Většina umělých vagín trpí tím, že je na první pohled jasné, oč se jedná. Doslova kouknu a vidím. Už proto mě dost zaujalo, že tento výrobek je zamaskovaný a na první pohled nikomu nedojde, na co přesně se dívá.

Recenze nenápadné umělé vagíny maskující se za saké!

Japonec by tento předmět sice identifikoval jako láhev saké, Čech v něm však spíš uvidí obyčejnou černou vázu. Zkusil jsem hračku ukázat pár lidem, kteří nevěděli, oč jde. Nikdo nechápal, proč se jim chlubím obyčejnou vázou. Všichni se zatvářili nechápavě, když na horní straně uviděli konektor, tlačítko a indikační světlo.

VIDEO z našeho rozbalování:

Když jsem otevřel spodní část a vybafla na ně samotná vagína, následoval obvykle šok a otázka, proč zrovna tohle vypadá jako váza. Díky tomu prohlašuji vnější vzhled za zajímavý a zábavný. Už kvůli vědomí, že můžete svoji hračku mít klidně vystavenou na poličce i během rodinné oslavy a nikdo na nic nepřijde. Pokud vám tedy babička nedonese kytku a nebude ji chtít dát do první vázy, kterou uvidí. Díky svému tvaru se láhev mimochodem opravdu dobře drží.

Jak vypadá samotná vagina?

Realističnost šla trochu stranou, vstupní otvor je jen maličká, dokonale kulatá dírka. Na své si ovšem přijdou milovníci dámských přirození s výraznějšími vnitřními stydkými pysky, protože ty jsou vymodelovány tak, že o ně klidně můžete cvrnkat prstem. Jsou také dost praktické – umožňují snadnější zásun.

Obrovským plus výrobku je, že se při jeho použití ani nemusíte sami moc snažit, protože se jedná o vibrátor. Dle návodu trvá nabití zhruba hodinu a poté ji lze používat dvě hodiny. Údaje nemohu zcela potvrdit, protože jsem hračku dostal už zčásti nabitou, dobíjení na maximum trvalo asi dvacet minut a navzdory celkem aktivnímu zkoušení se dosud nevybila.

Jinými slovy, baterie má výdrž.

Vibrační patronu můžete umístit do hned dvou kapes na silikonové části. Ovšem upřímně, pokud toužíte, aby vibrace přicházely z jiného směru, stačí si říct, že dnes zkusíte s imaginární partnerkou jinou polohu, a láhev pootočit. Rozdíl nepocítíte a druhá kapsa tak trochu ztrácí smysl.

Zjistěte kolik stojí BOOM Japanise Bottle of Wine
ZJISTIT CENU

Samotné použití je doslova fajn. Lubrikantu nebylo potřeba používat zbytečně moc, už jen proto, že jsem při většině zkoušení jen jako úplný lenoch zasunul, pohyboval lahví minimálně a nechal vibrace udělat svoji práci. Vibrací je celkem deset módů (dlouhým stiskem tlačítka zapínáte/vypínáte a krátkým přepínáte módy) a osobně jsem si velmi oblíbil dva z nich.

Myslím, že nakonec si vybere každý. Samotný pocit po zásunu se příjemně blížil realitě. V tomto ohledu si není na co stěžovat, naopak lze jen chválit. Dalším důvodem, proč radši nechat pracovat jen vibrace, je otvor pro ovládání tlaku. Jakmile začnete provádět ony příslovečné „směšné pohyby“, tento otvor začne nasávat a vyfukovat vzduch, jinými slovy trochu rušivě „pšouká“. Možná by pomohlo, kdyby byl o trochu širší.

Co se právě ovládání tlaku týká, nedařilo se mi vytvořit až tak velký podtlak jako u jiných podobných výrobků. Možná je ve výrobku příliš mnoho místa pro vzduch a ten se začal ochotně roztahovat. V tomto ohledu jsem prostě očekával víc. Ze začátku jsem také řešil, jak vůbec se může podtlak vytvořit. Vagina není průchozí, ale naopak je zaslepená.

Nakonec jsem v silikonové vložce našel otvor, který propouští vzduch jen při změnách tlaku mezi jejím vnitřkem a vnějškem. Je s ním trochu problém, protože při vyjmutí vložky kvůli čištění jsem v jeho okolí v několika případech našel lubrikant, který se dostal skrz. Ačkoliv elektrické části nebyly nikdy zasaženy (při normálním použití se tam tekutina snad ani nemůže dostat), říkal jsem si, zda bych nenašel informace o úrovni IP izolace vibrační patrony. Návod i balení v tomto ohledu mlčí.

Co se týká čištění, není složité, jen musí být člověk opatrný. Silikonová vložka jde z láhve vyndat bez problémů, jen se tak musí činit pomalu kvůli patroně, abyste ji neutrhli z kabelu. Patronu samotnou dostat ven je trochu těžší, ale stačí trocha cviku a přijdete, jak na to. Když chcete vaginu vyčistit, musíte ji obrátit naruby. Tady jsem poprvé udělal nepříjemnou chybu.

Pro začátek jsem vaginu opláchl pod kohoutkem a nechal vysušit do druhého dne. Po opětovném otočení můj nos zasáhl nepříjemný zápach vody z nyní opět vnější části, kam se dostala, když jsem ji mokrýma rukama obracel. Musel jsem tedy vaginu opláchnout a vysušit i z této strany. To byl ovšem čistě můj problém a neuvědomil jsem si to při prvním použití. Tímto tedy varuji a upozorňuji, na co si dát při čištění pozor.

Sestavení je složitější, než rozebrání

Přece jen, patrona ven ze silikonu a silikon z plastové láhve jde mnohem snáz ven, než dovnitř. Časem ale systém dovedete k dokonalosti. Co se ovšem trojice činností rozborka-čištění-sborka týká, vagina není úplně určena pro neplánovanou rychlovku.

Než pro situace, kdy máte najednou deset minut a nevíte, co dělat jiného, se hodí pro momenty klidu, když máte času, kolik chcete. Pomalejší stimulace s vyzkoušením všech módů vibrací a za doprovodu pro správnou atmosféru ideálně japonského filmu (ne nutně klasické Godzilly), když jste sami doma, to je to pravé, k čemu byla tato vagina stvořena. Jakmile ale navolíte správné vibrace, nečekejte, že nápor vydržíte kdovíjak dlouho. Tahle láhev vás vyždímá a vy se rádi necháte.

Na jednu stranu je náročnější na údržbu a co se týká podtlaku, sáhl bych po jiném výrobku. Ovšem pocit blížící se skutečné vagině ve spojení s vibracemi schopnými vás uspokojit, aniž byste se museli nějak aktivně podílet, z ní činí dobrou volbu. A jak jsem již řekl, originální a nenápadný vzhled dávají tomuto výrobku další body k dobru.

Klady

Zápory

Nápaditý a současně nenápadný design Časově náročnější údržba
Výdrž baterie Horší ovladání podtlaku
Příjemný materiál
Mnoho druhů vibrací na výběr
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: