Když je Willaboo (ne kuře Vindaloo) zabalené v kovové fólii, nepoznáte, k čemu slouží.

Stačí rozbalit, nafouknout přiloženým brčkem a máte netradiční kapesní vagínku. 2 přibalené sáčky lubrikantu jsou samozřejmostí – bez nich by to opravdu nešlo.

Umělá vagína do kapsy

Vnitřní plocha honítka se skládá ze 3 protilehlých ploch, které k sobě poměrně těsně přiléhají. Čím více Willaboo nafouknete, tím více bude tlačit na váš penis.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Nenafouknutá hračička v originálním obalu má jen 7×5 cm. Jako dělaná do kapsy či peněženky. Jedině tak ji budete mít vždy u sebe – připravenou k akci kdykoliv a kdekoliv. Po nafouknutí má na délku 24 cm. Po použití můžete vagínku Willaboo propíchnout, splácnout a vyhodit.

Nebo ji můžete vyfouknout zase stejným brčkem, kterým jste ji nafoukli. Stačí ho vsunout dostatečně hluboko do tubusu, kterým jste ji nafoukli. Tím můžete i regulovat množství vzduchu uvnitř honítka.

Tip: zkuste experimentovat s teplou/studenou vodou uvnitř honítka. Zkuste ho naplnit celé teplou vodou. Nebo jen z jedné části! Stoprocentně poznáte ten rozdíl oproti „pouhému“ vzduchu!

Po použití ji můžete vyfouknout a vyčistit vnitřek. Ale ruku na srdce pánové, vyplatí se znova používat hračku, která stála 99 Kč? Vždyť se může koupit nová!

Klady

Zápory

Nízká cena Šustivý zvuk při používání
Kapesní velikost
Rychlé použití
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Sháním fleshlight s nejdráždivějším vnitřkem a kvalitním provedení regulace podtlaku, existuje model, který to splňuje ? 🙂

Fleshlight STU: https://www.lascivni.cz/eroticke-hracky-pomucky/recenze-umela-vagina-fleshlight-stamina/ – intenzivnější jsme ještě neměli – regulaci podtlaku mají všechny a srovnatelnou – měli jsme 5 modelů a celkově 7 kusů a nebyl problém nikdy

Za ty peníze to rozhodně stálo – pár kč a srandy kopec. Proč děsivé? Byly ty prožitky natolik silné, že byste je vyměnil za reálnou partnerku?

zkusil jsem to jen z recese ale musím říct skvělí ,zamiloval jsem si to . příjemný a zároven děsivý .

Spolupracujeme: