V okamžiku, kdy jsem zjistil, že budu testovat umělou vagínu, která je odlitkem Pauly Wild, ihned jsem se musel zamyslet, zda se jedná o archivovaný odlitek z doby největší slávy, nebo ze současnosti. Přece jen, jak se dá snadno zjistit, Paula Wild už opravdu dlouho nic nenatočila. Tato otázka pro mě asi na věky zůstane záhadou. Jak ale výrobek vypadá a hlavně, jak se používá?

Pravosti odlitku bych klidně uvěřil

Rychlé porovnání s obrazovými materiály prozradilo, že pravosti odlitku bych klidně uvěřil. Tato konkrétní vagína nevybočuje příliš z normálu a upřímně, moje manželka má tvarově dost podobnou. Pokud bych ji neporovnával s předlohou a měl ji popsat, rozhodně musím ocenit realistický vzhled.

Zkrátka se jedná o jeden z výrobků, které se skutečnosti blíží ve více ohledech. Barevný odstín je trochu sytější než bych čekal u skutečné pokožky, ale vstup do vagíny není jen maličká dírka, jaká je k vidění u mnoha výrobků, ale normálně vypadající vstup. Na první pohled působí přirozeně. Na dotyk je příjemná a poddajná, ale to se dnes dá chápat už jako standard, který očekávám automaticky.

VIDEO z našeho rozbalování:

Malé mínus je kryt, ve kterém je silikonová vložka uschována. Je sice akorát do ruky a velmi dobře se drží, ale zatímco jiné podobné pomůcky si často hrají s tvarem a atraktivností/vtipností vzhledu, Paula je obklopena jen a pouze válcem z nudného bílého plastu.

Ve chvíli, kdy jsem sundal fólii, v níž bylo zabalené, rázem šidítko přestalo tolik lákat zrak. Na polici by vedle více podobných pomůcek zkrátka zapadlo. To je ale jen drobnost, protože jak jsem zmínil, silikonová část to vynahrazuje a svoje honítka většinou nevystavujeme na obdiv celému světu. I při použití zpravidla hledíme jinam.

Co se použití týká, Paula nezklamala

Při použití dobrého lubrikantu na vodní bázi (nebylo potřeba příliš velké množství, což je plus) se prožitek uspokojivě blížil pocitům při sexu. Pomůcka se navíc velmi rychle zahřála, což přidávalo na realističnosti. Vnitřek vagíny je správně „hrudkovitý“ a prosté porovnání zasunutým prstem se skutečnou ženou odhalilo, že v tomto ohledu se jedná o velice dobré zrcadlo reality. Sliby zmíněné na balení výrobku tak byly splněny.

Zjistěte kolik stojí Honítko BOOM Paula Wild
ZJISTIT CENU

Od čeho by to ale byla hračka, aby pouze odrážela realitu, když ji může i vylepšit? Na vrcholku krytu se nachází otvor, který stačí po zásunu zakrýt prstem, abyste vytvořili podtlak. Musel jsem uznat, že tato funkce, kterou má víc umělých vagín, je tady zvládnutá na jedničku. Konstrukce těsní víc než dobře, takže podtlak vydrží a nikudy dovnitř nepronikne vzduch, který by prožitek zkazil. Jakmile uděláte podtlak, připravte se na to, že váš penis bude uvězněn a jen tak ho nevyndáte.

Když jsem Paulu zkoušel nadoraz, tak …

Problém ovšem budou mít vyvinutější muži. Když jsem Paulu zkoušel nadoraz, tak jsem skrz zmíněný otvor zahlédl špičku vlastního přirození. Své vybavení bych označil za průměrné, takže je jasné, že když by měl někdo o pár centimetrů víc, mohl by doslova narazit.

Jak jsem zmínil, Paula je průchozí. Díky tomu se při čištění nemusí nijak složitě obracet naruby. Silikonová část lze z plastového krytu vyndat a vrátit zpět velmi snadno a jako první krok čištění ji můžete snadno a rychle propláchnout pod kohoutkem. Tady si možná na své přijdou milovníci pissingu, protože snad nemusím vysvětlovat, jako co proces čištění vypadá.

Když vyndáte silikonovou část, tak si také jistě povšimnete dalšího otvoru, do kterého můžete vložit vibrační patronu, pokud máte zájem si masturbaci ještě vylepšit.

Jako celek hodnotím výrobek pozitivně. V zásadě se jedná o standardní umělou vaginu, od které dostanete to, co od ní čekáte, a hlavně co slíbila na obalu. Snadná údržba ji předurčuje k tomu, aby se jednalo o hračku určenou i pro chvíle, kdy toužíte po uspokojení, ale nemáte příliš mnoho času. Plus dobře řešené ovládání podtlaku vám umožní zažít obdobu orálního sexu, jaký by vám lidská bytost nejspíš ani nebyla schopná poskytnout. Škoda jen faktu, že po rozbalení už nic nenapovídá tomu, že se má jednat o odlitek Pauly Wild a tato přidaná hodnota se tak ztrácí.

Klady

Zápory

Realistické zpracování po všech stránkách Vnější vzhled
Dokonalý podtlak Pro vyvinutější muže bude možná krátká
Velmi snadná údržba Po rozbalení není poznat, že to má být celebrita
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Při pokusu o proniknutí je trochu prblém, vstup je příliš úzký a po pronikutí se narazí na druhý, že je mastubátor krátký, jinak materiál velice příjemný, vnitřek jako reálná vagína. Trochu bych změnil obal a vstup oproti reálné vagíně by chtěl upravit realisticý vstup – příliš malé.

Děkujeme za zpětnou vazbu 🙂 ta velikost bude odpovídat samotné Paule, takže i ta bude užší 🙂 S krátkostí souhlasím, to je problém všech honítek této velikosti, ideálně dlouhé pro zásun až nadoraz jsou jiné kousky z našich recenzí.

Spolupracujeme: