Hračku podobnou tomuto typu doma ještě nemám. Nenaskytla se mi do teď žádná příležitost k vyzkoušení, proto mě láká představa něčeho nového, co naplní mou touhu po zakázaném uvolnění.

Uvolnění, které mi přinese tento černý silný vibrátor. Prostudovala jsem možnosti hračky a přišla jsem na možnost připojit nástavec tak, aby hračka sama odvedla práci za vás. Byl to velmi zajímavý večer s vínem v ruce a tímto krasavcem!

Pár čísel

  • Celková délka 30 cm
  • Využitelná délka 18 cm
  • Maximální průměr 4 cm 
  • Váha 400 g
  • Pulzace se třemi rychlosti
  • Vibrace s deseti vibračními módy

Příjezd kurýra

Očekávaný příjezd neoznačené zabalené krabice je tady. Otevírám dveře kurýrovi a beru si svou hnědou krabici s připitomělým úsměvem. Vím totiž, co mi přišlo za hračku zatím co on na mě kouká s nechápavým výrazem. S nadšením začínám rozbalovat krabici, kde je v plastovým obale uskladněný vibrátor s nástavcem

Ach ty detaily!

Miluji otevírání krabice! Ta vůně nové hračky je omamná. Vezmu černý vibrátor a přejedu prsty po žilkovaném provedení nahoru realistickému žaludu. Na dotyk je to skvěle vymodelované. Můžu ho velice snadno otřít a omýt díky silikonovému materiálu.

Seznamování s vibrátorem

Vibrátor padne skvěle do ruky. Proto je na hrátky o samotě, kdy si chcete vychutnat něco extra a dopřát si pořádné potěšení naprosto vhodná volba. Pomocí tří tlačítek ovládáme vibrátor.

Zjistěte kolik stojí Basic X Ruben pulzační vibrátor
ZJISTIT CENU

Spodním delším podržením si zapneme pulzace – začne se pohybovat nahoru a dolů, kdy je tento rozsah pohybu zhruba 7 cm. Můžeme si vybrat ze tří rychlostí pomocí tlačítka plus. Když zmáčkneme znovu tlačítko zapnutí spustíme vibrace, kde je na výběr z 10 vibračních sekvencí.

Závěrečné hodnocení

Každé použití zajistilo překvapující večer plný radosti. Na hračku si musíte vyhradit delší časové hledisko pro předehru jinak by to mohlo být nepříjemné a zkazilo by to celý zážitek.

Já ji použila pomocí přísavky přilepenou na rám postele, kdy pracovala stejně jako partner zezadu.

Použití jako klasické dildo s vibracemi naladí příjemnou náladu s úsměvem na tváři, který vydrží dlouho. Silikon se dá velmi snadno umýt a vydezinfikovat. Následně přemístit do připravené krabice, kde nabere další síly.

Klady

Zápory

Pulzace s vibracemi dohromady Občas při použití vypadává častěji, než by měl
Dobíjecí pomocí USB magnetické nabíječky Šířka 4 cm, ale je to zápor spíše pro moji osobu, než pro ostatní
Použitelná délka 18 cm Tři rychlosti pulzace – nevadilo by mi mít o jednu více
Příjemný na dotek
Voděodolný
Žilnatý
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: