Po klasických masturbátorech připomínající vagínu (Tenga, Fleshlight a další) se na trhu objevila další zajímavá novinka. Je ní Monkey Spanker Vibro. Tvarem připomíná lupu. Místo sklíčka však má měkký kroužek z lékařského silikonu s otvorem.

Hádejte pánové, co patří do toho otvoru? Stačí pár kapek lubrikantu a můžete si užívat těsné objetí „spankeru“. To však není vše – v rukojeti honítka je výduť, do které se dá vložit připravené vibrační vajíčko.

Unikátní honítko na penis ve videu

Celé honítko je tvořené z vrstev a připomíná tak sendvič. Horní a dolní vrstva je tvrdší plast. Prostřední vrstvou je měkký silikon, který je podél celého povrchu. Je vložen proto, že samotný plast by zbytečně tlumil vibrace pocházející z vibrační patronky. Ta se ovládá jedním tlačítkem (má pouze dvě funkce: zapnuto/vypnuto).

Vibrace jsou poměrně silné – však se podívejte do videa, jak samotná patronka vyváděla při zapnutých vibracích. Nevýhodu bych viděl v pohonu – dvojici maličkých baterií typu (LR41 BUTTON CEEL). Baterie jsou malé, takže nevydrží dlouho, ale v samotném balení je připraveny 2 páry. Jinak se dají koupit celkem běžně a jejich cena se pohybuje kolem 5 Kč.

Vibrační patrona není vodotěsná, ale dá se používat i zvlášť mimo honítko – jako malé šidítko na klitoris ho určitě oceníte. Pokud chcete vyndat vibrační špalíček ven z honítka, přichystejte si pořádnou dávku trpělivosti. Sice se zde nachází otvor, pro jeho „podebrání“, ale je poměrně malý. Mně se osvědčila například plochá strana kávové lžičky – stačilo jen lehce „šťouchnout“ a bylo po práci.

Silné vibrace v pánském honítku? Proč ne!

Pár čísel:

 • délka 16 cm,
 • šířka hlavice 5 cm
 • maximální průměr otvoru 4,5 cm

Sám výrobce uvádí na obalu, že Monkey Spanker Vibro není určen jen k typické masturbaci. Můžete ho využít i v páru. Ať si muž nasadí „spankera“ na penis a hned máte vibrační kroužek – vibrace tak při přírazech pocítí i žena. Další variantou je orál, kdy si slečna vypomáhá právě tímto honítkem. Jen si představte: šikovný jazýček, hluboké hrdlo a vibrace, které cítíte u kořene… Slastná situace nemyslíte pánové?

Fotky:

Monkey Spanker se prodává v dvojím provedení. Levnější Vibro (které jsme recenzovali – viz fotky a video) a dražší Duo. Druhá varianta nabízí silnější vibrace a také robustnější provedení. Na oba však musíte používat jen lubrikanty založené na vodní bázi – těmi silikonovými byste mohli poškodit silikonové očko.
Spanker Vibro je jednoduchá hračka, kterou ocení jak páni samotáři, tak zvídavé páry.

Klady

 •  

  Vibrace na penisu

 •  

  Jemné silikonové očko

 •  

  Netradiční stimulace

 •  

  Využití nejenom při masturbaci

Zápory

 •  

  Malé baterie

 •  

  Obtížnější vyndání vibrační patrony

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

DO OBCHODU