Jsem rád za každou hračku, která se snaží o inovaci, neotřelé zpracování, výjimečnou stimulaci. Ne vždy to sice vyjde, ale najdou se i světlejší výjimky. Například honítko VerSpanken (VërSpanken).

Umělá vagína s gelovými polštářky Verspanken – na videu

Hračka vypadá jako lačná ústa, která jen vybízejí k zasunutí. Pokud jste zvyklí na vagíny od Fleshlightu, tak budete překvapeně zírat a nebudete vědět co s ní.

Základem je černý rám, do kterého jsou vsazené dva výměnné gelové váčky. Použití je podobné jako námi dříve recenzované honítko Monkey Spanker Vibro. Penis není drážděn po celé délce, ale pouze v místě kde jím přejíždíte.

Z fotografií vypadá poměrně male (a mile), ale budete rádi, když ho oběma rukama podržíte za zúžené konce. Ty mají průměr cca 6 centimetrů a celé honítko má na délku 21 cm. Překvapí vás i vyšší váha, kterou mají na svědomí vnitřní dráždivé válce.

VIDEO z rozbalování v naší redakci:

Vnitřní vložky z termoplastické gumy se dají nahřívat a chladit. Dle výrobce na to můžete využít mikrovlnou troubu, nebo mrazák. Pokud si chcete způsobit popáleninu, či omrzlinu, tak vám to doporučuji.

Zjistěte kolik stojí honítko VerSpanken
ZJISTIT CENU

Pro běžného uživatele bude stačit nahřátí v horké, či ochlazení ve studené vodě. Jestliže ostatní erohračky se holedbají tím, že lehce přejímají teplo, tak s Verspankenem (praštěný to název) se nemůžou srovnávat. Uvnitř gelových vložek (které se dají vyměnit) je tekutina mně neznámého původu a složení. To nemění nic na tom, že ta tekutina přijme teplo/chlad mnohem snadněji než běžný gel/silikon.

Je se čeho bát u takto novátorské erotické hračky pro muže?

Trochu bych se bál o plastové „kleště“, které drží gelové vložky těsně u sebe. Zaprvé se časem ošoupe uzavírací mechanismus a honítko se bude samovolně otevírat (napraví stisk ruky, či silnější gumička). Zadruhé v místě ohybu bych se bál, že jednou praskne. I zde se to dá nahradit stiskem ruky, či silnou gumou převléknutou přes.

Vnitřní vložky drží na „klepýtkách“ přes dva výstupky. Chce to trochu cviku, abyste vyměnili originální „válečky“ za nové. Ty ale nejsou v balení, musíte si je dokoupit. Je to sice další výdaj, ale doporučuji vám to. Doplňkové válečky s výstupky (zelené Bumpy, či fialkové Wavy) mě překvapily právě svojí intenzitou. Jsou mnohem dráždivější než základní modrá jemná vložka.

A hlavně, když budete mít více kousků doma, začne tak pravá zábava. Můžete jednoduše kombinovat jednotlivé povrchy – jemný/jemný, dráždivý/dráždivý, jemný/dráždivý… A k tomu experimentovat s teplotami. Oba horké jak rozpálená divoška, chladnější pro navození zimní atmosféry. Co takhle to zkombinovat? Chlad a teplo – no musíte to zkusit.

Zjistěte kolik stojí honítko VerSpanken
ZJISTIT CENU

Tak pojďme na to… Trocha gelu rozhodně nezaškodí, žalud nasadíte k středu hračky a jemně zasunete. Penis samozřejmě projde skrz, protože na hloubku má hračka asi 5,5 centimetru.

Při používání se mi nejvíce osvědčily tři způsoby:

1) Držení oběma rukama za okraje a přirážení
2) Jednou rukou držet honítko a druhou dráždit nagelovaný žalud
3) Našikmo kmitat po celé délce penisu

Všechny metody jsou slastné – použitelné i ve sprše, kde si užijete trochu drhnutí (velmi příjemného drhnutí). Na sucho určitě nedáte ani ránu bez lubrikantu (je jedno jestli na vodní, či silikonové bázi). Ale povrch mohou porušit živočišné a přírodní tuky typu indulona, rostlinný olej (a kdoví co by mohlo ještě někoho napadnout).

Oproti Monkey Spankeru nabízí Big Teaze Toys VerSpanken výraznější stimulaci, která je na míle vzdálené klasice – umělým vagínám typu Fleshlight, Tenga apod.

Dráždění je velmi blízké masturbaci pomocí dvou prstů spojených do úzkého kroužku. Můžete tak jednoduše dráždit jen kořen, či kmitat u žaludu a dopřát si skvělý orgasmus… Za mě rozhodně doporučuji.

Klady

Zápory

Intenzivní stimulace Výdrž rámu
Výměnné vložky
Hra s teplem/chladem
Jednoduché držení
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: