Dalším honítkem na recenzi je Tenga Rolling Head. Podle obrázku na obalu má honítko imitovat sexuální polohu, kdy muž leží na zádech a žena nabodnutá na něm krouží svými boky, aby ho dráždila. Pokud můžu podotknout, tak to se „Tenze“ (jak se to proboha skloňuje?) rozhodně povedlo.

Ostatní honítka jsou pouze na „tam a zpět“ a jsou tím podobné například Fleshlight masturbátorům. U modelu Rolling Head (otrocký překlad zní „valící se hlava“) sice můžete si užívat jeho vnitřní strukturu pro zásuny „tam a zpět“, ale to byste přišli o to nejlepší.

Jak vypadá umělá vagína Rolling head na videu?

Tím je krouživá hlavice honítka, která drží na jakési harmonice. Ta umožňuje kroužit špičkou honítka kolem vašeho žaludu. Při tom se samozřejmě o váš žalud třou vnitřní výstupky a nopky, takže jste takřka v rauši. Tento způsob dráždění je dost příjemný, protože žalud je velmi citlivá část penisu (jak ví asi každý muž a většina žen). Díky harmonice můžete špičku honítka lehce natáhnout, či stlačit zpět. Tím budete zase masírovat hlavně žalud.

V horní části se nachází podtlakový ventil, který je z výroby zakryt stříbrnou samolepkou. Kdybyste ji před použitím neodlepili, tak průnik do honítka by byl celkem náročná, protože tlak při zavřeném ventilu je značný. Po odlepení samolepky už jde vše „ráz na ráz“. Díky tomuto ventilku můžete regulovat sací efekt (podtlak), který dokáže opravdu zintenzivnit zásuny.

Silnější dráždění žaludu?

Někteří muži, kteří mají až příliš citlivý penis, by si však nemuseli užívat dráždění, tak jako ostatní, protože dráždění je dost intenzivní. Pro ně bych doporučil „jemnější“ verzi honítka Rolling Head, která má přídomek SOFT a je v stříbrně-bílých barvách. Naopak pro ty, co chtějí “přitvrdit” je určina verze HARD (černo-oranžová), která je těsnější.

Fotky:

Stejně jako ostatní honítka Tenga z řady OnaCUP trpí jedním problémem. Už od výroby jsou honítka pouze na jedno použití, takže jednou se udělat a šlus. Bohužel vymytí a dezinfekce vnitřku honítka je poměrně obtížná. Jediným řešením je používat kondom, abyste neplnili honítko vlastními šťávami a nechali tam pouze neškodný lubrikant.

Klady

 •  

  Nenápadný design

 •  

  Krouživá hlavice

 •  

  Hračka je sama sobě pouzdrem

 •  

  Vnitřní uspořádání výstupků

Zápory

 •  

  Není vhodné pro větší penis

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU