V první recenzi erotických hraček zde na Lascivní.cz jsem zmiňoval výrobky Tenga Egg a Standard Cup. Právě u druhého výrobku bych se chtěl dnes pozastavit, protože svoji pozornost si jistě zaslouží. Tato erotická hračka pro může je v podstatě gelová nevibrační „vagína“, jejíž účel snad není nutné představovat. Dnes bych vám chtěl podrobněji než minule představit verzi Tenga U.S. Deep Throat.

Hluboké hrdlo jak od profesionálky?

Tenga v názvu samozřejmě značí japonského výrobce erotických hraček. Ale co zbývající slova, co ty znamenají? Pro vysvětlení zkratky U.S. nemusíme chodit daleko, protože po pohledu na přiložené fotky jistě každý přijde na to, že to znamená „ultra size“, tedy velká velikost.

Zbylé slovní spojení Deep Throat označuje jednu sexuální praktiku, která je v česku známá spíše jako „hluboké hrdlo“. Její princip tkví v tom, že díky ní dokáže vaše partnerka dostat do svých úst prakticky celý váš penis. Vysvětlování této praktiky si však nechám do speciálního článku o Deep Throat a přejděme zpět k honítku Tenga.

Zjistěte kolik stojí větší umělou vagínu Deep Throat
ZJISTIT CENU

Jak moc je velké?

Jak můžete vidět, tak oproti klasické verzi honítka Tenga< je tato větší verze opravdu monstrózní. Tuto větší verzi jsem si opatřil, protože má chlouba není nejmenších rozměrů, takže jsem nechtěl být „utlačován“ rozměry klasické verze Tenga Standard Cup. Jako poznámku pod čarou bych uvedl, že vyfocená krabička sirek má rozměry 3 cm x2,5 cm x 1 cm. Jinak rozměry samotného masturbátoru jsou: délka 16 cm, průměr vnějšího obalu 7,5 cm, vnitřní hloubka 15 cm a vnitřní průměr začíná na 2 cm.

Přestože je honítko Tenga Deep Throat Cup označována jako pomůcka na jednou použití, tak ho lze používat v kombinaci s prezervativem vícekrát. Rozhodně se nemusíte bát, že by po prvém vyzkoušení šel takřka do kytek. Tuhý gel uvnitř této erotické pomůcky pro pány i po několikanásobném použitý nevykazoval ztrátu lubrikačních vlastností ani jiné problémy.

Ovládáte ho silou prstu!

Zajímavou funkcí pánského masturbátoru Tenga Deep Throat je otvor na „hlavičce“ skrytý pod stříbrnou samolepkou. A co že umí, že ho zmiňuji? Po překrytí prstem umožňuje vytvořit podtlak při vyklouzávaní penisu z hračky. Díky tomu poměrně věrně napodobuje sání partnerky při orálním sexu. A věřte mi, že podtlak vzniklý zakrytím tohoto průduchu je poměrně silný.

Vstupný úzký otvor, za kterým se skrývá důmyslně ukrytý zásobník gelu silně umocňuje zasunutí vaší chlouby dovnitř honítka. Vnitřní nopky a vlnkatost povrchu se také dobře přičiňuje o dráždění vašeho penisu. Průnik až „nadoraz“ je tak velmi intenzivní a ani po delší stimulaci neomrzí díky vnitřnímu uspořádání a podtlakového průduchu.

Dobře se drží v dlani

Díky svému vnějšímu tvaru se honítko Deep Throat dobře drží, takže příjemné stimulaci už nic nebrání. Pokud vás omrzí vaše osamocené používání honítka, tak zkuste poprosit vaši partnerku, ať vám s ním udělá dobře.

Přestože s reálným „hlubokým hrdlem“ partnerky se tato hračka nedá srovnávat, tak je dostatečně intenzivní a poměrně věrně kopíruje tuto praktiku. Vaše přítelkyně vám jistě nebude spílat za to, že při její nepřítomnosti ve vaší ložnici se uspokojete honítkem od Tengy. Pořád lepší než kdybyste šli za tou sličnou blonďatou sousedkou, co na vás tak často pomrkává.

Klady

Zápory

Vnitřní struktura Podle výrobce jen na jednou použití
Větší velikost
Regulace podtlaku
Nízká cena
Nenápadný design
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 6 názorů

Vám bych doporučil spíše modely, které se mohou více roztáhnout, například Tenga 3D (Tenga Deep Throat by vám mohla být velmi úzká) – https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-honitka-tenga-3d/

Uvažuji o tom ale nevim jaký model si koupit…penis mam 18 krat 5,5 cm…..?????????

Zdravím, jestli vám velikostně vystačuje „obyčejné“ honítko od Tengy, tak je zbytečné platit tuto větší verzi, která se liší jen velikostí – struktura vnitřní stélky je identická, takže se jedná o větší model „deep throat“. Být vámi, tak si koupím klasický model. Petr.

Mam otazku jestli se mi oplati koupit honítko Tenga U.S. Deep Throat,i kdyz mam mensi velikost pro kterou bylo urceno mensi honítko Tenga (obycejne).Dik

Ahoj,

Tenga U.S. je vhodná spíše jen pro 20 cm a míň. Samozřejmě můžeš ho použít, když jsi takto „obdařený“, ale nebude to nadoraz až po kořen, protože ani tato větší verze honítka od Tengy nepozře cokoliv.

Chtěl bych se zeptat, jestli je tento masturbátor od firmy Tenga vhodný pro rozměry například 25+? Díky

Spolupracujeme: