Dnes mám pro vás drobnou recenzi návleku na penis. Ten slouží k tomu, aby zvětšil prožitek ze sexu – především pro partnerku, která by měla pocítit větší dráždění pomocí výstupků na návleku. Některé návleky dokonce prodlužují délku penisu, ale tento má sloužit jen k stimulaci.

Rozbalování a využití návleku – video:

Pružný fialový gel, z kterého je návlek vyrobený, se (ne)lehce nasazuje. Musíte ho trochu prsty roztáhnout, nasadit na špičku penisu a pomalu rolovat. Doporučuju ho nasazovat podobně jako kondom – na obnažený žalud. Jinak vám může při sexu utéct a odkrýt hlavičku penisu. Což se může stát i tak, ale je méně pravděpodobné. Jako muže mě návlek neoslovil – sice jsem cítil tlak na penis, ale mě žádný prožitek nepřinesl (a ani neměl).

Pár čísel:

 • Délka 10 cm (pružný gel umožňuje ještě větší délku)
 • Průměr 2,5-4 cm (je možné ho natáhnout do šířky)
 • 58 dráždicích výstupků (54 na hlavičce a 4 na těle návleku)

Partnerka ho ocenila především při dráždění vnějšku pochvy – výstupky na hlavičce návleku jsou ideálním dráždidlem na klitoris – chce to jen trochu šikovnosti při „manévrování“. Když se trefíte do „černého“, máte v podstatě vyhráno. Jemné nopečky z flexibilního gelu udělají své a vzdechy se nesou místností.

Při samotném sexu (zásunu) je to podobné – muž návlek moc neocení, ale partnerka určité zlepšení pocítila. Přeci jenom je to pár milimetr navíc (divili byste se jak je to cítit – řekla ona). Ale občasné shrnutí návleku nepotěší a výrazně snižuje radost z jeho používání. Při nasazování je nutné vlákna (která drží hlavičku na penisu) natáhnout co nejdále – pokud možno až ke kořenu penisu. Jedině tak se dá trochu zlepšit „přilnavost“ návleku.

Fotky gelového návleku na penis

Celkově bych návlek hodnotil jako drobnost k potěšení na pár použití (co byste chtěli také za těch pár korun). Nejde o žádnou průlomovou hračku, která z vašeho stereotypního sexu udělá bombastickou záležitost. Ale může být prvním krůčkem k dalším erotickým hračkám – podobnou roli mají i vibrační kroužky (díky bohu, že jsou tak dostupné – mají je snad v každé drogerii).

Klady

 •  

  Nízká cena

Zápory

 •  

  Sklouzává z penisu

 •  

  Stimulace je slabší

 •  

  Smrdí gelem

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU