Pulzátor s vibracemi a podtlakovým stimulátorem na klitoris, to mě osobně teda moc neřekne, ale když jsem se potom pozorněji podívala na popis a našla tam, že hračka sama přiráží, byla jsem nadšená.

Podobné vibrátory už jsem na internetu viděla, ale nikdy jsem nemyslela, že bych to potřebovala, protože vibrátorem si můžu přirážet sama, že jo. Ale tohle je úplně jiná zkušenost.

Balení

Balení hračky okamžitě prozradí co máte v ruce, takže pozor na otevírání doručeného balíčku před zvědavými lidmi, haha. Na krabici od hračky najdete v angličtině co všechno hračka umí a samozřejmě jak se jmenuje.

V krabici potom najdeme hračku jako takovou a nabíjecí kabel.

Splnilo to moje očekávání?

Jestli tahle hračka splnila moje očekávání? Naprosto! Nechtělo se mi věřit, že by tahle hračka dokázala něco neobvyklého. Byla jsem trošku skeptická, protože vaginální orgasmus nemívám tak často, a když už přijdou tak je to po delší práci a s dobrým pornem.

S tímhle se, ale dostavil brzo a v plné parádě.

VIDEO z rozbalování

Co najdete na hračce jako takové

Hračka má dohromady asi 22 cm, přímo na hračce jsou tlačítka na ovládání a samozřejmě je na ní přidělaná i kratší část, na které najdeme podtlakový stimulátor alá womanizér, který je v perfektní výšce aby se bez nejmenších problémů dostal ke klitorisu.

Zjistěte kolik stojí BASIC X Pulzátor s podtlakovým stimulátorem
ZJISTIT CENU

Prostředním tlačítkem celou hračku zapnete a můžete ovládat rychlost přirážení (3 rychlosti), spodním tlačítkem ovládáte vibrace (10 vibračních módů) a vrchním tlačítkem ovládáte úžasný stimulátor klitorisu (7 variant podtlakových vln).

Materiál hračky

Silikon a ABS plast jsou velkými přáteli v oblasti hraček pro dospělé, a u téhle tomu není jinak.

Pár čísel:

  • Délka: 22 cm
  • Použitelná délka: 11 cm
  • Maximální průměr: 4 cm

A musím zmínit i napájení = je zde řešené díky USB kabelu. Protikusem je širší kolík, který se zasouvá do odhaleného konektoru na bílé patce hračky.

Závěr

Tuhle hračku musím prostě vychválit. Ač jsem si vždycky vychvalovala svoje větší “kamarády” tak musím říct, že i těch 11 cm dokáže udělat zázraky, přiráží líp než spousta mých bývalých a ještě mi u toho dráždí klitoris.

Co víc si žena může přát.

Bohužel má jednu menší nevýhodu, při spuštění přirážení začne dělat celkem dost hluku a z doslechu vím, že to někoho může odradit a taky to není úplně fajn, když máte tenké zdi nebo nedejbože spolubydlícího.

Klady

Zápory

Skvěle dráždí klitoris Hlasitější
Materiály a zpracování
Opravdu přiráží
Realistické tvarování
10 vibračních módů
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: