Dvojitý silikon, hmm, jak to asi bude vypadat? Co od toho mám čekat? Jednoduchý silikon nestačí? Bude to stát za to? To jsou jen některé z otázek, které mě napadaly než jsem krabičku s vibrátorem otevřela.

Tedy dvojitý silikon, to je skutečně pecka na dotek. Nikdy jsem se nesetkala s tak měkkým vibrátorem a musím říct, že je to skutečně perfektní. Nemohla jsem se dočkat, až ho vyzkouším natěšeně jsem se vrhla na tlačítko zapnutí. 

I bez návodu?

Jakožto žena, která nečte návody (tedy řekla bych průměrná žena), jsem tak byla nemile překvapena, že ovládací panel probliknul a nic. Další pokus… nic. Dobře tedy, vášeň opadá, sahám po návodu.

Ahaa, vibrátor disponuje pojistkou proti náhodnému zapnutí. Musím říct, že pokud jej někdy někam převážíte, jedná se o super funkci.

Je více než žádoucí, aby vám kufr nezačal vibrovat při vyndávání z taxíku. Každopádně to byl první vibrátor, ke kterému jsem si musela přečíst návod, aby se mi ho podařilo zapnout.

VIDEO z redakčního rozbalování:

Ovládání

Hračka má dvě tlačítka, jedno pro zapnutí/vypnutí, další pro spuštění vibrací a přepínání programů. Pro odemknutí je třeba pár vteřin podržet zapínací tlačítko a poté zapnout vibrace. Uznávám, že to zas tak náročný postup není 🙂 Tedy jen pro vás natěšené – není to rozbité, je to zamčené.

Zjistěte kolik stojí Vibrátor s dvojitým silikonem Front Row Purple
ZJISTIT CENU

Pocitovka

Tento vibrátor mě velmi zaujal už svou image, která napovídá, že jde o příjemný kousek, který vám zaručí mnohá potěšení a rozvine mnohé sexuální fantazie.

Fialová barva se zlatým lemováním neurazí žádnou ženu s vytříbeným vkusem, na dotek je téměř sametový. Jako ideální ho vnímám na dráždění stydkých pysků a pahorku, také velikost a tvarování je též dokonalé k dráždění (nejen) klitorisu.

Velikosti

Jedná se o vibrátor spíše větších rozměrů. Hračka slibuje opravdu silné vibrace, musím říct, že od konkurenčních značek znám i vibrace silnější, nepopírám však, že i tak s ní lze zažít nádherný a rychlý orgasmus.

Pár čísel:

  • celková délka 22 cn
  • využitelná délka 15 cm
  • minimální průměr 3 cm
  • maximální průměr 4 cm

Vibrátor nabízí 7 programů3 síly vibrací a následně programy pro „hravé“. Je tedy super s ním partnerku dráždit a mít možnost ji mnohokrát překvapit změnou. 

U nabíjecích hraček oceňuji USB nabíjení, ale trošku mě obtěžuje šuplík plný různých kabelů. Chci si užívat sex a ne zkoumat, která koncovka patří ke které hračce.

Trochu mě tedy mrzí, že ještě výrobci nepřistoupili na jednotné koncovky. Však kdo z nás nenabíjí mobil na nočním stolku a nevyužil by tak nabíječku i pro zábavnější technologické vychytávky. 

Celkově ho hodnotím skvěle i díky materiálu, ale ten feel z něj bez vlastní zkušenosti se dá těžko předat. Obě vrstvy silikonu po sobě kloužou, vnějšek je opravdu heboučce měkký, vnitřek tužší, ale stále měkký silikon.

Moc příjemný v akci, ale původně mě překvapil jeho průměr, musela jsem si na něj (i přítelkyně) zvyknout. Ale silikon krásně přijme tělesné teplo, takže pak krásně vklouznul. Oceňuji i jeho nerealistický vzhled, nepotřebuji úžasně prokreslené žilky, tohle je ideální i pro nás 2.

Klady

Zápory

Síla vibrací USB nabíjení, ale ne univerzální koncovka např. USB-C
Měkkost a zdravotní nezávadnost materiálu
Luxusní vzhled
Vodotěsnost
Cestovní zámek
Velký výběr programu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: