Jelikož jsem byl nadmíru spokojen s honítky Tenga (když opomenu Tenga Egg, které mě zas tak nepřesvědčilo), tak jsem se rozhodl zrecenzovat i další modely z řady OnaCups.

Hrátky v podobě Tenga Double Hole

Modelem, který si tentokrát vyzkouším je Tenga Double Hole (dvojitá dírka). Stejně jako každé honítko od této japonské firmy, i Double Hole má napodobovat určitou sexuální polohu, či praktiku. Tentokrát jde dokonce o dvě. Z každé strany honítka je otvor, který vede do samostatné silikonové dírky.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Po otevření obalu – video

První je označen jako Sweet Side (sladká strana – napodobuje vagínu), druhý je Bitter Side (hořká strana – napodobuje análek). Každá z těchto dírek má rozdílný průměr i vnitřní uspořádání výstupků, takže při hraní se užijete dvojnásobek vjemů, oproti klasickým Tenga honítkům. Samozřejmě v ohledu na reálné proporce ženy, je Bitter Side (tedy análek) užší než druhá strana, která má představovat vagínku.

Tento model postrádá podtlakový otvor, který je u ostatních modelů, díky kterému se regulovala síla sání masturbátoru. Přestože u Double Hole chybí, tak jednotlivé dírky vás dokážou vysát poměrně solidně. Maximální hloubka. do které můžete „zasunout“ je 15 cm.

Je škoda, že Tenga na trh neuvedla také U.S. (Ultra Size – ultra velikost) verzi, tak jako u modelu Deep Throat. Větší verze by mě osobně potěšila, protože toto honítko, je pro mě mělké. Holt ne vždy je posvícení.

Jen na 1 použití? Opravdu?

Jako ostatní výrobky Tenga Ona Cup je Double Hole na jedno použití. Jde o to, že se dá poměrně těžko vymýt, aniž byste porušili upevnění silikonové vložky. Řešením je používat kondom, nebo ejakulovat mimo honítko, jenže tak byste přišli o ten nejlepší konec.

Osobně hodnotím Double Hole jako druhé nejlepší honítko Tenga z řady Ona Cup. Na pomyslném piedestalu totiž trůní Deep Throat Cup, který jsem recenzoval před pár měsíci. Na jeho podtlakový sací účinek si pamatuji doteď.

Klady

 •  

  Dvě různé komory

 •  

  Nenápadný design

 •  

  Hračka je sama sobě pouzdrem

 •  

  Vnitřní struktura

Zápory

 •  

  Podle výrobce na jedno použití

 •  

  Pouze malá velikost (do 15 cm)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU