Je to možná trochu dvojsmyslný vtip (možná i černě směřovaný), ale pánové co mají ryze pánské hračky to chápou. Zastrčit nadržený kolík do studené umělé vagíny není zrovna to, co byste si přáli. Už dříve jsme tu testovali značkový ohřívač pro pánská honítka a dnes tu máme pro vás jeho konkurenci.

Nevypadá sice tak pěkně líbivě a nemá vlastní stojánek, ale je zase citelně levnější. To pro někoho může být velmi důležitý argument pro koupit vůbec nějakého „ohřívátka“.

K funkci či ovládání tu psát moc nemusíme. Žádnou regulaci či zapínání/vypínání tu nehledejte. Je to produkt s jedinou funkcí, kterou zastane rychle a dobře.

Jak vlastně funguje ohřívátko umělé vagínky?

Dost jednoduše… stačí USB zásuvka v počítači či jinde a už malému plastovému dildu podobná pomůcka se začíná ohřívat. Když si počkáte pár minut, dostane se i na citelně tělenou teplotu cca 42 stupňů Celsia.

Pro nahřátí honítka (do kterého BOOM Warmer zasunete s trochou lubrikantu) to chvíli sice trvá, ale ten výsledek je hodně příjemný. Když si takhle zahřejte Fleshlitku, dobře nalubrikujete a zavřete oči (nebo si přes ně dáte brýle na VR neboli virtuální realitu s pornem), tak rozdíl oproti roztoužené ženě těžko rozeznáte.

Má to smysl kupovat?

Ten efekt je tak citelný, že se už na českém trhu prodávají umělé vagíny, které se samy ideálně nahřejí… Ale rozhodně nestojí pár stovek korun, jako tohle jednoduché „ohřívátko“.

Takže jestli si chcete užít ještě o to lepší hrátky o samotě s honítkem, tak by BOOM Warmer vám neměl chybět. Prožitky nejsou věci, na kterých byste měli šetřit 🙂 A cena kolem 300 Kč nezruinuje nikoho.

Klady

 •  

  Hřeje na teplotu 42 °C

 •  

  Stačí zapojit do USB

 •  

  Nízká cena

 •  

  Jen zasunete a hřeje

 •  

  Dá se použít jako malé dildo

Zápory

 •  

  Nemá regulaci teploty

 •  

  Nemá stojánek, jen se zasune

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU