Stříkacích hraček, které jsou určené vyloženě pro dospělé na trhu moc není. Ani my jsme se jim moc nevěnovali, ale čtenáři si o ně (pro nás tehdy překvapivě) docela často psali. Neboli otestujte tenhle stříkací vibrátor, a to dildo xyz se sperma, …

Koukali jsme se na to jako blázni, ale vlastně…proč ne? Takže proto pro vás máme novou recenzi – a právě poptávaného realistického dilda, které (fakt nekecáme) stříkat sperma. Nebo vodu, či jinou, řekněme tekutinu.

Čím ho naplnit?

To už necháme na vás. My pracujeme s verzí, že je to hlavně sperma – a jestli bude reálné, nebo umělé (na to bude také recenze, protože se dá použít i zvlášť jako rekvizita či netradiční lubrikant), to už necháme na vás.

Král ptáků? Ehm cože?

Každopádně tohle je kousek od značky King Cock. To se dost proslavilo nepřeberným množstvím dild – jak průměrově, tak délkově (aneb XXL byste nechtěli ani držet v ruce, natož s ním dělat něco jiného – nebo ano?).

Ani pokud máte rádi jiné barvy pleti či vyloženě si ujíždíte na vyhlášených „černých ptácích“, tak i pro vás tahle značka má dostatečnou nabídku.

A samozřejmě nemusí chybět ani varianty obřezané či s varlaty (nebo i bez nich). Tenhle kousek je zrovna právě ten bez nich. Ale má příjemně rozšířenou patku, takže když byste ho zvládli dostat do prdelky, rozhodně vám nezaklouzne. A právě i tam může být jeho stříkací funkce hodně zajímavá, protože standardně je prdelka penetrována v kondomu…

Na dotek reálný?

Ale zpět k samotné hračce – materiál je RealDeal lifelike skin. Je to jejich brandový materiál, který za nás je opravdu hodně realistický, byť citelně tužší, než bychom si třeba přáli.

Takže i to zavádění do prdelky je dost náročné. Každopádně – pěkně tvarovaný žalud s otvorem na správném místě, jak je vidět, tak obřezaný a na bocích i lehce žilnatý.

Pár čísel

 • 18 cm celkově na délku
 • 15,2 cm využitelně,
 • 4,6 cm průměr.

V balení

 • samotné dildo,
 • balonková nádržka,
 • dávka umělého sperma Jizzle Juice (59 ml – není málo, ani moc = pár stříkanců dá),
 • čisticí roztok pro hračku.

A to čištění rozhodně potřeba bude, protože po těhlech hrátkách ta hračka rozhodně nebude čisťounká – a to ani zvenku a ani zevnitř – jistě tušíte, proč bude tak „dirty“ a „messy“.

Jak vlastně funguje stříkání?

Uvnitř je celý dutý – a právě v duté patce je možnost zasunout mini balónkovou pumpičku, která je v balení a naplnit ji právě = čím budete vy chtít. Zde se dost zastavíme. Ten balónek ma uzavíratelnou patku, takže ho můžete naplnit svou tekutinou a zavřít.

A nechat třeba počkat, než se samotným dildem připravíte a zvládnete ho. Protože jak je v patce ten balonek, tak se ne dobře drží a rozhodně nečekejte, že byste mohli v takovém případě třeba přirážet proti dildu ve sprše či na židli – prostě nedrží nečekaně. A ještě začnete stříkat u toho.

Ukázka na skleničce

Ukázku jsme vám nafotili s příznačnou skleničkou – aneb protistrana nemusí nutně to přijmout pasivně do svého těla, ale pokud budete dost zákeřní, můžete ji začít učit polykat. A to je dost ponižující právě ze skleničky – tak šup šup.

Jak „ho“ naučit stříkat

A zde se musíte dost pečlivě naučit, jak správně zmáčknout balonek – z naší zkušenosti to není o vyloženě zmáčknutí bokem, ale spíše větším tlaku odspodu = opravdu si to musíte před hrátkami nacvičit, jinak budete na začátku také zklamaní jako my.

Ten koncept „stříkadla“ v patičce prostě za nás není ideální. Více by se nám líbil, kdy byl ten přívod nezávisle na patce a tam třeba byla i přísavka = tu zbožňujeme u dild.

Prostě bez rukou, přirážet, nic neřešit, jen vnímat, jak jde do vás hlouběji a hlouběji a když naopak se od něj vzdalujete, tak pěkně drží a vy jen kloužete ven, … Takže jak píšeme – budete se muset obrnit trpělivostí. Ale pak to stříkání je hodně intenzivní zážitek!

Hodnocení

Je to zajímavý kousek, velikostně macek, tvrdšího, ale realistického zpracování. Jen ta stříkací část v nás budí takové rozpaky.

Ano stříká, jak definuje prodejce, ale musíte si to nacvičit, protože ten balonek je nevhodně umístěný. Naštěstí i bez něj je to skvělý kousek, který vás rozhodně pěkně protáhne! Aneb vyzkoušeno za vás – a to oběma z našeho páru!

Btw…to dildo díky své patce je jako dělané do nějaké straponu s O kroužkem… ale nic jsem neřekl. A počet přírazů proti němu také nesouhlasí!:)

Klady

 •  

  Realistické prokreslení penisu

 •  

  Rozšířená patka (i pro anál)

 •  

  Schopnost stříkat díky balonku

 •  

  Čistič hraček v balení

 •  

  Umělé sperma v balení

 •  

  Možné používat i jako běžné dildo

 •  

  Netoxický materiál

Zápory

 •  

  Ne vždy perfektní stříkání

 •  

  Vyžaduje dost čištění

 •  

  Nemá přísavku

 •  

  Tužší materiál

Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:

Sexshop.cz

Sexshopp.cz

Sexshop51.cz