S masturbátory mám již nějakou zkušenost, ale všechny byly „standardní“, čili představovaly vagínu, nebo byly bez „aranžmá. Proto jsem sáhnul po hračce představující anální otvor.

Balení a materiál

Balení obsahuje kromě masturbátoru ještě tři lahvičky – lubrikant, čistící přípravek a pudr. To je vítané překvapení, protože všechny tři budete potřebovat.

Samotný masturbátor je silikonový, příjemný na dotek i použití. Avšak obal je z černého plastu a ten působí poněkud levně. Stejně tak regulace podtlaku založena na odlepení nálepky nepřidává na dojmu.

Použití hračky

Důrazně doporučuji před použitím aplikovat lubrikační gel. Ten je součástí balení. Gel doporučuji i při použití masturbátoru s kondomem. Masturbátor má zevnitř příjemné vroubkování, nijak výrazné nebo drsné, avšak kombinace podtlaku a úzkosti simulující análek způsobila, že jsem vyvrcholení dosáhnul pokaždé velice rychle.

Už samotný proces vniknutí je velice příjemný, zejména onen okamžik „prolomení bariéry“, který simuluje realitu poměrně věrně.

Zjistěte kolik stojí Masturbátor Pipedream PDX Elite Air-Tight Anal
ZJISTIT CENU

VIDEO z rozbalování v redakci:

Čištění vagíny

Po použití je potřeba silikonovou vložku vyčistit. Kombinace teplé vody a přiloženého prostředku z této činnosti nedělá žádnou složitou akci. Vložka jde dobře promýt. Je třeba však umýt i plastový obal, protože sperma z vložky vytéká právě do něj.

Po oschnutí přichází na řadu pudr, který je třeba aplikovat na silikonový povrch. Důvodem je udržení hebkosti silikonu. To je asi ta nejsnazší část ze všech aktivit.

Celkový dojem

Velice vítaný doplněk hrátek jak párových, tak soukromých. Osobně anální masturbátor preferuji před ostatními. Pokud nemáte vám chybí reálný anální sex, tak tohle je akceptovatelná náhrada, ačkoliv realitě se nic nevyrovná.

Klady

Zápory

Silikonový materiál Nevzhledný obal
Věrnost zpracování
Těsnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: