V redakci jsme měli k dispozici více lahví tohoto lahodného „moku“, takže jej testovalo vícero párů. Částečnou recenzi, spíše praktickou zkušenost s tímto umělým spermatem najdete v recenzi Stříkacího dild Bust-It, kde ho pár CFNM a Dinny (aka Finecouple – měli jsme s nimi i rozhovor), testovali přímo při stříkání skrze dildo.

Hodnocení FineCouple a jejich praktické využití

Ohodnotili ho, že z něj nemusíte mít strach – chuťově je dle nich neutrální a příjemné při výstřiku.

I z této zkušenosti pro náš magazín připravili hodně explicitní (samozřejmě 18+) fotografie a videa, která jsou nasdílená jak v dané recenzi dilda, tak i zde po přihlášení do naší členské sekce.

Takže si můžete dle fotek představit strukturu a jejich zkušenost ze stříkání jiného, než řekněme přirozeného/lidského spermatu.

Abychom nezapomněli, oficiálně se jmenuje tento kousek Master Series Jizz Cum Scented Lube 250 ml od značky XR Brands, kdybyste ho někdy hledali.

Náš pohled

Měli jsme další láhev (rozhodně to není malý kousek, co se týče objemu) také k testování, a světe div se, také jsme ho zkusili se stříkacím dildem. Přeci jenom je to přirozené využití spermatu, které prostě má někam stříkat/ejakulovat. 🙂

Zjistěte kolik stojí Umělé sperma Master Series Jizz
ZJISTIT CENU

Takže se nabízelo, že ho zkusíme s těmi 2 domácími, co se tu už dříve také testovaly. Oproti jiným variantám, které jsme měli, má mnohem realističtější konzistenci, je hustčí, ale zároveň dokáže téci jakoby vazkovitě – je to dobře vidět na fotkách, které jsme zmiňovali výše.

Popřípadě na video z rozbalování, které tu bude brzy také publikované.

18+ VIDEO z testování

18+ FOTKY od FineCouple

Jak ho hodnotíme?

Souhlasíme s FineCouplem, že je chuťově velmi příjemné, ale dle nás není moc neutrální, je citelně chutnající jako to opravdové – ten nádech je sice jemný, ale je tam. A je to dobře, přeci jenom to nemusí chutnat jako pudingově hustý lubrikant🙂 A to tenhle kousek splňuje.

Musíme jen doplnit, že maximální užitek a radost si s ním užijete, když budete mít nějakou stříkací hračku, jinak… ho můžete použít jako netradiční lubrikant, protože tím doopravdy v základu je = na vodní bázi, takže nevadí na silikonových pomůckách. Však snad všechna dilda/vibrátory co umí stříkat, jsou z nějaké varianty právě hypoalergenního silikonu.

Oceňujeme velikost balení, 250 ml rozhodně není malé, protože jestli něčeho potřebujete více, než standardně máte, tak je to sperma:)

A tady ho dokážete hodně rychle doplnit a přidat… třeba k vlastnímu, do skleničky, nebo jako trénink pro polykání, či bukkake? Zde se už fantazii meze nekladou.

Klady

Zápory

Ideální hustota Ideálně ho využívat s nějakým stříkacím dildem, …
Decentně jemná chuť (velmi podobná)
Velké balení
Solidní poměr cena a výkon
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: