry v podobě promnutí varlat, dokud nepovolí, není určitě vůbec na škodu.

Co k podvazování potřebujete

Jistě jste teď už správně naladění a ptáte se, jaký provázek a z jakého materiálu zvolit. To samozřejmě v tomto momentu zajímalo nejvíce i mě a dostalo se mi překvapivé odpovědi. Tou nejlepší variantou pro podvázání genitálií je totiž, jak praxe ukázala, obyčejná tkanička do bot. Ovšem i přesto zde hrají velkou roli materiál, tvar, tloušťka a délka tkaničky.

TIP: Běžné obchody s botami ovšem nabízejí tkaničky krátké, tenké a ve většině případů ze syntetického materiálu. Aby se vám provázek při aplikaci nezařezával, je třeba vybírat nejlépe tkaničky z přírodního měkkého materiálu, kulaté, s optimální tloušťkou 4,5mm a délkou od 160-220cm.

Nevhodné jsou provázky ploché z důvodu překrucování se, což pak ve výsledku působí dost nepříjemně. Na internetu lze nalézt nepřeberné množství prodejců, nabízejících mnoho barevných provedení, to pokud si někdo zakládá i na estetičnosti.

Nejvhodnější materiály

Chcete-li mít ale jistotu o vhodnosti materiálu, je možná nejlepší navštívit přímo kamennou prodejnu, nabízející vysoké boty (kvůli potřebné délce tkaničky). Tyto rady, jak jsem již zmiňoval, jsou podložené zkušenostmi. Pokud má někdo pocit, že zná lepší materiály nebo typ provázku, tak meze se zde jistě nekladou.

Slyšel jsem i příběhy lidí, kteří v nouzi použili například kabel od počítačové myši, nebo šňůru na prádlo, ale to se příliš nedoporučuje.

Existují i specializovaní prodejci, kteří nabízejí zboží přímo určené pro podvazování, od čehož se pak odvíjí i výsledná cena, nicméně já jsem vyzkoušel tuto možnost a přišlo mi to bezva.

V dalším díle návodu si povíme vše k bezpečnosti a hygieně a budou následovat jednotlivé praktické návody (krok za krokem) na podvázání. Máte se na co těšit.

Zkušenosti ostatních

Jaké jsou pánové (či zvídavé dámy) vaše zkušenosti s podvázáním? Naučili jste se ho sami? Nebo jste se učili podle nějakých tutoriálů? Máte nějaké tipy, které vám tuto praktiku ulehčilo?