Nejdříve to vezmu velmi stručně a bodově, hlavním obsahem recenze je sekce V akci. Ta totiž stejně bude pro většinu čtenářů nejdůležitější.

Balení

Krásná černá krabička. Moc se mi líbila.

Materiál

Jemný silikon na těle hračky, ale ovládání je z plastu.

Údržba

Na silikonové části používejte pouze dezinfekce bez alkoholu (těch je většina pro čistě erohračky), případně pouze teplou vodu a mýdlo, žádné agresivní prostředky.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Lubrikant

Je možné použít pouze lubrikant na vodní bázi. Ten se silikonovým základem by mohl poškodit sametově jemný povrch. TO si v Lascivní redakci už sami otestovali, takže pozor na to = péčí o hračku rozhodně prodloužíte její životnost = a tedy šanci vám dělat zas a znovu radost.

V akci

Již 4. testování hračky🙂 Velice sem se těšila, a opravdu sem mile překvapena. Na recenzi sem si nechala více času, protože jsem produkt chtěla opravdu pořádně vyzkoušet. A samozřejmě svého zmrdečka pořádně potrápit:)

Nejvíce se mi libí na produktu možnost nastavení obvodu. Pokud jsem chtěla, aby hračka držela pevně, více jsem jí přitáhla. A pak jsem měla volné ruce, což mi umožňovalo věnovat se i jiným částem těla např. bradavkám, kuličkám a pod. 

Využila jsem hračku i při výprasku rákoskou zmdečka.

Další výhoda je dálkové ovládání – zde se dá využít dle fantazie každého. Silikon je velice příjemný na dotyk a krásně přenášel vibrace. Takže je hodně intenzivní a dráždivý po zapnutý.

Zjistěte kolik stojí Vibrační masturbátor s nastavitelným průměrem BASIC X Bobby2
ZJISTIT CENU

Je to rozhodně ideální hračka na pokažené orgasmy (ruined orgasms) (tak typické pro sissy a další subíky = všechny co nemají právo mít reálné plné vyvrcholení). Zakrytá špička žaludu v případě vyvrcholení je fantastická. To jsem si hned zamilovala.

Obzvláště když se vůbec nemusíte dotýkat protějšku.

Hračka za váš udělá vše potřebné. I tím mu ukážete, že si nezaslouží ani dotyk a přesto vás dovede k orgasmu = ač pokaženému samozřejmě. Žádná odměna pro zmrdečka se nekoná.

A pokud chcete si pohrát více s ocáskem, stačí jen snadno a lehce odklonit špičku a můžete si ho užít po celé délce penis:)

A opravdu nebylo třeba, abych se zmrdečka jakkoliv dotýkala. Udělal se sám jen s vibracemi, takže jsem se s ním nemusela zahazovat a věnovat mu svou energii a pozornost.

A pokud ho ještě připoutáte, bude prosit o vypnutí:)

Závěrem

Jsem velmi spokojena s vibrátorem BASC X BOBBY 2. Snad jediné, co mi trošku vadilo, je jeho délka. Návlek/honítko je dosti krátké.

A na delší penis by to chtělo delší model:) Na druhou stranu cílem je dráždit citlivou špičku, žalud, … takže není potřeba taková délka.

A holky s delšími nehty budou mít problém, vyzkoušeno za vás – v tom případě je trochu náročnější nasazování. Ale s trochou cviku to půjde samozřejmě. A oceňuji (ač u nás je to tabu rozhodně) možnost použití jak samostatně tak ve dvou.

Bez mého svolení se udělat stejně nemůže.

Klady

Zápory

Příjemný silikon Potřeba větší síly na nastavení obvodu
Nastavitelná část obvodu
Dálkové ovládání
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: