Britská značka Hot Octopuss byla vždy praštěná – či řekněme inovativní. Do naší redakce se poprvé podíval jejich vibračně/oscilační masturbátor pro pány. Redakce dopadla na výbornou, výsledky byly na netradiční technologii intenzivní.

Na to HO navázali dalšími generacemi této hračky – ať už v klasické Solo verzi (jen pro pány samotné), až po Duo, která kombinovala dálkové ovládání s vibracemi a právě s osvědčenou oscilační jednotkou. Ta primárně dráždila (až k výstřiku) celou oblast pánského žaludu – což do té doby byla poměrně opomíjená oblast.

A na stejnou oblast rozhodně bude působit i jejich další novinka – na pány (dámy prominou, ale těm se věnuje většina erotického trhu) a také na špičku penisu.

Dnes bude hlavně drážděný žalud, uzdička a vrchní část „těla“ penisu. A to díky vibračnímu masturbátoru Hot Octopuss Jett (když to vezmeme doslovně, jmenuje se Stíhačka od Nadržené chobotnice – to je libozvučné ne?:)

Jett (nebo celým názvem Jett Sleeve with Treble and Bass Technology) je rozhodně zvláštní kousek. Pro zjednodušení a pochopení si rozebereme, co obsahuje balení.

Balení

  • 2 vibrační patrony
  • dálkové ovládání na baterie,
  • saténový obal
  • silikonové pouzdro pro nasazení.

Vibrační patrony či spíše vajíčka, vám nemusím moc představovat. Mají kulaťoučký a jemný tvar a umí vibrovat – tyhle rozhodně nepatří mezi ty malé a mají taky sakra výkon.

Pár čísel

  • délka patronek 5,7 cm,
  • průměr patronek 3,2 cm,
  • délka ovladače 12,7 cm
  • 5 vibračních režimů.

VIDEO z redakčního rozbalení:

V akci

Na začátku jsem se bál, že samotný „obojek“ na penis bude dost těsný, naštěstí silikon je příjemně pružný, takže to nechtělo ani moc přemáhání a boje. Hned po zapnutí dálkovým ovladačem (je připojený drátově přes dvojici „jack“ konektorkových drátků) si uvědomíte, jak jsou ksakru tyhle vibrovátka silné.

Zjistěte kolik stojí Jett od Hot Octopuss
ZJISTIT CENU

Musíte si až na to dokonce i zvyknout, protože to může až být nepříjemné. Takže na začátku si dejte čas/klid a hledejte tu vhodnou frekvenci či kombinaci vibrací.

Neboli ty, které vašemu nadržení zrovna sedí – jestli chcete mít slabší vibrování na žaludu po delší čas a chcete u toho sledovat porno, nebo potřebujete naopak rychlou cestu na příznačný vrchol.

S tímhle si budete hrát dost dlouho, to mi věřte.

Na ovladači máte dokonce ovládací kříže (milovníci gamepadů je jistě znají), které ovládají samostatně jednotlivá vajíčka, takže si můžete nakonfigurovat jakoukoliv myslitelnou kombinaci na levé a pravé části.

Podobně jako Womanizéry u žen, tak i tyto stimulátory od Hot Octopussu jdou přímo „na komoru“ – takže přímo na tu část těla, která výrazně ovlivňuje a urychluje příchod orgasmu. A muži, co často honí, vědí, že uzdička a žalud jsou neskutečně citlivé. A toho „zneužívá“ právě Jett.

Nejen na penis, ale i jako prstový vibrátor

Ano – když se podíváte na fotkové galerie do této recenze, můžete použít samotný silikonový nástavec s 2 vajíčky, zbylým otvorem protáhnete prsty a hned máte k dispozici solidní vibrace.

A to pěkně v prstech, takže je můžete dobře nasměrovat – ať už na svůj penis – varlata jsou po nich neskutečně blažená. Nebo na svůj protějšek – i dámy si užijí prstění v kombinaci s vibracemi.

I mnohafunkční samotné vajíčka

A samozřejmě nejjednodušším použitím jsou samotné vibrační patronky – a jak jsou 2, můžete jejich využití rozšířit. Obě mohou být na1 místě – třeba klíně vaší partnery. Nebo 1 ve vagíně a druhé v prdelce (doporučuji, stejně jako všechny anální hračky, používat kondom). Nebo obě v zadečku (pozor na citlivé vytahování).

Případně jednu bude mít v sobě partnerka a druhou vy a budete se společně „uvibrovávat“ až k orgasmu. Třeba i společnému, ač to není tak jednoduché na dosažení jako se nám snaží ukázat ve filmech pro dospělé.

Hodnocení

Na rovinu, nečekal jsem (ani přítelkyně) že to bude taková zábava a univerzální hračka. Aneb v 1 balení je extrémně silný (musíte s citem) vibrační „honítko“. K tomu se vibrační patronky dají použít i zvlášť – v dlani na penis, nebo v silikonovém rámu pro držení v prstech.

Případně si můžete užít v posledních letech tolik vyzdvihovaný „hands-free“ (aneb vyvrcholení bez dotyku rukou) orgasmus – ten je původem z BDSM, kdy dominy donutily třeba milkingem nebo elektrosexem své otroky se bezděčně a bez kontroly vystříkat.

Ale dostal se i do masturbačních, řekněme vanilkových hrátek, takže rozhodně si ho nenechte ujít! Jett doporučuji!

Klady

Zápory

Extra výkonné vibrace Na silikon se lehce lepí prach
Vícero vibračních režimů Není vodotěsný
Možnost si vytvořit vlastní frekvence
Každá patronka je nezávislá na druhé
Dráždí přímo k orgasmu
Umožňuje tzv. hands-free vyvrcholení
Použití jak o samotě, tak v páru
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Zakoupil jsem několik těchto masturbatoru a fungoval pouze jeden a to ten co měl stříbrné vibrační vajíčka,ty černé pouze chrčí,takže velké zklamání,zakoupil jsem ve více e schopech a stejný výsledek,bohuzel

Hezký den, to nás rozhodně mrzí – určitě reklamujte, to v pořádku není v žádném případě! Náš kus naštěstí slouží stále, to nám připomíná, že bychom měli oživit recenzi o nové zážitky, je to hodně univerzální mrška. Ale určitě je reklamujte, to nedává smysl.

Spolupracujeme: