Mám pro vás poslední recenzi honítka/masturbátoru Tenga z řady OnaCUP. Je jím Air Cushion, jehož kouzlo je v 24 vzduchových polštářcích. Ty jemně obepnou penis a už nebudete chtít měnit. Z nižší řady honítek je tento nejjemnější.

Vzduchová umělá vagína pro muže? Proč ne!

Umělé vagíny do Tengy nemusím nejspíše moc představovat. Nižší řada OnaCUP má 5 základních modelů a několik dalších odvozených (2 větší, 5 s jemnější vložkou SOFT a 5 s drsnější vložkou HARD). Všechny modely mají něco do sebe…

Ale všechny mají jednu nevýhodu. Jsou jen na jedno použití – pokud nepoužijete kondom, abyste nepotřísnili vnitřek honítka. Ten se nedá vyjmout, takže pořádně vyčistit. Můžete do něj sice napustit vodu z kohoutku a snažit se ho vydrhnout, ale spíše poškodíte jemnou silikonovou vložku.

Pár čísel:

 • Průměr vnější: 6,5 cm
 • Délka celková: 15 cm
 • Užitná hloubka: 12 cm

Tenga Air Cushion je ze všech honítek nejmělčí (pouze 12 cm). Na vině to má velké víčko, které až přehnaně zasahuje do honítka a zbytečně mu ubírá užitečné centimetry. Naštěstí evropský průměr penisů je cca 12 cm, takže spoustu mužů bude plně uspokojeno. Malá velikost honítka je ovlivněna také hlavním trhem – Japonsko. Asiaté jsou proslulí malými penisy.

Každé z honítek (z této řady) napodobuje některou ze sexuálních poloh. Tentokrát je to největší klasika světa poloh – misionář. Očekávejte tedy jemnou strukturu honítka, které vás bude spíše mazlit než přehnaně dráždit. Proto je tento typ honítka vhodný pro ty z vás, kteří mají problém s předčasnou ejakulací. Trénujte pomalu a poctivě a výsledek se dostaví.

Klady

 •  

  Jemná výstelka

 •  

  Minimalistický design

 •  

  Nenápadný tvar

Zápory

 •  

  Menší hloubka

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU