Hračkám pro naše mužské čtenáře jsme se v letošním roce bohužel moc nevěnovali. Vyšlo více vibrátorů, stimulátorů a dalších netradičních šidítek, než samotných pánských hraček.

Vzduchové honítko od Tengy

Ale to chceme teď v pár dnech trochu vyrovnat. Tenga Air Tech je „novinkou“ japonského výrobce pánských masturbátorů… Recenzi na Air Tech, který se na český trh dostal koncem minulého roku, jsme slibovali už dříve (raději nebudu zmiňovat kdy), ale štěstí a čas nám nepřálo. Až do teď…

V tomhle videu uvidíte, jak se nemá vyndávat vnitřní silikonová vložka :))) Díky blistru na jedno použití jsme video točili na 1. pokus a ještě jsme neznali správný mechanismus vyjmutí vložky. Ale i na ten jsme poté přišli…

Pojďme na něj – pro běžného zákazníka obal vypadá stejně jako u hraček na jedno použití OnaCup od stejné značky. Právě těmito kousky si Tenga vydobila slávu na celém světě – trochu nám je tajemstvím proč, ale to nevadí.

Materiálově a vzhledově byly tyto hračky na výši a další pomůcky na sebe nenechaly čekat – 3D modely, Flip Hole, Flip Lite… TO už jsou dospělé a perfekní hračky pro dlouhou „nadrženou“ chvíli pro každého muže.

A z nich se nový model výrazně inspiroval. Z 3D verze si vzal pokročilý jemný silikon, který dokáží v japonsku vytvarovat do fantastických designových tvarů. A ty nejsou jen na „koukání“, ale samozřejmě i na používání při masturbaci.

Recenze a test základního masturbátoru

Pro test jsme si vybrali červenou základní verzi, kterou známe i ve „variantě na jedno použití“ z dřívějška. Obal je stejně strhávací, ale zde na vás čeká překvapení, protože základní obal hračky pod blistrem je… světe div se červený. Díky němu lehce odlišíte jednotlivé kousky od sebe, když si jich koupíte víc.

Existují 3 varianty:

  • Gentle (velmi jemný vzorek uvnitř – vhodný pro citlivý penis),
  • Regular (tu máme my),
  • Strong (velmi výrazné výstupky – silný prožitek).

A ještě druhá velikost ULTRA, která je o 120 % větší, než ta základní. Ta je dělaná pro nadprůměrně obdařené muže – 76×97×181mm (vnitřní průměr, vnější průměr a výška). Tahle verze je v stříbrném obalu, ale je po rozbalení šedivá.

Zjistěte aktuální cenu honítka Air Tech
ZJISTIT CENU

Lehce se čistí i… používá na 3x

Velká novinka tohoto modelu je znovupoužitelná silikonová vložka. Ta drží v obalu díky vyjmutelnému očku, které slouží zároveň jako stabilizátor. Prostě drží silikonovou vložku tam, kde má být. Stačí ji po obvodu vycvaknout ze „zoubků“ a můžete se zblízka podívat na to, co vás za chvíli do sebe pohltí.

Air Tech masturbátory mají výrazný vnější dekor evokující… vlastně proudění vzduchu. Jsou tu hlubší, tu mělčí výstupky, které začínají a končí na obou stranách. Mrkněte na fotky kolem…

3v1 za 1 cenu vždy milujeme

Na co přijdete po vyjmutí vložky? Můžete ji díky pružnosti obráti naruby a skvěle ji vyčistit. A také ji můžete použít i bez samotného plastového pouzdra. A to na obě strany. Můžete skvěle regulovat stisk pomocí vlastní ruky a střídat strany – právě výrazný vnější dekor je nejlepší uvnitř.

Ten je nejvýraznější a takový zážitek vám nedá sebešikovnější partnerka – a teď za tohle tvrzení dostanu doma klepec, tak pššššt. Nic jsem neřekl 😉 A k tomu nezapomeňte ještě podtlakový ventil, kterým reguluje vnitřní podtlak, který velmi podobně simuluje „sání“ známé z dobrého kouření/blow jobu. Výrazně „ztíží“ přirážení a při silném překrytí tohoto ventilu vás nepustí ani ven 🙂

Materiálově je vložka Tengy Air Tech hodně podobná ověřeným 3D honítkám. Jemný, matný a neskutečně pružný. Na takové dokonalosti není už co vymýšlet. A hlavně co vylepšovat.

Má smysl investovat pár set Kč do tohoto „nového“ kousku? Pokud máte už dospělejší a větší varianty, je to na zvážení… Pro začátečníky je to skvělá koupě – 3 odlišné vjemy při 1 vložce, regulace podklaku (pocit jako při sání při orálu)… TO je dobrá cesta pro poznání nových možností honění. Doporučujeme!

Klady

Zápory

3 různé vjemy Vůči ceně a kvalitě nemám výhrady
Oboustranná vložka
Lehce se čistí
Dobře se drží díky ergonomickému tvaru
Dávka lubrikantu uvnitř
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: