Tohle je hodně netypický kousek – zařadili bychom ho do vibrátorů i umělých vagín. Slouží totiž k jasně k 1 účelu – mužského výstřiku díky vibracím a tření. A teď co to vlastně je.

Je to netradiční a otevřený silikonový návlek na penis, který se dá používat více způsoby. A to je na něm tolik zábavné a univerzální, takže nás jen tak neomrzel. Nejdříve zasunete penis – s vodním lubrikantem na něm – ne se silikonovým – do části s polootevřenými křidélky.

A už je vám jasné, že zde můžete přirážet.

Užší i volnější vagíny – dle vás

A díky pružnosti silikonových křidélek – jinak je ani nazvat nemůžu – máte plně otevřenou cestu – buď budete dlaní tlačit a tedy přenášet tlak a tedy úzkost honítka na váš penis.

Takže můžete tisknout, povolit, střídat tlak a hrát si a zkoušet. Popřípadě je můžete nechat být. Je to také univerzálnější řešení toho, že každý muž má jiný průměr a díky tomuhle si zde užijí jak kašpárci, tak monstr bestie.

Prostě se případně křidélka nadmou a stejně pojmou větší průměr penisu.

Vibrující mrška

A pokud vidíte fotky i produktové video v tomto recenzním článku, asi jste se dovtípili, že tahle hračka umí vibrovat. K ničemu jinému by ty dvě tlačítka na spodní hraně pomůcky nebyla.

Ovládají a to je zajímavé, dva vibrační motorky – jeden je uprostřed samotného těla a druhý ve volnější hlavičce. Takže můžete regulovat vibrování zvlášť – jak pro penis, tak i jeho špičku.

A najít si tu ideální kombinaci, která vás rychle přinese k výsledku = orgasmu.

Pár čísel

  • Celková délka 16. 3 cm
  • Využitelné dálka opravdu 16. 3.
  • Minimální průměr penisu 4 cm
  • Maximální průměr obr penisu 7.4 cm

VIDEO z redakčního rozbalování

Nabíjení je skrze propichovací (takže starší typ – škoda, u této cenovky bych očekával magnetické kontaktní) konektor, který má vstup nad ovládacími tlačítky. Najdete ho jednoduše, má u sebe vyražené DC.

Protikus má na konci samozřejmě jen klasické USB pro nabíjení z redukce či PC.

Zjistěte kolik stojí Vibrační stimulátor penisu a varlat Orlando
ZJISTIT CENU

Mimochodem nabíjeli jste někdy nějakou erotickou hračku přímo z počítače? Že jste si procházeli zprávy na Messengeru, koukali na Instagram a u toho se vám mazlík nabíjel? My tedy ne. :)) Takže ze sítě skrze nějaký adaptér jednoduše a rychleji než z počítače samotného.

Hlavičce co obejme

Líbí se mi s partnerkou, že hlavičce má volnější spojení s tělem, takže může sloužit jako uzavření celého tubusu, ale i regulovat zase tlak na žalud – a ten je hlavně i pěkně obejmutý zase křidélky. Je to takový křidélkový dráždič, který vás nenechá, dokud vás nevystříká.

A je zde i zábavnost toho, že se dá použít i obráceně. Nasunutí penisu do tubusu není tedy z otevřené strany, ale od té „žaludové“ – takže díky tomu vám těsně obepne varlata.

Takže zase jiná stimulace, zase přirážení a také odlišné vibrování – tentokrát na varlatech a trochu na perineu.

Moje a partnerky hodnocení

Překvapivě funkční a zábavný kousek, který i v jeho cenovce – aktuálně v době psaní recenze kolem 1 000 Kč, je zajímavý.

Kombinuje přirážení do něčeho, společně s vibracemi a to i velmi citelným drážděním žaludu na špičce hračky. A dá se použít i obráceně, takže naopak bonusově bude stimulovaná varlata a trochu i hráz díky přeneseným vibracím.

A zrovna této erotogenní zóně se u mnoho mužů nepečuje – bohužel pro ně.

I po pár měsících testování (a upřímně tu hračku u sebe mám více jak rok) mě stále bavila a je v našem ultimátlním balíčku hraček, které chceme znovu a znovu používat. Výsledek, tedy jasný výstřik a orgasmus je zde prostě zajištěný kombem dráždění a tření.

Dá se pro stejný výsledek používat i bez vibrací, takže taky univerzálnější kousek. Prostě ho s přítelkyní doporučujeme. Dá se totiž použít jak pro masturbaci, ale i pro předehru, nebo první udělání za večer pro větší výdrž:) Ozkoušeno za vás.

Klady

Zápory

Jemný silikon Nabíjecí konektor je staršího (propichovacího) typu
Vnitřní vroubky
Pružná křidélka pro regulaci stisku
Hlavičce s výstupky pro žalud nebo varlata
2 nezávisle vibrující motorky - tělo a hlavička
Více vibračních módu
Zabudovaný akumulátor
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: