Dvě dírky v jednom balení – RECENZE honítka Tenga Double Hole

Tenga Double Hole - pánské honítko Jelikož jsem byl nadmíru spokojen s honítky Tenga (když opomenu Tenga Egg, které mě zas tak nepřesvědčilo), tak jsem se rozhodl zrecenzovat i další modely z řady OnaCups.

Video umělé vagíny v podobě Tenga Double Hole

Modelem, který si tentokrát vyzkouším je Tenga Double Hole (dvojitá dírka). Stejně jako každé honítko od této japonské firmy, i Double Hole má napodobovat určitou sexuální polohu, či praktiku. Tentokrát jde dokonce o dvě. Z každé strany honítka je otvor, který vede do samostatné silikonové dírky.

První je označen jako Sweet Side (sladká strana – napodobuje vagínu), druhý je Bitter Side (hořká strana – napodobuje análek). Každá z těchto dírek má rozdílný průměr i vnitřní uspořádání výstupků, takže při hraní se užijete dvojnásobek vjemů, oproti klasickým Tenga honítkům. Samozřejmě v ohledu na reálné proporce ženy, je Bitter Side (tedy análek) užší než druhá strana, která má představovat vagínku.

Tento model postrádá podtlakový otvor, který je u ostatních modelů, díky kterému se regulovala síla sání masturbátoru. Přestože u Double Hole chybí, tak jednotlivé dírky vás dokážou vysát poměrně solidně. Maximální hloubka. do které můžete „zasunout“ je 15 cm. Je škoda, že Tenga na trh neuvedla také U.S. (Ultra Size – ultra velikost) verzi, tak jako u modelu Deep Throat. Větší verze by mě osobně potěšila, protože toto honítko, je pro mě mělké. Holt ne vždy je posvícení.

Jako ostatní výrobky Tenga Ona Cup je Double Hole na jedno použití. Jde o to, že se dá poměrně těžko vymýt, aniž byste porušili upevnění silikonové vložky. Řešením je používat kondom, nebo ejakulovat mimo honítko, jenže tak byste přišli o ten nejlepší konec.

Osobně hodnotím Double Hole jako druhé nejlepší honítko Tenga z řady Ona Cup. Na pomyslném piedestalu totiž trůní Deep Throat Cup, který jsem recenzoval před pár měsíci. Na jeho podtlakový sací účinek si pamatuji doteď.

Klady

  • Dvě různé komory

  • Nenápadný design

  • Vnitřní struktura

Zápory

  • Podle výrobce na jedno použití

  • Pouze malá velikost (do 15 cm)

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU

Petr
Petr
Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

Jeden komentář

  1. Nedávno jsem toto honítko vyhrál v jedné netový soutěži a musím uznat, že Tenga umí. Nenabízí reálný pocit, jako při průniku do ženy, ale nabízí spíše exkurzi do nového tisíciletí. Tengy mají nádech futuristična (design, vnitřek) a ai zážitek je takový. ROzhodně doporučuji (ikdyž jsem vyzkoušel jen tento model Dvojitá dírka).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *