Návlekům jsme se na Lascivni.cz moc nevěnovali. Upřímně… nevěřili jsme jim – viděli jsme jich pár, měli jsme 2, 3 reálně na recenzi ale nikdy to nebylo něco, o co bychom se zde mohli podělit. Prostě stály za prd. A to jsme ještě slušní. Ale pak jsme dostali od růžového slona tohodle pěkného macka a názor jsme změnili. Jaké bylo jeho recenzování? Jak dokáže prodloužit každý penis? Jak pomůže pánům zlepšit jejich komplex z malého „fimfrlínka“?

Návlek na penis Adonis – v recenzi

Na to se dnes podíváme. Předně – tenhle návlek na falus není vyrobený z běžného gelu. Pokud sledujete náš magazín déle a čtete recenze erotických hraček, jistě jste si všimli naší averze vůči gelu. Bývá nekvalitní, smrdí jak chemická továrna (a to nikdy neumyjete, spíše se to bude zhoršovat) a časem degraduje – praská, rozpouští se.

Plus vám nikdo nezaručí, že neobsahuje ftaláty (chemická změkčovadla – také nic dobrého pro zdraví, když se stýká přímo s lidskou kůží). Proto jsme byli vůči tomuhle výrobku skeptičtí. Na první pohled totiž vypadá, že je z gelu. Jenže ouha – po rozbalení nás nečekal nepříjemný gumový zápach, ale poměrně příjemná vůně.

Nedalo mi to a podíval jsem se na obal… Žádný gel, dámy a pánové, ale TPR. Ten má sice vlastnosti gelu – pružnost, průhlednost a sametovou měkkost, ale neobsahuje chemické srágorky a nestárne. Samozřejmě protiváhou je vyšší cena.

Ta vás ale nemusí zde moc trápit – prodlužovací návlek Adon (my jsme si ho interně překřtili na Adonise = řeckého boha krásy) stojí do 500 Kč. Což je skvělá cena na funkční (a bezpečnou) sexuální pomůcku. A to ještě nevíte JAK MOC užitečnou v posteli. A to neplatí jen pro páry, kde muž není zrovna štědře obdařen od „Pána Boha“.

Z testování – přímo z praxe

Předně – aby vám návlek nezklouzával, doporučuje se mít minimálně 3 cm průměru (samozřejmě penisu). Aby pevně držel, tak na vnitřní straně má sérii výstupků, které vás pěkně podrží + mají ještě jednu funkci, kterou vám popíšu dál. Hlavička (solidně tvarovaný žalud) není dutá, takže vlastní špičkou penisu budete dosahovat jen za ni – díky této části budete mít penis delší o 5-6 centimetrů. Mých 17 cm + 5-6 cm navíc = solidní dělo 😉

Pár čísel:

  • celková délka: 15,8 cm,
  • průměr vrchní části (žaludu): 4 cm,
  • vnitřní průměr: 2,8-3 cm.

Navlečení dovnitř není náročné – pro ulehčení můžete trochu penis navlhčit, nebo roztáhnout trochu návlek a vsunout rovnou do něj „fimfrlína“.

Zjistěte hlavní výhody a cenu tohoto prodlužováku
ZJISTIT CENU

Materiál vás příjemně obepne, prodlouží penis, ale samozřejmě utlumí pocity ze samotného přirážení. To ale nahrazuje hladký vnitřek návleku, v kterém vlastně neustále kloužete – a to za současného držení u kořene díky výše popsaným drážkám. Ty zabezpečují, že vše drží na svém místě a jen vzácně (při extra silných a rychlých zásunech) ho musíte držet.

Díky jemnému utlumení může být použit jako nástroj na oddálení ejakulace, nebo jinak řečeno na prodloužení erekce. A partnerce díky tomu splníte sen o „černochovi s dělem mezi nohami“. Stačí zhasnout a tmavě šedivý návlek vypadá poměrně hrozivě – nebo lákavě… Záleží jaké máte preference ohledně VELIKOSTI 😉

Co na něj říká partnerka?

„Ze začátku jsou dost cítit výstupky, který poměrně příjemně masírují… A rozhodně solidně vzrušují. Ale když partner moc přiráží a je rozvášněný, tak to nemusí být nejpříjemnější díky velkému tření. Líbí se mi velikost i výrazný tvar, prodloužení penisu je dost cítit 😉 A návlek nemusí být jen na penis, ale i prsty s ním jsou pěkně dráždivé. Nebo jím můžete oživit „nudnou“ masážní hlavici s menším průměrem. Za mě super.:) “

Na povrchu celého návleku jsou vidět výrobní nedokonalosti – jemné linie, jako by do něj někdo obtiskl slabé nitky. Ale ani po 2 měsících (poměrně aktivního) používání to nemělo vliv na opotřebení, či vznik prasklinek.

Dle vyjádření prodejce nemají problémy s reklamacemi, ani stížnostmi zákazníků – věříme mu, kupujeme od něj zboží x let (5 let testujeme) a nikdy nebyl problém. Daný produkt u něj hodnotilo 90 zákazníků a dostal 93 % z 100 – solidní hodnocení.

Výsledky recenze?

Doporučíme ho? Rozhodně – pár set korunová investice, krásně sedí na penisu, prodlouží erekci a reakce JÍ? To byste měli raději slyšet 🙂 Můžu jen vytknout menší nedokonalosti na povrchu. Ale na jeho povrch se při používání moc dívat nebudete, takže to velký zápor není. My jsme nadšení. Co vy? Půjdete do něj?

Klady

Zápory

Pružný návlek Nedokonalosti na povrchu
Bezpečný materiál
Prodloužení penisu o 5 cm
Výrazný žalud
Drží na penisu i bez poutka
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Mame chut na sex obydvaja len moj priatel ma problém stím že sa rýchlo spraví. Čo rýchlo tomu je za minut a zo sexu už potom nič není.. Chtela bych neco co by zastavilo ejakuaci.. nijaké tabletky?

Určitě se můžete obejít bez tabletek apod. které mají dost nevýhod.

Za prvé – penis je sval a stejně jako všechny svaly, dá se trénovat. Takže pro takové účely jsou i speciální hračky – na výdrž je zaměřená třeba tato trénovací umělá vagína – https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-umela-vagina-fleshlight-stamina/. Nebo pro tyto účely jsou skvělé i návleky na penis – na recenzi jednoho velmi šikovného a námi zkoušeného zrovna jste.

Dále prodloužit erekci/oddálit ejakulaci se dá pomocí škrtících kroužků (třeba https://www.lascivni.cz/slovnicek/skrtici-krouzek/ – v článku je odkaz na shop kde se dají koupit).

Případně existují kondomy, které mají znecitlivující gel v rezervoáru a ty solidně prodlužují výkon muže – zmenší citlivost žaludu = prodlouží sex.

aha no tak dekuju vyskoušíme ten kondoma uvidíme..

nemáte zač 🙂 ten kondom i další postupy jsou námi v reálném životě ozkoušené a fungují – ale mají různé pořizovací ceny a různě dlouhý efekt na erekci – samozřejmě kondomy jsou rychlovka za pár korun, ale neřeší problém předčasné ejakulace. Škrtící kroužky jsou také jen aktuální pomocník, dlouhodobý efekt má jen trénování výdrže – třeba pomocí masturbace, nebo trénovacími pánskými masturbátory.

Spolupracujeme: