Pod pojmem erekce si jistě každý představí ztopoření mužského penisu. Stručně řečeno jde o jev, kdy topořivá tělíska v penisu se naplní krví a díky tomu po určitou dobu je penis napřímený a připravený do „akce“.Po ejakulaci většinou erekce končí. Záměrně jsem napsal „většinou“ – nemusí tomu tak být a po výstřiku semene může muž dál pokračovat v sexu. Pokud penis po ejakulaci ochabne, tak potřebuje určitý čas pro novou erekci.

Poruchy erekce – problémy

Nechcete-li však čekat, popřípadě máte problém, přijít vůbec k první erekci, byť to vzrušením opravdu moc chcete, sledováním reklam už jistě víte, co se na trhu k podpoře nebo k udržení erekce nabízí.

Tyto problémy tak dnes již nejsou žádným problémem, dokonce ani tabuizovaným tématem a modrá pilulka je kolikrát často polykána i „jen tak“ – pro zpestření sexu. Nezbytné je však dodat, že se její užití musí konzultovat s lékařem, vzhledem k vašemu zdravotnímu stavu, aby se dotčená sexuální partnerka rázem nestala nekrofilem.

Už vůbec v žádném případě nikdy nekupujte jakékoli léky na předpis na černém volném trhu.

Dalším problémem mnoha mužů je kromě nekvalitního (krátkého) ztopoření penisu i předčasná ejakulace – neboli brzký výstřik semene. Ten může zkazit i sebelepší vášnivý sex.

Léky a prášky na erekci

Nezoufejte ale, pokud vám váš zdravotní stav nedovoluje užívat podpůrné léky, předepsané lékařem. Pořád je šance problém vyřešit vitamíny. Ano, i s takovým účinkem lze vitamíny v lékárnách dostat, o jejich úspěších podle značek se informujte přímo s lékárníkem nebo v recenzích na internetu.

Co vás ale rozhodně postaví do latě a na delší dobu než byste možná i chtěli, je zázrak jménem vakuová pumpa na penis, která se postará o ocelovou tvrdost, a dokonce i o centimetry navíc, a to bez zásahu plastického chirurga!

Jak na prodloužení erekce

Prodloužení erekce lze dosáhnou především oddálením ejakulace, což ocení především vaše partnerka. Ruku ale na srdce, je to hlavně zdatnost určitého věku, praxe a silné vůle. Jedna z účinných rad oddálení výstřiku, je v zastavení pohybu, pokud tedy máte natolik šikovnou partnerku, že se při sexu umí i hýbat, když cítíte, že už na vás vrchol jde – zastavte ji nebo sebe.

Po chvilce se zase rozjeďte…

I návlekem si ho prodloužíte

Další možností jak oddálit erekci je využití speciálních návleků na penis – mnohé mají výstupky, případně delší žalud, takže zajistí i prodloužení penisu a zároveň oddálení ejakulace – takové 2v1 bez investic do bobulí a nesmyslných operací.

Spolupracujeme: