Po klasických masturbátorech připomínající vagínu (Tenga, Fleshlight a další) se na trhu objevila další zajímavá novinka. Je ní Monkey Spanker Vibro. Tvarem připomíná lupu. Místo sklíčka však má měkký kroužek z lékařského silikonu s otvorem.

Hádejte pánové, co patří do toho otvoru? Stačí pár kapek lubrikantu a můžete si užívat těsné objetí „spankeru“. To však není vše – v rukojeti honítka je výduť, do které se dá vložit připravené vibrační vajíčko.

Unikátní honítko na penis v akci

Celé honítko je tvořené z vrstev a připomíná tak sendvič. Horní a dolní vrstva je tvrdší plast. Prostřední vrstvou je měkký silikon, který je podél celého povrchu.

Je vložen proto, že samotný plast by zbytečně tlumil vibrace pocházející z vibrační patronky. Ta se ovládá jedním tlačítkem (má pouze dvě funkce: zapnuto/vypnuto).

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Vibrace jsou poměrně silné – však se podívejte do videa, jak samotná patronka vyváděla při zapnutých vibracích. Nevýhodu bych viděl v pohonu – dvojici maličkých baterií typu (LR41 BUTTON CEEL).

Baterie jsou malé, takže nevydrží dlouho, ale v samotném balení je připraveny 2 páry. Jinak se dají koupit celkem běžně a jejich cena se pohybuje kolem 5 Kč.

Zjistěte kolik stojí vibrační honítko Monkey Spanker Vibro
ZJISTIT CENU

Vibrační patrona není vodotěsná, ale dá se používat i zvlášť mimo honítko – jako malé šidítko na klitoris ho určitě oceníte. Pokud chcete vyndat vibrační špalíček ven z honítka, přichystejte si pořádnou dávku trpělivosti. Sice se zde nachází otvor, pro jeho „podebrání“, ale je poměrně malý. Mně se osvědčila například plochá strana kávové lžičky – stačilo jen lehce „šťouchnout“ a bylo po práci.

Pár čísel:

  • délka 16 cm,
  • šířka hlavice 5 cm
  • maximální průměr otvoru 4,5 cm

Silné vibrace v pánském honítku? Proč ne!

Sám výrobce uvádí na obalu, že Monkey Spanker Vibro není určen jen k typické masturbaci.

Můžete ho využít i v páru. Ať si muž nasadí „spankera“ na penis a hned máte vibrační kroužek – vibrace tak při přírazech pocítí i žena. Další variantou je orál, kdy si slečna vypomáhá právě tímto honítkem. Jen si představte: šikovný jazýček, hluboké hrdlo a vibrace, které cítíte u kořene… Slastná situace nemyslíte pánové?

Fotky:

Monkey Spanker se prodává v dvojím provedení. Levnější Vibro (které jsme recenzovali – viz fotky a video) a dražší Duo. Druhá varianta nabízí silnější vibrace a také robustnější provedení. Na oba však musíte používat jen lubrikanty založené na vodní bázi – těmi silikonovými byste mohli poškodit silikonové očko.

Spanker Vibro je jednoduchá hračka, kterou ocení jak páni samotáři, tak zvídavé páry.

Klady

Zápory

Vibrace na penisu Malé baterie
Jemné silikonové očko Obtížnější vyndání vibrační patrony
Netradiční stimulace
Využití nejenom při masturbaci
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: