Upřímně realistických dild není nikdy dost – těch možností tvarů, prokreslení žilek, průměrů a barev je tolik, že je škoda nemít takovou sbírku. Kór když tyhle hračky dostáváme na recenze a nekonečné testování.

Realistický až až

Tentokrát jsme si s přítelkyní vybrali 18 cm a velmi pružné dildo od King Cocku, který je u nás už hodně známý. Velmi detailní kresba, reálné proporce a silná přísavka = to je ideální kombo společníka, který si umíme užít oba = ano, kluk i holka si s ním zařádí. Někdy samostatně, ale někdy i dohromady, záleží na náladě – jestli je vanilková, nebo pistáciová, takže kinky…

V originále je to světle tělově laděné dildo Hot Stud s délkou 18 cm, která je téměř celá využitelná = takže opravdu dlouhý kousek převyšující průměr délky penisu v ČR. Takže něco, co jen tak venku náhodně nepotkáte.

Je samozřejmě po americku obřezaný a jistě jste si všimli, že mu chybí koule. Mám je taky v oblibě, je intenzivní, když dokážete dorazit až ke kořenu a tam na vás čekají právě masité koule. Naživo to je ještě samozřejmě intenzivnější a taky mi to čas od času dopřává. Většinou jsem rozkuřovač, nebo právě dodělávač pro její bull milence, aby byli vždy připravení či pořádně vystříkaní na další a ještě delší kolo.

Pár čísel

  • Celková délka 18 cm
  • Využitelná délka 17.5 cm
  • Průměry 3-4 cm
  • Průměr přísavky 7.5 cm

VIDEO z rozbalování v redakci:

Ideální průměr pro trénink

Je zajímavé i tím, že průměrově nepatří mezi největší, viz naše tabulka s parametry. Proto jsme si ho také k recenzi vzali – chybělo nám do sbírky nějaké tenčí dildo – na první průniky do prdelky jako rozcvička po delší době nešukání do ní (než přijde na řadu velký strapon na harnessu) a také na deep throat.

Jak už asi tušíte, tohle je tréninkvý kousek pro mě coby kluka, v tomhle případě ale čubinu. Prostě bych ani v jedné dírce nevyšel ze cviku, kdybych náhodou měl posloužit i někomu jinému, než mé Paní.

Zjistěte kolik stojí Realistické dildo Hot Stud
ZJISTIT CENU

Klasický kousek

Barevně mi vybrala paní klasický kousek, řekněme Evropana, ale určitě bych v budoucnu koukal po nějaké té karamelové či vyloženě tmavé, protože takové kousky doma moc nemáme. A chtěl bych zkusit jaké to je – třeba přirážet proti zrcadlu (samozřejmě natáčený jako důkaz, že jsem takový úkol na dálku splnil – Paní jezdí často na pracovní akce, výlety, … takže mě kontroluje a úkoluje na dálku). A to jak prdelkou, nebo právě pro trénink hlubšího kouření.

To je mimochodem taky hodně sexy, když vám s tím „ehm“ pomáhá váš protějšek, že vám hlavu drží v dlaních a pomalu vás sune ke kořenu a sama ovládá to přirážení, které vám samozřejmě navaluje a dusí = což je součástí i toho tréninku. Dříve jsme ho měli i v týdenní rutině, abych věděl, kde je moje místo a byl na to patřičně pravidelně trénován.

V hodnocení

Materiálově je to dost příjemné PVC – hladké a decentní, ale ne plně samostatně kluzké – pokud mu nepomůžete slinami či samozřejmě lubrikantem. Oboum se na něm líbí jeho příjemná pružnost a menší průměr než je u dild běžné, takže je přesně tím, co jsme hledali – trenažérem čubiny. Patka má přísavku, takže drží dobře na zrcadle i kachličkách v koupelně – a je dostatečně široká i do různých O postrojů (harnessů chcete-li) pro straponování = neboli pegging.

Takže v souhrnu velmi univerzální chlapík, co mě dobře dráždí a do hloubky rozhodně dává zabrat. Tenhle ještě po kořen nezvládnu ústy – prdelkou jak už jsem trénovaný, to zas takový problém není ale určitě se budete na začátku cukat a kroutit se.

Klady

Zápory

Realistický na dotek Pro někoho už menší průměr
Tělová barva (ale jsou i 3 další)
Solidní přísavka
Delší než je český průměr
Menší průměr (vhodný pro anál/orál)
S patkou pro strapony
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: