Připravili jsme si pro vás trojdílnou recenzi kroužků na penis. Jak jistě víte, kroužky na penis mají prodlužovat erekci tím, že zabrání (či zpomalí) cirkulaci krve v penisu a tím udrží jeho ztopoření.

Škrtící kroužek co umí vibrovat?

K tomu vibrační kroužky přidávají vibrace – ty ocení především partnerka. My kluci je nevnímáme zas tak výrazně, přestože se přes penis přenášejí při sexu do partnerky a měli bychom tak cítit vibrace nejsilněji. Vnímáme spíše sevření od kroužku a vibrace jsou jen doplňkem.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Kroužky jsme k testu vybrali 3 – Taurus s vibracemi (dnešní recenze), Jazýček s vibracemi a Manzz. Chceme tyto tři kroužky porovnat dle jejich účinku na ztopoření penisu a zároveň jejich druhotný účel (vibrace, výstupky na dráždění klitorisu/hráze).

Vibrační kroužek Taurus má hned dvě vibrační jednotky – každou po straně. Mají pouze jedinou intenzitu. Stiskem tlačítka se zapnou, opětovným stiskem vypnou. Jednoduché jak facka. Vibrovat vydrží cca 30 minut – na jejich malou velikost mají skvělý výkon. Jedna vibrační patrona pracuje na 2 malé baterie typu SR41 1.55V.

Zjistěte kolik stojí erekční kroužek Taurus
ZJISTIT CENU

Netradiční býk v klíně

Na Taurusovi se mi zalíbil design. Jak název napovídá, tak kroužek znázorňuje hlavu býka. A to nejenom tvarem obepínajícím penis, ale i dráždicími výstupky ve tvaru rohů.

Díky silikonu a ABS plastu řadím kroužek do vyšší „rodiny“ – nejde o levný a trhavý gel – spíše o tuhý a tvrdší materiál, který ale umožňuje malé roztáhnutí. Moderní ABS plast ale stejně jako lékařský silikon vyžaduje jen lubrikant na vodní bázi – takže žádní silikonové oleje.

Kroužek mi na penis mi příjemně sedl, ale k nasazení je vhodné potřít penis trochou gelu, aby jednodušeji naklouzl. U kroužků nemám rád, když opravdu škrtí (ač to je jejich pravý účel). Jemný stisk dle mě postačí – a to přesně dává Taurus.

Tvar hned zaujal

Partnerku hned na první pohled zaujal jeho tvar (hlavně vibrující rohy) – vibrace byly mnohem intenzivnější než u jiných vibračních kroužků. Trochu ji mrzelo, že kroužek nemá žádné výstupky na dráždění klitorisu. Šlo to ale vyřešit jednoduše tím, že se hlava býka posunula o 90 stupňů a rohy stimulovaly poštěváček a lehce hráz.

Taurus byl velmi příjemné překvapení – pamatoval jsem si, že škrtící kroužky na penis vypadají hrozně, strašně škrtí a sex si s ním moc neužiji. Taurus předčil očekávání. Doporučuji.

Klady

Zápory

ABS plast a silikon Neumožňuje velké roztažení
Pěkný design Nutnost používat lubrikanty na vodní bázi
2 vibrační patrony
Výraznější stimulace, než je běžné
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: