Recenze – masturbátor Cobra Libre od Fun Factory

Fun Factory masturbátor Cobra Libre Na trhu se objevil nový masturbátor (či stimulátor/honítko) pro muže od německého Fun Factory a provázejí ho jen pochvalné recenze a ovace. Jedná se o masturbátor Fun Factory Cobra Libre. Přestože se jedná poměrně drahou hračku, tak vám zčerstva přináším podrobnou recenzi.

Do obchodů s erotickým zbožím se dostaly 4 barevné variace a to černo/červená, modro/bílá, bílo/černá a nakonec celá černá. Je samozřejmě na uvážení každého, která kombinace barev mu sedne. Já jsem měl k dispozici k recenzování černo/červenou Cobru Libre.

V čem vlastně spočívá kouzlo „mužského“ stimulátoru Cobra Libre od Fun Factory? Tato německá společnost přišla s tím, že muž prožívá nejintenzivněji stimulaci na spodní straně žaludu penisu, přesněji na jeho uzdičce. Proto věnovali pozornost této části mužského těla a jako výborný dráždič této oblasti vytvořili Cobru Libre. Abych se přiznal, tak mohu potvrdit, že tento masturbátor plní svou funkci excelentně.

Nový masturbátor od Fun Factory dostal do vínku dva velmi silné motorky, které dokážou pracovat nezávisle na sobě, takže spodní strana žaludu a uzdička se má na co těšit. Vibrace od těchto motorků je opravdu intenzivní. Samozřejmě u takto promyšleného masturbátoru nechybí i pulzační programy.

Právě toto mě potěšilo na Cobra Libre nejvíce, protože tak mě nečeká (ani ostatní pány) po určité době rezistivita proti fádním stereotypním vibracím. Jako pozitivum bych také rád zmínil jednoduché ovládání přes dotyková tlačítka na hřbetu této erotické hračky. Tlačítka jsou také podsvícena, takže ani ve tmě neztratíte svůj oblíbený vibrační program. Jelikož se jedná o dvoje tlačítka na zapnutí/vypnutí , a nastavení intenzity vibrací +/-, tak se nebojím, že by se někdo v tomto jednoduchém ovládání ztrácel.

Cobra Libre od Fun Factory je tvořený pevnou plastovou skořepinou, v které je schována vnitřní silikonová výstelka. Ta je samozřejmě jako ostatní výrobky značky Fun Factory (Paul a Paulina či Dinky Digger) vyrobena z lékařského silikonu, který je 100% hypoalergení. Také jeho dobrá omyvatelnost, či voděodolnost nejsou na škodu.

Pro přitažlivost pro pány dostal Cobra Libre líbivý vzhled, který má připomínat závodní automobil. S tím můžu jen souhlasit, protože „zadní kola“ tu máme v podobě stříbrných kulatých držáků a také maska v podobě hladové „tlamičky“ také nechybí.

Za zmínku jistě stojí, že masturbátor Cobra Libre od Fun Factory není nabíjen klasickými bateriemi, ale má vlastní akumulátor. Ten lze nabíjet díky speciální kontaktní nabíječce Click ‚n‘ Charge, která však není součástí balení. Je tedy nutné si ji dokoupit, protože jinak si dlouho svůj nový stimulátor dlouho neužijete.

Jelikož je však používání této promyšlené nabíječky velmi pohodlné a cena není také vysoká (přibližně 200 Kč) tak v tom nevidím problém. Zvláštností je, že nabíječku nezapojujete do masturbátoru Cobra Libre přes žádnou zdířku, ale pouze ji přiložíte na vystouplé kovové kolečko, přes které se hračka nabije.

Rozměry vás nejspíše překvapí (celková délka 16 cm, vnitřní průměr 3,5 cm6 cm a hloubka 10 cm), ale masturbátor Cobra Libre od Fun Factory je zaměřen hlavně na stimulaci uzdičky žaludu, takže žádné „hluboké průniky“ nejsou potřeba.

Pro intenzivnější používání pánského stimulátoru od Fun Factory je vhodné vnitřek zvlhčit lubrikačním gelem. Po vyzkoušení musím opravdu přiznat, že po lubrikaci gelem na vodní bázi (nesmí se používat silikonové lubrikační gely) je prožitek opravdu lepší. Silikonová výstelka mě přijala do své hebké říše a po útoku vibrací jsem málem klesnul v kolenou.

Takže si to shrňme. Cobra Libre od Fun Factory nabízí velmi intenzivní prožitek coby erotická hračka pro muže/pány. Stimuluje špičku penisu a to pomocí výkonných motorků a několika pulzačních programů. Jak je zvykem, tak výrobky od Fun Factory jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a tento masturbátor není výjimkou. Aby bylo aspoň jediné mínus, tak musím říct cenu, která opravdu není nízká. V průměru stojí Fun Factory Cobra Libre 2200 Kč.

Klady:

  • Netradiční stimulace

  • Výkon motorků

  • Pulzační programy

  • Kvalitní materiály

Zápory:

  • Nenalezl jsem

Bohužel, tento produkt je už vyprodaný, ale můžete koupit novější generaci Cobra Libre II:

DO OBCHODU

Petr

Petr

Šéfredaktor a zakladatel magazínu Lascivní.cz - zajímají ho netradiční hračky, které posouvají vnímání sexuálních hrátek na nové úrovně. Chce zbavit sexualitu zbytečného tabu, které v české kotlině je zakořeněno po desítky let. A snad se mu to i daří...
Petr
[supsystic-social-sharing id="1"]

33 komentářů

  1. Hezký den, ne nedá se dokoupit silnější, protože je napevno integrovaná uvnitř – co se týče výdrže. Takže 2 je lepší, protože Fun Factory zapracovalo na úspornosti pohonu vibrací.

    Ohledně konkrétní výdrže – záleží na jakém režimu a intenzitě byste ji používal – když vezmu nejsilnější intenzitu, tak při posledním testu vydržela Cobra cca 3,7 hodiny. Je pak otázkou, jak dobře byla prvně naformátovaná baterie, či jestli byla naplno nabitá – nabíjí se cca 14 hodin (dost lehce, aby měla baterie větší životnost.

  2. dobry vecir zajima me cobra1 a 2 jak je to z vydrzi baterii a da se dokoupit treba silnejsi? nikde se nepise prumerna doba provozu – dekuji

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *