Výrobci masturbátoru VërSpanken H2O, firmě Big Teaze, se rozhodně nedá upřít smysl pro humor. Ještě než jsem jej obdržel, jsem se podíval na poměrně vtipné instruktážní video, plus nápis na krabičce „A new kind of Home Entertainment System“ působí dojmem, že jsem dostal nové Nintendo, ne honítko. Tento přístup jsem musel ocenit, výrobce je schopen dělat si legraci sám ze sebe. Co mě ovšem čekalo po rozbalení?

Honítko Verspanken H2O v podrobné recenzi

Balení obsahuje rám z tvrdého plastu pro uchycení vodních polštářků, plus dvě sady polštářků samotných. Jedny v hladkém provedení, druhé s výstupky, oboje příjemné na dotek a velmi měkké. Každému uživateli rozhodně doporučuji nahlédnout i do přiloženého návodu, který za prvé obsahuje vtipné obrázky z instruktážního videa a za druhé tipy k použití, z nichž některé by mě bez něj, přiznám se, ani nenapadly. K tomu se ale vrátím až později.

Výrobek sám vypadá decentně. Troufám si říct, že kdyby jej omylem našla vaše matka či babička, možná by jí v prvním okamžiku ani nemuselo dojít, co drží v ruce. Překvapily mě rozměry, při prohlédnutí fotek jsem čekal něco menšího. Během zkoušení jsem však velikost ocenil kvůli snadnějšímu úchopu.

VërSpanken H2O je prezentováno jako alternativa k umělým vagínám. Už od pohledu je jasné, že se uživatel nedočká pocitu kompletního obklopení penisu jako při sexu, ale tady dost záleží na vlastní šikovnosti, použitém lubrikantu a typu polštářků. Výrobek jsem také našel označený jako náhražku orálního sexu, přičemž tuto funkci může plnit spíš.

Pár čísel:

  • Rozměry 6 x 10.4 x 22 cm
  • 5 kusový set (1 rám a 2 sady výměnných polštářků)

Lubrikantu na bázi vody bylo potřeba použít trochu víc, byl postačující a z celého zážitku udělal v zásadě jen trochu zajímavější onanii. Pro rychlé sebeuspokojení bez větších nároků je tedy vhodný. Silikonový lubrikant byl ovšem jiné kafe. Pokud máte dost času a toužíte se sami se sebou trochu pomazlit, mohu doporučit jeho použití. Stejně tak, jestli máte chuť zapojit partnera/partnerku. Zážitek se poté pocitům při souloži začínal blížit a k napodobení orálního sexu chyběl jen podtlak.

Zjistěte kolik stojí honítko VërSpanken H2O
ZJISTIT CENU

Dál záleží pochopitelně na osobním vkusu, ale hladké polštářky působily jako lepší pro rychlovku, zatímco s výstupky pro pomalý relax. Návod a video sice obsahovaly ukázky různých způsobů pohybu po penisu, ale upřímně, rozdíly mi přišly minimální a klasický pohyb shora dolů, ať už po celé délce nebo pouze kolem žaludu pro navození příjemných pocitů a uspokojení více než postačoval.

Teplo i chlad

Návod dál pochopitelně zmiňuje možnost polštářky kombinovat a například je ohřát v teplé vodě nebo naopak vychladit v lednici. Nejteplejší možná voda z kohoutku polštářky ohřála během zhruba čtvrt hodiny na lehce vyšší teplotu, než má lidské tělo, čímž realističnosti celého zážitku dost pomohla. Vychlazení bylo zklamání. Navzdory lubrikantu se třením honítko celkem rychle ohřálo (v lednici strávilo téměř dvě hodiny, což bylo o hodně víc, než by mělo být potřeba) a praktika tak skončila jen u nápadu.

Mimochodem, napadá mě snad jen jedna skupina lidí, která by ocenila ledově chladnou partnerku, když už jsme u toho. Kromě různých druhů polštářků je také možné dělat kombinace tepla a chladu. Počet variací se mi upřímně počítat nechce, ale je jich tolik, že jsem je ani nevyzkoušel všechny. Abych pravdu řekl, stejně mně ve výsledku přišla nejlepší obyčejná pokojová teplota a hrátky s ohříváním a chlazením jsou opět jen na osobním vkusu.

Předním důvodem volby pokojové teploty pro mě byl fakt, že úprava teploty je přece jen časově trochu náročnější (ne však pomalá jako šnek! To bylo plus) a tím pádem moc neposlouží v momentech, kdy člověk spontánně zatouží po rychlém uspokojení. Pouze v případě dopředu plánovaných hrátek. Když člověka něco vzruší, obvykle má chuť hned a ne až za dvacet minut.

Ne tak úzká, jak bylo potřeba

Dalším zklamáním byla regulace tlaku. Návod také hovoří o možnosti celý výrobek zmáčknout pro pocit užšího vstupu. Pravda, fungovalo to, ale ani při maximálním možném stisku nebyl rozdíl takový, aby vyvolal pocit extrémně úzké partnerky, pevně semknutých úst nebo análního styku. Polštářky jsou na to zkrátka příliš měkké a pod tlakem ustoupí.

Už jsem zmínil, že se jedná o alternativu k umělé vagíně, která neobepne penis po celé délce. Díky tomu se velmi jednoduše čistí, což rozhodně považuji za velké plus. Bohatě stačí do dlaně vzít trochu tekutého mýdla s vodou, přejet párkrát polštářek a opláchnout jej pod tekoucí vodou. Ani není potřeba jej vyndávat z rámu a pomůcku máte umytou během necelé minuty. Polštářky se jinak ven vyndávají velmi snadno, jen k jejich nasazení je potřeba trocha cviku.

Využití najde i v páru

VërSpanken H2O lze doporučit, ať už pro vlastní potřebu nebo použití ve dvou. Pokud máte partnerku, které většina realisticky vypadajících pomůcek přijde směšná, toto je jasná volba. Jak mi řekla žena, index puknutí partnerky smíchy tady byl na nule a testování se ráda zúčastnila. Plus ocenila právě fakt, že během použití viděla vše. Úd se oproti klasické umělé vagíně před ní neschoval. Při použití ve dvou zvláště ocení ženy, které vzrušuje pohled na ejakulaci.

Závěrečný verdikt?

Tento výrobek se snadno používá i udržuje. Díky značné variabilitě si každý nakonec najde to, co se mu líbí nejvíc (mně osobně hračka doopravdy oslovila až při třetí vyzkoušené kombinaci) a objevování nových možností uživateli zabere nějaký čas. Navzdory zmíněným drobným zklamáním, hlavně ovládání tlaku, mohu tento výrobek rozhodně doporučit.

Klady

Zápory

Výměnné polštářky Menší možnost ovládat tlak
Více způsobů použití Bez lubrikantu nedáte ani ránu
Hraní s teplem/chladem
Ideální pro začátečníky
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: