Menších, zato levnějších honítek jsme se natestovali před x lety nespočetněkrát. Tehdy s nimi byl veliký boom díky japonské značce Tenga, která pomohla dostat segment pánských umělých vagín na světlo světa s čistým a elegantním designem. A vlastně znovuoživila jednorázová honítka.

Od těch let však uběhlo (i v oboru ero-hraček) hodně let a už moc nových kousků nevychází. Prim hrají velká a dražší více použitelná honítka = třeba s odlitky vagín/zadečků pornohereček od Fleshlightu. A menší a levnější honítka se dostala do pozadí = a v našem případě to bude trochu dvojznačné.

Dnes totiž máme v recenzi jednodušší honítko S.L.T s otvorem prdelky. Podobné hračky na recenze moc nebereme, protože jsou stále stejná, liší se jen v designu otvoru a barevnosti obalu. Jinak není moc co vymyslet. Ale S.L.T je erotická značka, která mezi prvními přišla se samo lubrikujícími vibrátory a dildy a svou technologii si otestovala nově i u honítek.

Samozvlhčující umělá vagíny… pardon prdelka?

Ano, tohle honítko se má údajně samo od sebe navlhčit a být připraveno vás do sebe pojmout kdykoliv si zamanete. No, tak se na to v reálu podíváme.

Pár čísel:

  • délka: 15,7 cm,
  • vnější max. průměr: 6,5 cm,
  • vnější min. průměr: 5 cm.

Konkrétně je to model Deluxe (neviděli jsme tedy jiný, třeba ne/deluxe) a s otvorem prdelky. Tvarově je dost podobné ostatním honítkům, jde tedy o tubus, který je z jedné strany otevřený s TPE měkkou vložkou. U té rozhodně oceňuji její příjemnost. Tento plastový tubus má však výrazněji projmuté boky, takže se lépe drží a jen tak vám nevyklouzne.

Jaká je vnitřní honicí vložka?

Vložka jde klasicky vytáhnout z celého tubusu a obrátit naruby, takže si jasně prohlédnete vnitřní strukturu a můžete ho i jednoduše vyčistit a nechat oschnout. Je s tím práce, ale po pár testovacích obráceních už to zvládnete i poslepu. Čištění vám doporučuji však před otočením naruby a to tekoucí vodou například z vodovodu – až pak obracejte na rub:)

Dokáže se tato prdelka sama „vzrušit“?

Jak je to s proklamovanou funkcí samolubrikace, neboli samozvlhčení?

„No, honítko má v sobě sérii čipů a senzorů, které sledují jestli se blíží objekt podobný penisu a v případě že ano, tak zapojí podtlakové motory, které z okolního vzduchu vytáhnout vlhkost a pak….“

Zjistěte kolik stojí Honítko S.L.T
ZJISTIT CENU

Ne samozřejmě si z vás utahujeme – celé kouzlo je ukryté v nenápadné vnitřní suché vrstvě, která obsahuje vlastně neaktivní lubrikant. Ten aktivujete (a tedy zvlhčíte) třeba slinami, nebo trochou vody a najednou už máte dobrou kluznost.

Dle výrobce tato vrstva suchého lubrikantu vydrží až na 30 použití = takže na měsíc aktivního používání;) Pak už musíte stejně sáhnout po nějakém lubrikantu. Takže je to takové „samozvlhčení“ z pohledu spíše marketingové – plus na 30 honění maximálně.

Prdelka v akci – jaká je na „dotek“?

Jemná a dost pevná – v akci mě překvapila, jak je těsná. Jako kdybyste se opravdu dobývali do panenské prdelky, která vás nechce ani nejdříve pustit. Vnitřní struktura je rozhodně výrazná (však si ji nejdříve prohlédněte – vyjměte vložku přes hranu honítka a obraťte ji naruby. Při zásunu až nadoraz stačí jen trochu kmitat sem a zpět a pokud jste si dlouho neužívali, orgasmus vás nenechá moc dlouho čekat = ta těsnost dělá divy.

Plus když vám to jó nebude stačit (a já to ani na první pokusy nepotřeboval – průměrově jsem byl dost natěsno), tak na hlavičce honítka je malá dírka. Tu když překryjete se zasunutým penisem uvnitř, tak podtlak vás jen tak nenechá utéci – to u prdelky nezažijete, ale rozhodně vám to nepříjemné nebude:)

Nejenom oblečená v plastu

Alternativně (podobně jako u dalších honítek podobné konstrukce) můžete používat vnitřní honicí vložku samostatně bez plastového obalu = jako honicí návlek řekněme. Máte díky tomu plnou kontrolu nad stiskem, těsností, ale nemůžete regulovat podtlak jako u plného modelu.

Jak ho hodnotíme?

Jednoduché honítko, které svým poměrem cena/výkon určitě neurazí žádného začátečníka s pánskými erotickými hračkami. Zaujme vzhledem prdelky, na omak příjemné a pevné. Pro zkušenější je to však už překonaný koncept, který ani „samozvlhčení“ neoživí a jen ať klidně dají přednost dražším a zábavnějším hračkám (viz naše porovnávací recenze).

Plus nevýhodou může být pro některé omezení průměru, kdy já jsem byl už citelně na hraně použitelnosti (o to více dráždivější a rychlejší jsem měl vyvrcholení).

Klady

Zápory

Jemnost materiálu Vyšší cena
„Samozvlhčení“ na 30 pokusů Menší hloubka a šířka
Možnost regulovat sání
Pro použití i bez plastového obalu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: