Tento výrobek byl ve výsledku testován o hodně víc, než jiné, které recenzuji, protože vám sdělím názory hned čtyř lidí. Ne, skupinový sex se nekonal, pouze když jsem kamarádce poslal odkaz, co budu mít na testování, inspiroval jsem ji a hned šla návlek koupit. Druhý den už mi nadšeně psala, že za tenhle tip děkuje.

Návlek nám k testu poslal on-line sexshop Růžovýslon.cz.

K čemu je návlek určený, snad ani nemusím psát, to je jasné od pohledu. Po nasazení vám prodlouží penis o zhruba sedm centimetrů, což by někomu mohlo přijít jen jako kompenzační pomůcka pro muže s menším přirozením, ale věřte, že využití docela určitě najde ve více ložnicích.

Prodloužení penisu o 7 centimetrů = xTRA návlek

Pro začátek je dobré zmínit se o tělesných proporcích osob, které výrobek zkoušely, abyste měli představu. Kamarádka svého přítele popsala jednoduše, že „ho má fakt velkého“ (na detaily jsem se neptal) a sama je trochu vyšší (kolem 180 cm, hledíme si přímo do očí). Oproti tomu naopak má manželka je o hlavu menší než já. Své vlastní „dolní rozměry“ mohu popsat jako délkou v rozmezích průměru, ale silnější.

Tohle porovnání bylo poměrně důležité, protože zatímco druhý pár neměl prý problém se zásunem nadoraz, osobně se mi to prostě nepovedlo. Ne že by manželka pociťovala bolest, prostě jsme jen narazili na limit, za který se nedalo dostat. Možná se jedná jen o náš „problém“, ale odhaduji, že se bude týkat více drobnějších žen.

Na druhou stranu mi byly od kamarádky hlášeny problémy s počátečním zásunem (muselo se mazat), které jsme u nás naopak nezaznamenali. Návlek vklouzl dovnitř bez problémů a bylo mi dokonce nakázáno, abych chvilku souložil jen prodlužovací částí, která je vybavená výstupky, u nichž jsem čekal, že budou zdrojem komplikací (hodí se poznamenat, že manželka je jinak opravdu úzká, ale v ten moment byla skutečně silně vzrušená).

Tady je potřeba zmínit jedno mínus výrobku. Výstupky jsou jen na těch pár centimetrech navíc a ne po celé délce. Jak vidíte na fotkách, zbytek je hladký. Naprosto chápu, že by se pak asi hůř nasazoval, ale fantazie mě opravdu trápí myšlenkami na ten rachot, co by se nám ozýval bytem, být výstupky všude.

VIDEO z rozbalování v redakci

Jak se ne/dobře návlek nasazuje

Co se právě nasazování týká, návlek příjemně překvapil. Očekával jsem trochu boj, ale nakonec se ukázalo, že to jde opravdu raz dva. Buď můžete návlek roztáhnout prsty a navléknout, nebo, což je lepší varianta (i s ohledem na možné riziko poškození výrobku), jej smotat jako kondom a stejným způsobem nasadit.

Mně osobně seděl bez problémů, jen trochu tlačil, ale takovým tím příjemným způsobem. Mínus pro méně vybavené muže však bude fakt, že návlek se na místě udrží až od průměru 3,8 cm, jak jsem se dočetl. Z užšího penisu spadne, jak jsem naschvál vyzkoušel, když jsem jej po použití nesundával a počkal, až ochabne erekce.

Zmínil jsem slovo kondom. Návlek v sobě má kanálek pro sperma, který ho pojme zjevně dostatečné množství, ale přece jen tento výrobek není zamýšlen jako metoda antikoncepce, takže ač od pohledu působí jako neprůstřelná metoda, stejně bych si radši dával pozor a neriskoval. Semeno šlo zevnitř vypláchnout bez problémů a celkově se výrobek snadno čistí.

Tím bych asi mohl uzavřít délky, míry a technické záležitosti. Co jsme však při použití všichni cítili?

Jak si návlek užívaly ženy?

Ženský pohled na věc je v tuto chvíli celkem jasný. O dráždění pomocí výstupků jsem se už zmínil. Délka navíc taky dělala divy. Sledovat ženu, jak mění výraz tváře, když v moment, kdy jindy jsem nadoraz, dnes stále pokračuji, to bylo lidově řečeno za všechny prachy.

Manželka i kamarádka ale obě hlásily, že s návlekem byl naprosto úžasný misionář, zatímco na všech čtyřech a s mužem za sebou naopak byl sex nepříjemný a bolel. Vysednout „na koníčka“ se ani jedna neodvážila.

Zjistěte kolik stojí prodlužovací návlek na penis
ZJISTIT CENU

Pro ženy je tedy důvod použití naprosto jasný, ať už je jejich partner vyvinutý jakkoliv. Prostě chcete pro jednou zkusit něco delšího? Máte možnost.

Snižuje citlivost

Co se pánů týká, oba zkoušející musíme nahlásit, že díky tloušťce návleku máte očekávat jen velmi slabou citlivost. Ve výsledku jsme měli oba pocit, že sami jsme vyvrcholení dosáhli spíš kvůli vzrušení, když jsme sledovali výraz tváří našich partnerek a poslouchali slastné sténání o intenzitě a hlasitosti vyšší, než obvykle.

Takže ačkoliv po fyzické stránce byl pro nás průběh slabší, psychická část to vynahradila. Ten pocit, že já jsem tím, kdo ji dostává do tohohle stavu, za to stál.

Návlek je tedy opravdu skvělý k tomu, když chcete své ženě udělat v první řadě radost z většího vzrůstu a těšit se pohledem na to, jak si to užívá. Nejedná se o věc určenou pro sobce, kteří si chtějí udělat svoje a ničem víc jim nezáleží.

Pokud bych to měl shrnout, ať už máte penis jakkoliv velký, tímhle návlekem a jeho občasným použitím rozhodně nic nezkazíte. Sedm centimetrů v tomto případě opravdu není málo.

Klady

Zápory

Snadno se navléká a drží Na užším penisu se neudrží
Výstupky Hladký povrch po většině délky
Příjemně měkký, ale současně pevný materiál
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: