Mám pro vás poslední recenzi honítka/masturbátoru Tenga z řady OnaCUP. Je jím Air Cushion, jehož kouzlo je v 24 vzduchových polštářcích. Ty jemně obepnou penis a už nebudete chtít měnit. Z nižší řady honítek je tento nejjemnější.

Vzduchová umělá vagína pro muže? Proč ne!

Umělé vagíny do Tengy nemusím nejspíše moc představovat. Nižší řada OnaCUP má 5 základních modelů a několik dalších odvozených (2 větší, 5 s jemnější vložkou SOFT a 5 s drsnější vložkou HARD). Všechny modely mají něco do sebe…

Ale všechny mají jednu nevýhodu. Jsou jen na jedno použití – pokud nepoužijete kondom, abyste nepotřísnili vnitřek honítka. Ten se nedá vyjmout, takže pořádně vyčistit. Můžete do něj sice napustit vodu z kohoutku a snažit se ho vydrhnout, ale spíše poškodíte jemnou silikonovou vložku.

Pár čísel:

  • Průměr vnější: 6,5 cm
  • Délka celková: 15 cm
  • Užitná hloubka: 12 cm
Zjistěte kolik stojí umělá vagína Air Cushion od Tengy
ZJISTIT CENU

Tenga Air Cushion je ze všech honítek nejmělčí (pouze 12 cm). Na vině to má velké víčko, které až přehnaně zasahuje do honítka a zbytečně mu ubírá užitečné centimetry. Naštěstí evropský průměr penisů je cca 12 cm, takže spoustu mužů bude plně uspokojeno. Malá velikost honítka je ovlivněna také hlavním trhem – Japonsko. Asiaté jsou proslulí malými penisy.

Každé z honítek (z této řady) napodobuje některou ze sexuálních poloh. Tentokrát je to největší klasika světa poloh – misionář. Očekávejte tedy jemnou strukturu honítka, které vás bude spíše mazlit než přehnaně dráždit. Proto je tento typ honítka vhodný pro ty z vás, kteří mají problém s předčasnou ejakulací. Trénujte pomalu a poctivě a výsledek se dostaví.

Klady

Zápory

Jemná výstelka Menší hloubka
Minimalistický design
Nenápadný tvar
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: