Na trhu se objevil nový masturbátor (či stimulátor/honítko) pro muže od německého Fun Factory a provázejí ho jen pochvalné recenze a ovace. Jedná se o masturbátor Fun Factory Cobra Libre. Přestože se jedná poměrně drahou hračku, tak vám zčerstva přináším podrobnou recenzi.

Testovali jsme první generaci honítka Cobra Libra od FF

Do obchodů s erotickým zbožím se dostaly 4 barevné variace a to černo/červená, modro/bílá, bílo/černá a nakonec celá černá. Je samozřejmě na uvážení každého, která kombinace barev mu sedne. Já jsem měl k dispozici k recenzování černo/červenou Cobru Libre.

V čem vlastně spočívá kouzlo „mužského“ stimulátoru Cobra Libre od Fun Factory? Tato německá společnost přišla s tím, že muž prožívá nejintenzivněji stimulaci na spodní straně žaludu penisu, přesněji na jeho uzdičce. Proto věnovali pozornost této části mužského těla a jako výborný dráždič této oblasti vytvořili Cobru Libre. Abych se přiznal, tak mohu potvrdit, že tento masturbátor plní svou funkci excelentně.

Výrazné vibrace

Nový masturbátor od Fun Factory dostal do vínku dva velmi silné motorky, které dokážou pracovat nezávisle na sobě, takže spodní strana žaludu a uzdička se má na co těšit. Vibrace od těchto motorků je opravdu intenzivní. Samozřejmě u takto promyšleného masturbátoru nechybí i pulzační programy.

Zjistěte kolik stojí vibrační umělá vagína Cobra Libre
ZJISTIT CENU

Právě toto mě potěšilo na Cobra Libre nejvíce, protože tak mě nečeká (ani ostatní pány) po určité době rezistivita proti fádním stereotypním vibracím. Jako pozitivum bych také rád zmínil jednoduché ovládání přes dotyková tlačítka na hřbetu této erotické hračky. Tlačítka jsou také podsvícena, takže ani ve tmě neztratíte svůj oblíbený vibrační program. Jelikož se jedná o dvoje tlačítka na zapnutí/vypnutí , a nastavení intenzity vibrací +/-, tak se nebojím, že by se někdo v tomto jednoduchém ovládání ztrácel.

Cobra Libre od Fun Factory je tvořený pevnou plastovou skořepinou, v které je schována vnitřní silikonová výstelka. Ta je samozřejmě jako ostatní výrobky značky Fun Factory (Paul a Paulina či Dinky Digger) vyrobena z lékařského silikonu, který je 100% hypoalergení. Také jeho dobrá omyvatelnost, či voděodolnost nejsou na škodu.

Čistý design, který je zároveň praktický

Pro přitažlivost pro pány dostal Cobra Libre líbivý vzhled, který má připomínat závodní automobil. S tím můžu jen souhlasit, protože „zadní kola“ tu máme v podobě stříbrných kulatých držáků a také maska v podobě hladové „tlamičky“ také nechybí.

Za zmínku jistě stojí, že masturbátor Cobra Libre od Fun Factory není nabíjen klasickými bateriemi, ale má vlastní akumulátor. Ten lze nabíjet díky speciální kontaktní nabíječce Click ‚n‘ Charge, která však není součástí balení. Je tedy nutné si ji dokoupit, protože jinak si dlouho svůj nový stimulátor dlouho neužijete.

Jelikož je však používání této promyšlené nabíječky velmi pohodlné a cena není také vysoká (přibližně 200 Kč) tak v tom nevidím problém. Zvláštností je, že nabíječku nezapojujete do masturbátoru Cobra Libre přes žádnou zdířku, ale pouze ji přiložíte na vystouplé kovové kolečko, přes které se hračka nabije.

Do hloubky moc nezasunete

Rozměry vás nejspíše překvapí (celková délka 16 cm, vnitřní průměr 3,5 cm6 cm a hloubka 10 cm), ale masturbátor Cobra Libre od Fun Factory je zaměřen hlavně na stimulaci uzdičky žaludu, takže žádné „hluboké průniky“ nejsou potřeba.

Pro intenzivnější používání pánského stimulátoru od Fun Factory je vhodné vnitřek zvlhčit lubrikačním gelem. Po vyzkoušení musím opravdu přiznat, že po lubrikaci gelem na vodní bázi (nesmí se používat silikonové lubrikační gely) je prožitek opravdu lepší. Silikonová výstelka mě přijala do své hebké říše a po útoku vibrací jsem málem klesnul v kolenou.

Shrnutí mého uživatelského testu

Takže si to shrňme. Cobra Libre od Fun Factory nabízí velmi intenzivní prožitek coby erotická hračka pro muže/pány. Stimuluje špičku penisu a to pomocí výkonných motorků a několika pulzačních programů. Jak je zvykem, tak výrobky od Fun Factory jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů a tento masturbátor není výjimkou. Aby bylo aspoň jediné mínus, tak musím říct cenu, která opravdu není nízká. V průměru stojí Fun Factory Cobra Libre 2200 Kč.

Klady

Zápory

Netradiční stimulace Nenalezl jsem
Výkon motorků
Pulzační programy
Jednoduché čištění
Skvěle se drží v mužské ruce
Magnetické nabíjení
Kvalitní materiály (silikon a ABS plast)
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 33 názorů

Prožitek pěkný, ale po několika použitích se nedal nabít – takže k ničemu

Hezký den, samozřejmě ho reklamujte. 🙂 Je to stroj, takže se rozbít může, ale dají vám určitě nový, ten náš běhá dodnes a to je 12 let.

Hezký den, ne nedá se dokoupit silnější, protože je napevno integrovaná uvnitř – co se týče výdrže. Takže 2 je lepší, protože Fun Factory zapracovalo na úspornosti pohonu vibrací.

Ohledně konkrétní výdrže – záleží na jakém režimu a intenzitě byste ji používal – když vezmu nejsilnější intenzitu, tak při posledním testu vydržela Cobra cca 3,7 hodiny. Je pak otázkou, jak dobře byla prvně naformátovaná baterie, či jestli byla naplno nabitá – nabíjí se cca 14 hodin (dost lehce, aby měla baterie větší životnost.

dobry vecir zajima me cobra1 a 2 jak je to z vydrzi baterii a da se dokoupit treba silnejsi? nikde se nepise prumerna doba provozu – dekuji

Pořád je takhle Cobra zajímavá:) minulý týden jsou koupil Cobra Libre II a má nabíjení na magnetickou nabíječku (jako ostatně všechny nové fun factory hračky) a silnější vibrace – je to sice něco diametrálně odlišného než klasické honítko typu tenga či fleshlight, ale má to něco do sebe:))

Zdravím,

nebál bych se toho, že vaše rozměry vám budou na škodu – vibrace se dobře přenesou na špičku vašeho penisu přes lubrikační gel, který je důležitý pro dobrou kluznost.

Dobrý den, už dlouho uvažuji, že si Cobru zakoupím, ale ještě uvažuji nad vnitřnímí rozměry vibrátoru, poněvadž si myslím, že múj žalud nedisponuje zrovna gigantickými rozměry, tak aby nebyl uvnitř moc volný. Jaký na to máte názor – musí obepínat žalud těsně nebo může být ve vnitř volnější? Jde o to, aby hračka plnila svúj účel.Jen pro představu uvádím rozměr mého nástroje – délka penisu 17cm a šířka žaludu v jeho nejširší spodní části je právě jen 3,5cm. Děkuji předem za Váš názore na danou věc.

Kobru sem si koupil ais před rokem, ze začátku sem ji používal denně a opravdu super. Ale asi po 2měsících sem ji nechal nabít a už nešla spustit… tak sem ji hodil do skříně a asi po měsíci jsme ji vytáhl a užíval si…. potom další nabíjení a opět nereaguje… prostě vůbec nejde zapnout. Nevím kde je chyba, ale docela mě to mrzí, jinak mi opravdu vyhovovala, vždy mě dovedla k super orgasmu 🙂

Tak bohužel musím souhlasit se všemi negativními recenzemi. Tahle hračka je jen smyšlený podvod. Není to nic jinýho než vybrující podložka na kterou si položíte penis! Kdybych si natřel vibrující vajíčko lubrikantem a dráždil si uzdičku tak to vyjde nastejno. Co jsou to za kecy, že váš žalud něco těsně obejme? Nic takovýho tam není. Ejakulovat dovnitř? Jasně, nic tam netěsní, takže se ejakulát rostříkne po stěnách a vyteče ven!! Fakt mě to zklamalo, čekal sem, že unvitř bude něco jako umělá vagínka kerá skutečně těsně obejme penis a zamezí výtoku ejakuláto ven. Němci maj teda ještě hodně co zlepšovat, dokážu si představti mnohem lepší koncepci. Tahle hračka má hodnotu tak max. 800Kč. Takže pro ty z Vás, kteří uvažovali o koupi, nedoporučuju. Zlatá fleshligt…. Tuhle hračku chválí akorát sami distributoři, takže pozor na to, není ni učinějšího než fingovaná kladná recenze!

Nemyslím si, že existuje jediná pravda:) každý jsme jiní, takže na každého má tato hračky (i samozřejmě všechny další) různé účinky. Někdo má rád netradiční stimulaci vibracemi a někdo zase „šup-sem-tam“ alá fleshlight.

Dobrý den,

Cobru mám už přes rok a zatím jsem si nevšiml žádného problému – silikon z kterého je vyrobena je kvalitní.

S omýváním nebyl problém, stačilo vypláchnout čistou vodou, občas použít trochu saponátu, nebo desinfekci pro hračky. Kondom není potřeba, silikon není alergení, takže žádný problém s hygienou by neměl nastat – při pravidelném umývání Cobry.

Dobrý den,

rád bych se zeptal na kolikrát je možné výše uvedený model použít?Např u tengy flip hole výrobce uvádí pouze 50použití.Dále bych se zeptal jestli je výrobek dobře omyvatelný a zda se nemusí používat kondom kvůli hygiene.

díky předem

cobra je vynikající,je to jako orální sex,denně ho používám,tak do pěti minut se odbavím

Pro Ríšu (2komentář) taky jsem nebyla pro tyto hračky, a když mi můj muž koupil vibrátor, tak jsem měla stejný názor jako vy, ale po vyzkoušení jsem svůj názor rychle změnila :o). Za pár dnů si objednal Cobru. :o) u Cobry nám vadí hodně citlivé ovládání.
Pro Honzu (16komentář)výrobce uvádí 1 hodinu.

Jak už je FF Cobra Libre delší dobu na trhu, tak se ukazuje, že někteří muži jsou z něho „odvaření“. Jiním pánům však takováto stimulace nic „neříká“ a těm bych doporučil spíše „tam-zpět“ pomůcky typu Fleshlight, či Tenga.

S manželem rádi zkoušíme různé erotické hračky a pomůcky a tato mě dost zaujala. Moje zkušenost je, že na každého působí něco jiného. Nezbývá než zkoušet. Vánoce jsou za dveřmi takže asi objednám.

Škoda, že je taková reakce, ale jak jsem psal výše, tak každý na cobra libre reaguje jinak. Někomu vyhovují vibrace, někomu fleshlight se svým „tam-zpět-tam-zpět“.

Jsem silně sklamán! Vibarce jsou spíše rozptylující ne žvzrušující. Vibruje na spodní straně žaludu stejně jako všude jinde, takže se ta vibrace dost ztrácí. Jak říkám, jsem sklamán a ukládám do skříně na věky. Škoda peněz 🙁
Doporučuji Fleshligh! Jiná liga!

Dobrý den,

výdrž baterie jsem nezkoušel stopovat na hodinkách, ale na jedno nabití vydržela být „použita“ 7 až 8x, poté klekla a chtěla zase nabít. Přesnou časovou jednotku vám ale neřeknu, nesledoval jsem čas.

Dobrý den. Rád bych se zeptal, jak dlouho (přibližně) může tato hračka běžet v jednom kuse.

Bohužel s objednáváním hraček například v zahraničí nemám zkušenosti, přestože se tam dá jistě koupit Cobra Libre levněji, než u nás.

U nás se ceny pohybují většinou kolem hranice 2200 kč, stejně jako u obchodu, který jsem zmiňoval pod článkem. Takže záleží jen na vás, pro jaký shop se rozhodnete. Jinak ceny nejdou pod těch dvadvatisíce, u některých prodejců jdou však až k třem tisícům.

…tak a poslední otázka. Kde to koupit nejlevněji
a nemusí to být zrovna v ČR.

Jinak díky moc.

Reakce na zkušenost uživatele:

Doteď jsem se nesetkal s problémem u ovládání intenzity. Stále vše funguje jak má a samotný systém regulace mi přijde jednoduchý a lehký na ovládání. Nevím co tím autor myslel, mohl být aspoň trochu sdílnější.

Stejně tak nechápu, co by nemělo fungovat jako v „návodu“. Moje pocity a postřehy se prakticky shodovaly s tím, co zažili ostatní s Cobrou Libre. Prostě intenzivní stimulace špičky penisu dvěma silnými vibračními jednotkami.

Nemáte zač.

Souhlasím s vámi, že cena a netradiční stimulace je pro lidi netypická a může je často odradit.

Přesto prodejnost Cobra Libre je na poměrně vysoké výši. Po uvedení na trh byly sklady do několik týdnů prázdné a muselo se čekat na jednotlivé modely takřka v pořadnících. Nejspíše většině lidem stačí, že je od Fun Factory, která patří ke špičce.

Ale je možné, že tenhle masturbátor někoho neosloví svým účinkem, že dá přednost raději klasické „tam a zpět“ hračce.

tohle jsem nyní našel jako zkušenost jednoho uživatele. Je to pravda?

* kdyby to fungovalo jako to píšou v návodu ,tak by to třeba bylo fajn 🙂
Proti:
* nefunguje ovládání pro intenzitu, ovládání je nepraktické

Díky za odpovědi.

popřemýšlím o tom. Mám zkušenosti jen s vibračním kroužkem okolo kořene a že bch z toho byl nadšen se říct nedá. To je důvod, proč jsem tak váhavý.

Škoda, že se to nedá třeba nasimulovat nebo nějak lidsky přiblížit, aby si člověk dovedl představit jaký WOW prožitek to je. Na masturbátorech typu Fleshlight člověk vidí výstupky a pod a je mu jasné co to bude dělat a jaké to asi bude. Tady u toho vůbec netuším jestil to bude příjemné, nebo jestli mě to už napopáté nepřestane bavit…a to je to proč si to asi tolik lidí nekoupí.

Klasickému sexu, či stimulaci ústy se to přirovnat nedá. Právě proto je Cobra Libre tak zajímavá, protože přináší nový prožitek. Popsal bych to jako masáž žaludu a špičky penisu dvěma vibračními motory, které svými vibracemi obklopí penis a už ho nepustí.

Díky tomu, že jsou dva motorky na různých místech a využívají pulzačních programů, tak se vibrace jakoby neustále pohybují z jedné strany na druhou, či působí oba najednou.

Je něco čemu by se to dalo přirovnat, když si to nedovedu představit? Přeci jenom nechci, aby to za 2000,- leželo ladem. Na druhou stranu mě to láká…

Vevnitř je několik vroubků při vstupu, aby dráždily uzdičku a samotný penis. Jsou vidět na fotografiích. Zbytek vnitřnku je hladký silikon. Směrem dovnitř se silikonové pozdro zužuje, aby kopírovalo přesně tvar penisu.

Rozhodně se jedná o jiný druh zážitku než s klasickými masturbátory alá „tam a zpět“.

Já právě nic takového ještě nemám a nedovedu si to nějak představit. Je to venitř nějak tvarované a nebo to je jako ponnožka s kónickým hrdlem?

Díky

Pavlovi: Cobra Libre do hloubky měří přibližně 7 cm, takže obepíná pouze žalud a horní část penisu. Ale obepíná poměrně těsně a to hlavně v okolí žaludu. Volnější se je samozřejmě v okolí vstupu do této hračky.

Rozhodně bych neporovnával fleshlight (a podobné masturbátory) s Cobrou, protože Cobra Libre se zaměřuje na masáž hlavně žaludu a horní části penisu, přestože můžete do něj samozřejmě zasouvat, jak do klasického masturbátoru.

Mám 4 vagíny Fleshlight a musím je jen pochválit!A to jsem spokojeně ženatý.
Uvažuji nad touto hračkou, ale mám jednu důležitou otázku. Jak to obepíná „nástroj“? Respektive kde to obepíná a jak těsně a odkud už to je volné, že to není cítit?

Ríšovi: Samozřejmě je na každém, co mu vyhovuje. Většinou slyším lidi, kteří vyzkoušeli některé kvalitnější značky erotických hraček (Fun Factory, Tenga apod.) jak je jen chválí a jejich užívání si užívají naplno, přestože mají i reálné partnery.

Rozhodně je to tedy o tom, co vám vyhovuje více, či jestli nemáte případné předsudky vůči erotickým pomůckám. Aneb „sto lidí, sto chutí“.

Mě osobně podobné hračky připadají směšné, protože reálná přítelkyně mi dokáže udělat mnohem větší požitky, než nějaká pánská erotická hračka. Tento názor je pouze můj a to podotýkám že jsem staromilec a tak nemám v oblibě erotické pomůcky či hračky.

Kdyby nebylo té ceny tak do něj jdu, přestože mám učenlivou přítulnou přítelkyni. Slyším na něj jen pochvalné recenze.

Spolupracujeme: