Jako prvním v ČR se nám dostala do rukou žhavá novinka do německého (a námi oblíbeného) Fun Factory. Na první pohled je to netradiční vibrátor, který ale svou širokou hlavičkou napovídá, že nepůjde o ryze ženskou hračku.

Spíše bychom ho zařadili do sekce „guybratorů“, neboli vibračních pomůcek pro muže (podobně jako Hot Octopuss či Cobra Libre). A překvapivě není tato Manta merchandisingovým produktem filmu, který právě přichází do kin = Aquamanem. Ač přesně takovouhle hračku by jistě používal…

Vzhledově je to druhá „trochu-realistická“ pomůcka – druhou myslím vibrátor Boss, který vypadá jako idealizovaný penis s výrazným žaludem. Tento „guybrátor“ sice vypadá jako podmořská manta (či rejnok), ale při roztažení křidélek jako otevřená dívčí štěrbinka. Ale to už záleží jen na vaší bujné fantazii = moje je hodně divoká 🙂

Nadzemská Manta podrobená redakčnímu testu

Materiálově jde o známou klasiku – silikon lékařské kvality, hypoalergenní a na omak příjemný materiál. Rukojeť je z ABS plastu, bezpečného a odolného materiálu. Barevně FF vsadilo na nezvyklou petrolejovou (ano opravdu je to barva a znám ji jako chlap, heč) a zeleno-modrou (která je dle sexshopů modrá – no to fakt nevím).

V balení vás moc věcí nepřekvapí – je vždy minimalistické, na úrovni a velmi spartánské. Očekávejte jen hračku, nabíjecí USB kabel (o něm níže) a návod. Žádné vzorky lubrikantů, pouzdra, čističe, … jen hračka k použití.

Ovládání tak, jak ho známe

Vždy jsou nové FF hračky zablokované pro transport, takže stačí odblokovat delším stiskem Fun a pluska. Poté už nic nového nečekejte, 3 tlačítka, jedno na zapnutí, dvě na přidávání/ubírání vibrací a přepínání režimů, které jsou za sebou.

VIDEO z rozbalování v redakci

Pár čísel

  • 6 vibrací,
  • 6 vibračních režimů/rytmů,
  • 2 hodinová výdrž,
  • 5,2 cm – nejširší místo,
  • 18 cm – délka.

Nabíjení, které cvakne a už běží

Zde FF nijak neexperimentovalo a znovu použilo své osvědčené CNC (Click n Charge) nabíjení. Neboli na těle vibrátoru má 2 kovové body a protikus nabíječky má stejné dva body ještě s magnetem. Takže stačí jen přiblížit konce k sobě, svižně přiskočí a hned se nabíjí. Vibrátor vám to potvrdí pulzujícím červeným světýlkem.

Jednoduché, čisté a zajišťující maximální vodotěsnost = za mě ideál moderního nabíjení, které dle mě nemá konkurenci. Jen mě mrzí, že tento standard (podobně jako třeba rozšiřující se UBS-C u smartphonů a počítačů) nepoužívají i ostatní výrobci. Ač jde samozřejmě o konkurenční výhodu FF – ač by na licenčních poplatcích určitě vydělali dost.

Oficiální video

Další a další nabíječky

Moc neoceňuji, že FF po krátké „rozumné“ době už zase přidává ke všem svým hračkám zas a znovu magnetickou nabíječku. To dělají také výrobci telefonů a díky tomu máme všichni hromady stejných nabíječek (a třeba i sluchátek), které nikdy nepoužijeme.

Zjistěte kolik stojí lascivní Manta
ZJISTIT CENU

Někteří zákazníci by byli překvapeni, ale za mě je to ekologické a rozumné řešení. Stačí jednou nabíječku přikoupit a máte hotovo i na další FF hračky = a těch budete chtít určitě více… Jeden guybrátor, vibrátor pro partnerku, šidítko na klitoris, nějaký anální kolík, … toho ale je 🙂 Takže u Manty dostanete zase nabíječku, ách jo.

Vibrující Manta v akci

Ale už dost povídání kolem, erotická hračka není na koukání, ale používání. A zrovna Manta vás jen tak nudit nebude, protože použití není jen pro pány, ale také v páru. Inspirován produktovým videem od FF (je v článku) jsem začal s hlavičkou k sobě, kdy jsem přiložil křídla na kořen penisu. Překvapila mě síla vibrací, protože vibrátor to rozhodně není největší, ale stejně silný.

S dostatečnou lubrikací (která opravdu lépe zůstává v drážkách) můžete Mantou honit nahoru a dolů, zrychlovat dle libosti… Za mě nejlepší bylo se dostat nejblíže k orgasmu a těsně před ním přiložit křidélka těsně pod žalud na uzdičku. To byla jízda srovnatelná s Cobrou od stejné značky. Účinek vibrací na penis byl dlouho u hraček opomíjen a až v posledních letech se to dost mění.

Vibrace dělají radost každému?

Přítelkyně to už nevydržela a chtěla se na druhé kolo přidat – tvarově Manta není dělaná pro zavádění (do žádné z dírek), takže vibrace si užila řekněme povrchově. S pružnými křidélky se dobře rejdit mezi stydkými pysky a hledat nejvhodnější úhel.

Ale není to dokonalé, tvarově jde hračka „na ruku“ hlavně pánům. A přítelkyně si užije vibrace hlavně zprostředkovaně přes penis či při přirážení, protože se Manta skvěle přitiskne na kořen penisu při „koníčkovi“, či „zezadu na pejska“ (to máme ale v sexu zvířectva, co?).

Záleží na fantazii… nebo návodu?

Inspirováni návodem od FF (poprvé jsme si ho rádi prolétli) jsme vyzkoušeli kombinaci kouření a manty na kořenu/u varlat. Už tak slastné kouření od šikovné přítelkyně se umocnilo vibracemi, které jakoby se rozlily do celého klína a samozřejmě mi moc nepomohly ve výdrži. Takže jsem si příjemné jazýčkování od přítelkyně dlouho neužil. Ale výstřik stál za to.

Čistě při masturbaci jsem si oblíbil přiložení manty na kořen penisu a opření jeho patky o peřinu, kterou jsem byl „diskrétně“ přikrytý. Tady ale vás nenadchnou statické vibrace (ač velmi silné už na první stupeň), ale hlavně klouzavé/stoupavé intervaly. Pokud vás omrzí klasické „honění“ zkuste křidélky manty podebrat varlata zespodu a vibrace vám budou příjemně dráždit jak penis skrze koule, tak i hráz. Tu mnoho mužů opomíjí (protože je blízko zadku) a je to pro ně velká škoda.

Další tipy

  • dostatek lubrikantu a přejíždění jen přes uzdičku u žaludu,
  • sprcha, čelem ke stěně, dostatek lubrikantu, ale pozor na uklouznutí,
  • masáž, při které přitisknete penis k břichu a jen přejíždíte od žaludu k varlatům,
  • na všech 4, s dominantnější partnerkou, co vám bude „dojit“ penis a varlata trápit vibracemi,
  • ….

Resumé recenze

Užíval by si Aquamen tuto Mantu? Silná, plně vodotěsná a jde přesně za orgasmem muže = za mě rozhodně ano. Je to rozhodně skvělá hračka a i díky příjemnější ceně (na poměry FF), bude rozhodně bestsellerem – a právem.

Klady

Zápory

Příjemný silikon Nemá vlastní obal
Očko na držení
Pružná křidélka pro dráždění
Hodně, ale hodně pánského použití
I pro zvídavé páry
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: