Na testování kroužku jsem se hodně těšila, už jen proto, že by měl přinášet potěšení oběma partnerům. Na webech inzerentů se dočtete, že OVO B1 vás překvapí svými intenzivními vibracemi.

Recenze škrtícího kroužku B1 od OVO

A opravdu, při prvním zkušebním zapnutí jsem se na testování těšila ještě více, protože vibrace byly silné, dokonce jsem je cítila, i když jsem se přímo nedotýkala vibračního tělesa. To je trochu větší, než jsem se zatím u kroužků setkala, ale ničemu to nevadí. Ovládání je tak jednoduché a snadno dostupné – jedním stiskem zapnete vibrace a je to. Dlouhým podržením se pak vypnou.

Balení

Také jsem se dočetla, že kroužek je balen v luxusní dárkové krabičce. Mé balení bylo z plastového laminátu a jeho součástí byly dvě baterie. Přiložen byl také anglický uživatelský manuál a kreslený návod k použití.

Rozměry

Věřím, že pány budou zajímat především rozměry kroužku. Celková délka je 6 cm, váha něco málo přes 13 g a průměr 3,8 cm. Kroužek je však opravdu pružný, dá se roztáhnout, je z materiálu TPE a tak neškrtí. Výhodou je, že pak pevně drží.

Samotné testování

K použití kroužku podle mě není potřeba žádný lubrikant, díky své pružnosti je jeho nasazování opravdu snadné. Při zapnutí byl tichý, skoro jsem ho neslyšela. Bohužel ani moc necítila. Myslím si však, že to je problém všech vibračních kroužků, přenést vibrace na partnerku je opravdu složitější.

Zjistěte kolik stojí škrtící OVO kroužek
ZJISTIT CENU

Ačkoliv jsem v ruce vibrace cítila, na „přenos“ to nestačilo, Vibrace jsem cítila jen při přímém kontaktu s vibračním tělesem ak tomu jsem si musela kolikrát pomoci jeho nesměrováním rukou. Vibrují mu totiž především boky a ty se těla partnerky nedotýkají vůbec.

Jistě se dočtete, že to je o hloubce průniku, zkoušeli jsme proto i polohu zezadu a otočit kroužek, ale výsledek byl stejný. Partner by to měl pak pociťovat vícenež já, ale jedinou změnou prý bylo zaškrcení, které dopomohlo k oddálení vyvrcholení.

Moje stručné shrnutí

Já se asi fanynkou vibračních kroužků nestanu. OVO B1 stojí mezi čtyřmi až pěti sty korunami a to bych za strojek, který už znovu nevyužiju nejspíš nedala. Záleží však asi na konkrétní osobě a jaké s tím má zkušenosti. Rozhodně se v OVO snažilli zvýšit jeho výkonnost a vyrobili snadno ovladatelný kroužek.

Klady

Zápory

Silikonový materiál Nemá obal na uložení
Příjemná pružnost
Tiché vibrace
Decentní (až luxusní) design
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: