Ahoj všichni, Max vás zdraví svou první recenzí. Moje první recenze pro Lascivní.cz, tentokrát od muže pro muže:)

Máme tu velmi zajímavou a nenápadnou hračku pro muže, vzrušující masturbátor Shags Beer Cat Arousing Ale.

Je to poprvé, co něco takového testuji a také poprvé, co píši recenzi, tak snad se vám bude líbit.

Od A do Z

Na první pohled mě okamžitě zaujal vizuál, protože vůbec nevypadá jako hračka. Je to vlastně téměř přesná replika zahraniční plechovky od piva, takže na první pohled vůbec nevypadá jako erotická hračka. Můžete si ji postavit na poličku, jako jsem to udělal já, a nikdo ani nepozná, co to je. 

Podobně nenápadné jsou i kousky od Fleshlightu, historicky v redakci se testovala podobná „plechovka“ Sex in Can Succu.

Při bližším zkoumání však snadno zjistíte, co se skrývá uvnitř pod víčkem, které lze snadno odšroubovat. Při prvním použití jsem byl mírně skeptický, protože jsem takovou „hračku“ nikdy předtím nezkoušel, ale s řádně ztopořeným penisem byla první nálož zajímavým zážitkem. 

Materiál

Materiál je však označován jako samolubrikující (což pro mě znamená, že je velmi měkký a příjemný na dotek), takže s průnikem není problém, ale z mé zkušenosti je třeba pro lepší zážitek přidat lubrikační gel.

Vzhledem k materiálu, tak ideálně na vodní bázi – IntimFitness, BOOM, Goliate, Waterglide, či další co vy máte po ruce.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Vnitřek

Vnitřek je úžasně měkký a těsný na dotek, což jen umocňuje vzrušení. A díky dobré volbě materiálu a rozdělení komory se jedná o skutečnou a poměrně vydatnou imitaci vagíny, která vás jistě potěší a překvapí. 

Komora je rozdělena na 4 části, které velmi dobře simulují vagínu. Což na rozdíl od jiných hraček, které mají většinou stejný tvar komory, přispívá k věrnosti tvaru vagíny a přináší skutečné potěšení při masturbaci. 

Podtlak

Komora je velmi dobře přizpůsobena pro různé velikosti penisů, takže si užije každý. Velmi dobrou vymožeností je také ovládání podtlaku neboli „tahu“. To je umístěno na horní straně a lze jím nastavit sílu podtlaku, což zpříjemňuje hrátku ve stylu orálního sexu. 

Zjistěte kolik stojí Masturbátor Beer Can Arousing Ale
ZJISTIT CENU

Lze tak nastavit jemný, silný nebo žádný vnitřní tlak, a to čistě podle osobních preferencí každého.

Pár čísel

  • celková velikost: 19,6 cm
  • vnitřní hloubka: 16,3 cm

Péče o materiál

Uvnitř se skrývá samozvlhčující se materiál, který dle mě nefunguje tak, jak by název napovídal. Jedná se však o velmi příjemný a měkký materiál, který jen přispívá k pohodlí a příjemnému pocitu. 

Vnitřek je tak akorát tlustý a díky dobré volbě materiálu je těsný, ale přitom není těžký, takže je velmi příjemné do něj vstupovat. 

Po skončení hrátek však není k dispozici žádný zadržovací mechanismus. Takže musíte dávat pozor, abyste obsah honítka všude nerozlili. Na druhou stranu, čištění je velmi snadné a celou komoru lze snadno vyjmout, opláchnout a vyčistit.

Osobní pocity

Po dalším testování musím uznat, že je to opravdu skvělá hračka pro každého, kdo chce něco lepšího než vlastní ruku, nebo chce vyzkoušet něco nového s partnerem/partnerkou, například dráždit tím druhým. 

Tím, že se tváří jako plechovka piva, se dá schovat prakticky kamkoli a je to super nápad na dárek. Použití je snadné, tiché a upřímné: vnitřek je velmi dobře vyroben, přizpůsobí se různým velikostem a simuluje každou část, kterou si dokážete představit, což přidává na autentičnosti a potěšení. 

Je to skvělý pocit být uvnitř, zejména při použití dostatečného množství lubrikantu, a doporučuji to každému, kdo chce zlepšit své potěšení z masturbace atd. Někdy jsem ani nechtěl vyvrcholit a prodloužit si rozkoš jen proto, abych si užil příjemnou masáž:)

Klady

Zápory

Materiál Mnohem lepší zážitek při použití lubrikačního gelu, ale to je jen moje osobní preference
Cena
Vnitřní "komory" a drážky/tvar
Je lehký, snadno se s ním manipuluje a je prakticky nenápadný
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 1 názor

Jsou v nabídce tři typy a trochu mne tu chybí srovnání mezi nimi.

Zdravím, skvělý podnět od vás. Děkujeme!

Máte pravdu. Na shopu jsou k dispozici:

  • Can Luscious Lager,
  • Can Sultry Stout a
  • Can Arousing Ale.

Velikost je u všech shodná – 20 CM, balení je také velmi podobné, liší se jen barevnostní a textací k jednotlivým druhům „piva“. Materiálově jsou identické, samozvlhčující se vnitřní vložka je u všech. Liší se ale vzhledem/strukturou vnitřní komory.

Pocitově ten rozdíl bude dle nás nepředatelný. Obrázky vydají za více než tisíce slov.

  • Ale – React chamber (průběžné výstupy po většinu zásunu), Squeeze chamber (zůžená, má vás vyštavit a stisknout) a Apex chamber (výrazné výstupky pro finální stimulaci žaludu),
  • Sultry Stout – Squeeze chamber (užší), Apex chamber (boční výrazné výstupky které ucítíte při průniku), Exceed chamber (postupně se rozšiřující = díky Apexu před ní cítíte změnu) a nakonec Emerge Chamber (podélné proužky = žalud v objetí) a
  • Luscious Lager Arise Chamber (volnější část pro uvolnění), Apex chamber (netypické puntíkové výstupky – s ženou je nezažijete), Squeeze chamber (znovu zůžení pro pocit přírazů) a Exceed chamber (typicky užší = žalud bude nejvíce pod tlakem ze všech 3 honítek).

Spolupracujeme: