I mužská varlata si zaslouží pozornost – stimulátor Super Ball Sucker v RECENZI

Recenze stimulátoru varlat = erotická hračka Dráždění varlat patří mezi opomínejené praktiky, přitom mužská varlata jsou velmi silnou erotogenní zónou, takže bychom na ně neměli zapomínat. Jak tuto specifickou oblast dráždit? Jemně i intenzivně… naolejovanou ručkou, šikovnou pusinou… nebo stimulátorem varlat Super Ball Sucker.

Kvalita, která se na nic nevymlouvá – Doc Johnson

Je to specifická gelová hračka, která ma tvar jemně měkkoučkého „zvonu“. Gel (konkrétně měkké TPE = termoplastický elastomer) není použit klasický levný a smradlavý, ale čistý bezftalátový, který je adekvátně ke kvalitám i dražší. Ale stejně vás tato hračka za pár set Kč nezruinuje.

Výrobcem je americká značka Doc Johnson, která si dává velký pozor na kvalitu – Američané jsou nároční. A je to dobře – z toho můžeme těžit i my, když se takové hračky dostanou i na evropský trh.

Pár čísel:

 • Celková délka 11 cm,
 • Užitná hloubka 8 cm,
 • Průměr 4,5-2,5 cm,

Celý stimulátor má tvar zvonu, uvnitř kterého jsou výrazné výstupky pro stimulaci jemných nervových zakončení na varlatech a šourku. PLUS z druhé strany zvonu je otvor pro vibrační patronu – a světe div se – je opravdu součástí balení.

I s vibracemi – v balení

Je poměrně silná, s 7 vibračními režimy, které v gelové hračce rozhodně ucítíte. Jen je napájená malými „hodinkovými“ bateriemi, takže zapomeňte na ekonomické a ekologické nabíjecí AA či AAA baterie – škoda.

Ale na druhou stranu se dá patrona použít i pro jiné dráždění – třeba partnerky na klitoris. Nebo můžete pomocí oživit jiná honítka, která mají otvor z obou stran. Z jedné strany budete VY a z druhé strany ona – dráždivě vibrující a provokující k silnějším orgasmům. TO se neodmítá.

Jak se vlastně takový stimulátor používá?

Stačí trochu lubrikantu či oleje a do samotného zvonu lehce nasuňte varlata – zvon je dostatečně velký, aby pojmul jakoukoliv velikost. A teď už záleží na vás – můžete hračkou:

 1. kroutit,
 2. přirážet,
 3. zapnout vibrace,
 4. doplnit dráždění orálem, …

Takovou stimulaci rozhodně žádný muž neodmítne – může být třeba i součástí předehry, nebo erotické mužské masáže. Můžete si s „The Super Ball Sucker“ hrát společně i s honítkem – takové dvojkombo bude hodně slastné. A je jedno, jestli to bude Fleshlight, Tenga či Fun Factory. S každým půjde dohromady, protože všechny se soustředí na penis, ale varlata/šourek všichni opomíjejí – neprávem!

Klady

 • Vonící bezpečný gel bez ftalátů

 • Inovativní stimulace

 • Silná vibrační patrona

 • Vibrační patrona lze vyjmout

 • Vnitřní výstupky

Zápory

 • Chybí obal na hračku

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Petr
Petr
Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *