Dříve než jsem to čekal (jak jsem předestíral v minulém článku o „tři-déčku“), tak se mi do rukou dostal nový produkt japonské Tengy. Je to honítko 3D. Název není potřeba více popisovat – stačí se podívat na okolní fotografie a jistě pochopíte, kam autoři míří.

Umělá vagína ve 3D struktuře?

Čistě bílý materiál (antibakteriální elastomer) působí až sterilně a neosobně. Je to rozdíl oproti realisticky zpracovaným a tělně barevným „Fleshlightům“. Honítko za design získalo letos ocenění Red Dot Design 2012 – toto význačné ohodnocení v historii erotických pomůcek získalo jen pár dalších výrobků (například Fun Factory Delight). 

Každý preferuje něco jiného a mně tento futuristický vzhled honítka maximálně vyhovuje. Honítko je téměř bez zápachu z výroby. Použitý materiál je velmi pružný, takže „obejme“ snad všechny velikosti penisu. Původ z Japonska se nezapře – základní délka je 12 cm.

Jak se honítko Tenga 3D používá? Vnější až designový skvost se po otočení naruby stane důmyslným dráždítkem. Vidíte všechny ty výrazné výstupky na povrchu honítka? Otočením naruby se dostanou dovnitř a budou příjemně dráždit při masturbaci.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Doporučuji před každým použitím ohřát v teplé vodě – styk penisu se studeným silikonem není nejvzrušivější pocit – napoprvé jsem to bohužel okusil. Po zahřátí je stimulace mnohem příjemnější – k lubrikaci doporučuji gely na vodní bázi – ty silikonové by mohly materiál poškodit.

Oceňuji pohodlné čištění (které se od modelu Flip Hole stalo snad nutností každé Tengy) – stačí honítko obrátit naruby a pod tekoucí vodou ho očistit – přidáním pár kapek mýdla nikdy nic nezkazíte.

Pár čísel:

  • Délka 12 cm (materiál je natolik pružný že zvládne dvojnásobek)
  • Průměr 4,5 cm (v nejširším bodě)
  • 5 druhů (Pile, Spiral, Polygon, Module a Zen)

Pak stačí nechat oschnout na jakékoliv podložce a můžete ho uklidit na stojánek. Dávejte pozor, aby podložka nebyla například chlupatá deka – povrch pomůcky velmi „rád“ chytá všemožná vlákna – po chvíli by se z futuristické pomůcky mohla stát návnada na medvědy. Dodávání hračky společně se stojánkem je skvělý krok – nemusíme tak řešit skladování.

I se stojánkem

Honítko po řádném vyčištění a osušení jen nasuneme na stojánek a přikryjeme průhledným poklopem. Vespodu černého stojánku je ukryt návod a jedna dávka lubrikačního gelu – obal gelu je bohužel neuzavíratelný, takže je opravdu jen na jedno použití.

Zjistěte kolik stojí umělá vagína Tenga 3D
ZJISTIT CENU

Druhy nádherných umělých 3D vagín:

  • Pile (množství trojúhelníkových výstupků, které jsou velmi výrazné)
  • Spiral (jednotlivé snopečky spirál vás dráždivě obejmou)
  • Polygon (jemné plochy ocení především ti, kteří mají problémy s předčasnou ejakulací)
  • Module (kostičky, kostičky a ještě jednou kostičky – Tenga opravdu přináší nové zážitky)
  • Zen (klidné a něžné rýhy vás sice uklidní, ale dlouho vás nenechají si užít vaše klidnou meditaci)

Z hlediska struktury jsou nejzajímavější Spiral (mnou testovaný) a Module. Typ Zen bych doporučil těm, kteří mají problémy s předčasnou ejakulací – jemné drážky vás nedovedou rychle k orgasmu a vy tak budete moci „trénovat“ na reálný styk.

Podobný produkt od Tengy jsem už recenzoval – Tenga Egg – recenze nevyšla moc pozitivně. Tehdejší provedení mě nezaujalo a připadalo mi jako vyhození peněz. Tenga 3D je už jiná – konečně dává smysl a vypadá k světu a i počet použití je vyšší – podle výrobce až 50x.

Jak ho hodnotím z mé zkušenosti?

Měkké tělo jsem u masturbačního vajíčka odsuzoval – najednou však dává smysl, když tělo masturbátoru je silnější a lépe drží tvar. Technologie se posunula dále a umožnila vytvořit tak specifický produkt, až oči přecházejí.

Použiju myšlenku z předchozího článku o Tenze (Tenga – kdoví jak se skloňuje:) 3D – nebál bych se ji vystavit na poličce a věřím, že moje návštěvy by ho považovaly za zdařilý designový skvost (vyzkouším a dám vědět pod článek, jak to dopadlo). Nic na něm nenapovídá o jeho hlavním účelu – zlepšení masturbace. Diskrétní design a kvalitní provedení – Tenga se stále drží svého kréda „abychom se nemuseli stydět za masturbaci“. Bravo.

Klady

Zápory

Skvělý materiál Až 50 použití (pro někoho to může být málo)
Moderní design
Až 50x použití
Lehké čištění
Vlastní obal
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop.cz Růžovýslon.cz
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 7 názorů

Ještě jsem objevil jeden problem. A to, že spodní část (která drží vložku) není odlitá v jednom kuse ale nacvaknutá, takže se v ní drží voda a po případe i zbytky lubrikantu. Nejde sundat a ani pořádně vymýt.

Celkově jsem ho použil asi 5-10x a už vypadá trochu opotřebovaně. Jinak jako výhodu beru, že se dá použít i bez obalu 🙂 ale není to uplně ono

Tak ten obsah souhlasí – děkuji za info o obalu – on se vlastně nebude moc lišit, když je to pevný tubus z plastu… Ještě jsem ho pořádně nezkoušel, tak to zapáchání jsem moc neobjevil, ale půjde především ho špatné čištění – ten mateirál mi dost připomíná silikonovou Tengu 3D, která se dala perfektna vyčistit.

CO si pamatuji i vyvařením, ale nevím jestli jde o identické materiálu. Každopádně se mi líbí, že jde lehcee vyjmout. To čištění naruby máme identické – bez toho obrácení to nejde ani jinak.

objednával jsem přes tente sexshop a hračka přijde v podstatě jen s potahem z tvrdého plastu, na kterém je velice stručný, tří obrázkový návod 😀 uvnitř je lubrikační gel, schovaný v tvrdém plastovém pouzdře a nic víc. Všechny ostatní informace jsem sháněl externě. Jinak zkušenost výborná 🙂 jen materiál nepříjemně zapáchá (a to i po omytí) a vůbec nedrží teplo… Takže ani předehřátí v podstatě nemá moc smysl. Aspoň takovou mám zatím zkušenost.

Při čištění jej obracím naruby, nezdá se, že by mu to nějak výrazně vadilo, ale poškození je možná způsobené i tím. Po čase je ale zřejmě dobré jej také posypat pudrem nebo škrobem. Už začíná také lepit a zpět do pouzdra se dostává velice těžko.

Hezký den, Air tech teď máme nově, takže vám moc nemůžu poradit, ale ještě jsem se s tím u našeho modelu nesetkal 🙁 Osobně bych použil trochu dezinfekce bezalkoholové (čistě na hračky se prodává) – co říká výrobce/prodejce/chytrý návod na čištění hračky?

Mám jeden od Tengy na opakované použití (Air-tech). A jeho vnější struktura se jakoby trhá (Bude to znít trochu nechutně, ale asi jako když se člověk spálí a loupe se mu kůže, nevím jak jinak to přirovnat) Na čištění používám čistou vodu bez mýdla. (I když mám nutkání pák kapek použít). Je to prostě jen materiálem nebo dělám chybu?

Zdravím, díval jste se do sekce: https://www.lascivni.cz/tag/honitka/ ? Na výběr jich máte dost – záleží na vkusu a ceně.

Scháním kapesní píču 😀 S mladou se málo vídám 😀

Spolupracujeme: