V dalším díle oblíbeného seriálu BDSM praktik (po předchozím 6 dílném návodu na erotickou bondáž) se tentokrát zaměříme na pány, konkrétně se naučíme, jak správně podvázat svá varlata a penis.

Je to skvělá technika jak pro jednotlivce, tak ale i výborné spestření vašich domácích hrátek ve dvou. Pojďme si tedy společně rozšířit obzory zase o něco dál a nechme se posunout až za hranice nevídané rozkoše.

Podvazování muže krok za krokem

Na internetu koluje spousta debat na toto téma a mnohdy se jedná i o vcelku kvalitní materiál. Mě to však i přesto nutí ke zvýšené opatrnosti, jelikož své „nádobíčko“ mám vcelku rád a tak jsem se rozhodl jít přímo ke zdoji.

Navštívil jsem profíky v této oblasti, kteří mi velmi ochotně odpověděli na všechny otázky a dokonce jsem měl možnost si tuto velmi příjemnou záležitost vyzkoušet sám na sobě. Klukům tímto za vše moc děkuji. Za pomoci jejich odborného dohledu vám nyní bez obav mohu předat načerpané informace i s návodem, jak správně provádět tuto bondage.

18+ inspirace jak vypadá podvazování

Nejprve trochu teorie

Podvázání varlat, neboli „ball binding“, je sice technika patřící do skupiny bondage, avšak zařazení do této kategorie není úplně až tak správné, spíše z ní nepřímo vychází. Klasická bondage slouží primárně buď k částečnému omezení pohybu, nebo uplnému znehybnění objektu zájmu.

Kdežto podvázání genitálií je spíše využíváno k tzv. „cock and balls torture“, čili, řekněme slušně, k mučení penisu a varlat.

Záleží samozřejmě, jak kdo danou techniku pojme.

Proč podvazovat?

Podvázání může být jen příjemné prodloužení erekce s výraznějším orgasmem a silným „výstřikem“, stejně tak drsné mučení podmíněné slastí z bolesti. Nic však není pravidlem. Jen chci říct, že kdo rád svazování, nemusí nutně holdovat podvazování a naopak. Je třeba tedy tyto dvě slova nepovažovat za jedno a totéž.

Může to být příjemné?

Jako každá jiná, ať sexuální, nebo jen stimulační technika, tak i podvázání by mělo být doprovázeno příjemnými pocity. Je tedy zapotřebí sledovat své pocity a do ničeho se rozhodně nenutit. Nemusím snad moc mluvit o tom, jak je zapotřebí vytvořit si to správné prostředí a nebo zvolit vhodnou společnost, se kterou se budete cítít dobře a uvolněně, ale přesto to zmiňuji, jelikož je to opravdu pro ten správný prožitek důležité.

Pokud máte v místnosti chladno a nebo jste napjatí, vaše varlata budou stažená a techniku to dosti znesnadní. Proto případné prohřátí místa a chvilka předehry v podobě promnutí varlat, dokud nepovolí, není určitě vůbec na škodu.

Co k podvazování potřebujete

Jistě jste teď už správně naladění a ptáte se, jaký provázek a z jakého materiálu zvolit. To samozřejmě v tomto momentu zajímalo nejvíce i mě a dostalo se mi překvapivé odpovědi. Tou nejlepší variantou pro podvázání genitálií je totiž, jak praxe ukázala, obyčejná tkanička do bot. Ovšem i přesto zde hrají velkou roli materiál, tvar, tloušťka a délka tkaničky.

TIP: Běžné obchody s botami ovšem nabízejí tkaničky krátké, tenké a ve většině případů ze syntetického materiálu. Aby se vám provázek při aplikaci nezařezával, je třeba vybírat nejlépe tkaničky z přírodního měkkého materiálu, kulaté, s optimální tloušťkou 4,5mm a délkou od 160-220cm.

Nevhodné jsou provázky ploché z důvodu překrucování se, což pak ve výsledku působí dost nepříjemně. Na internetu lze nalézt nepřeberné množství prodejců, nabízejících mnoho barevných provedení, to pokud si někdo zakládá i na estetičnosti.

Jak může vypadat výsledek podvazování z našich 2 NÁVODŮ:

Nejvhodnější materiály

Chcete-li mít ale jistotu o vhodnosti materiálu, je možná nejlepší navštívit přímo kamennou prodejnu, nabízející vysoké boty (kvůli potřebné délce tkaničky). Tyto rady, jak jsem již zmiňoval, jsou podložené zkušenostmi. Pokud má někdo pocit, že zná lepší materiály nebo typ provázku, tak meze se zde jistě nekladou.

Slyšel jsem i příběhy lidí, kteří v nouzi použili například kabel od počítačové myši, nebo šňůru na prádlo, ale to se příliš nedoporučuje.

Existují i specializovaní prodejci, kteří nabízejí zboží přímo určené pro podvazování, od čehož se pak odvíjí i výsledná cena, nicméně já jsem vyzkoušel tuto možnost a přišlo mi to bezva.

V dalším díle návodu si povíme vše k bezpečnosti a hygieně a budou následovat jednotlivé praktické návody (krok za krokem) na podvázání. Máte se na co těšit.

Kolik stojí?

Zkušenosti ostatních

Jaké jsou pánové (či zvídavé dámy) vaše zkušenosti s podvázáním? Naučili jste se ho sami? Nebo jste se učili podle nějakých tutoriálů? Máte nějaké tipy, které vám tuto praktiku ulehčilo?

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 10 názorů

Souhlas s těmi tkaničkami – mám nejraději delší cca aspoň 100 cm – prodávají je typicky po dvou (ale původně mi to nedošlo, tak jsem si je koupil dvakrat, jakože na boty, ale oni už s tím počítali).

Díky moc za zkušenost a souhlas – je to o experimentování a zkoušení! 🙂 Také jsem se nachytal párkrát, vždy na to zapomenu, že se běžně prodávají po 2.

Dobrý dne. Měl bych dotaz ohledně podvazování. Tato technika se mi velice líbí ale jsem v ni nový. Zkouším co se mi vše líbí v teto technice a zjistil jsem že se mi líbí podvázat penis přímo pod žaludem, tudíž ne až u kořenu ale hned pod žaludem a prakticky cely penis od zaludu po kořen. Tak se chci zeptat zdali je to takto v pořádku. Nikde se podvazovani samotného penisu nepíše , jen varlata a u kořenu. Děkuji

Provázek a nebo kalhotky nejlepší jsou tanga a pěkně utáhnout..to je paráda

To bych taky rád viděl!! Nejenom to 23, ale hlavně 7 cm na šířku. To tam napsal asi nějaký plnokrevník z Kladrub? Nebo ne**r? Spíš d****l, co nedoc***je ani do pisoáru.

Hezký den, děkujeme za váš komentář. Upřímně – jak jsme nakoupili, tak prodáváme. Tento článek je dílem externího autora, kterému věříme v jeho úsudku a pravdivosti. Ale aspoň děkujeme za vaši schopnost vyhvězdičkovat nadávky, to ceníme. 🙂

Ideální jsou škrtidla z punčocháčů… žena mi dává vyřazené a ještě mi ho sama utáhne :)))

Krásný den všem 🙂 Tuto techniku naprosto miluji a používáme ji se ženou téměř denně. Vlastním péro, které má skoro 23 cm na délku a poněkud morbidních 7 cm na šířku, takže běžně dostupné komerční kroužky pro nás už moc nejsou, takže u mě naprosto ideální tkanička od bot, navíc si reguluji sílu zaškrcení. Erekce je pak tvrdá jak kámen, dlouhá, výstřiky jsou enormní a penis je totálně naběhlý a žilnatý, vřele doporučuji všem!!! 🙂

A prosím to děláte hned před sexem a nebo až ke konci před vyvrcholením? Ráda bych to taky zkusila ale jsem v tom ještě nepolíbená

Spíše bychom čekali, že před sexem, aby penis byl při něm maximálně naběhlý a citlivý = ale pozor na sílu zaškrcení, musí to být příjemné a neměl by měnit barvu = prostě s rozmyslem, zaškrcujete tok krve, takže to má své hranice a určitou ne/bezpečnost. 🙂 Užijte si to! Muži podvázání typicky milují, když mu přijdou na chuť. A ženy dle Jardy též, kór s jeho rozměry.

Páni, tak to klobouk dolů za takového siláka. Děkujeme za doplnění – jen to nepřehánějte s délkou a sílou zaškrcení, je to hrátka na hraně.

To bych chtěl vidět těch tvých 23/7 kamaráde 😛

Je to opravdu nepochopitelné číslo, ale kdoví, třeba mu bylo dáno od Pána Boha. 🙂

Take tu techniku miluji a zkoušeli jste to s brzdným lankem na kolo doporučuji ale velmi opatrně jste schopni dosáhnout opravdu extremne silného podvázání a hrozí riziko skřípnutí kůže.

Noo, to už je dost nebezpečné, ostatním bychom to moc nedoporučovali, je to už extrém. Ale děkujeme za zpětnou vazbu!

Perfektní technika podvázání, po pár pokusech jsem získal zručnost, je to vzrušující a v kombinaci s elektrodami pro elektrosex skvělé a vzrušivé. Připojení elektrod na každou kulku, a postupné zesilování impulsů a síly proudu mě přivádí k orgasmu a silným výstřikům.

Děkujeme za vaše zkušenosti 🙂

A zveci to penis okolík centaku

Nedá se říci, že zvětší o citelné centimetry, spíše o zvýrazní a zpevní, ale stále jde jen a jen o velmi krátkodobý vliv (hlavně podvazování nemůže trvat ani dlouho kvůli případným zdravotním obtížím). Trvale nic penis nezvětší.

no ja sem si to nikdy sam nezkousel podvazovat to by se mi mohlo neco stat ne?? pokud bych to neodborne podvazal!!

Ano, rozhodně mohlo. Je to dost specifická praktika a riziková, proto bedlivě radíme VELKOU opatrnost při provádění.

Spolupracujeme: