SissyBoy je označení pro chlapce, kteří se chováním a vlastnostmi liší od klasického mužského modelu a směřují spíše k vlastnostem dívčím. V angličtině je takovéto označení zesměšňující.

Do češtiny ho nejlépe přeložit pojmem mánička. Pojem Sissy a SissyBoys (či femboy / femboi) se často používá při násilné feminizaci (jedné z praktik spadajících do psychologických her z BDSM).

Takový jedinec se projevuje citlivě, nemluví dostatečně drsně vzhledem k domovské komunitě, jeví se zranitelný až křehký. Příčinou může být i vzhled, jako třeba útlá postava, či jemnější rysy ve tváři.

V češtině se významu asi nejvíce blíží výraz zženštilec nebo slaboch.

Erotický význam

V erotické oblasti je sissyboy označení pro mužské jedince, kteří podstoupili násilnou feminizaci. Tato praktika je s oblibou používána v BDSM komunitě. Mužský jedinec je při ní donucen stát se ženou pro potěšení svého pána nebo paní.

Tento proces je pro něj velmi ponižující, protože se nejedná o transvestitu ani transsexuála. Důležitým okamžikem je feminizace muže, který je se svou mužskou rolí srovnán a transformace na ženu jej ponižuje. Ono ponížení je vzrušujícím prvkem, kterým je spojen sissyboy i jeho trýznitel.

Akce, kde i sissy zapadla v davu? PFW 23 v Lascivním podcastu (3. díl)

https://open.spotify.com/episode/5OIEkNODOteys1ENnBGmxp?si=jFZNzDRTRKief9msli1Bjg

ROZHOVORy se sisyboyem

V rámci redakce máme rovnou dvě testerky (či testery) Sissynka, které jsou obě nuceně feminizovaným mužem.

 1. Sissynka testuje pro nás pomůcky, které se hodí právě pro jeho přeměnu v ženu. Takže pás cudnosti, dilda, kolíky, pumpičky na bradavky, …
 2. A pak Cindy Rubberdoll – věnuje se především své proměně v ženskou latexovou panenku na šukání.

Rozhovory jsme s nimi udělali zde:

„Je pro mě lepší, když mě protějšek nutí být ženou neustále.“ – ROZHOVOR s redakční Sissy/trans testerkou

„Vždy jsem věděla, že budu chtít být zahalená v latexu od hlavy až k patě“ – ROZHOVOR s feminizovanou Rubber Doll CIndy

„Správná sissy nemá limity a udělá vše, co se jí řekne“ – ROZHOVOR se Sissy Luckou nejen o feminizaci, zamykání a službě cizím mužům

a také zde: ROZHOVOR s českou sissy/trans dívkou o sexualitě a vnímání sebesama

1) Feminizace vzhledu

Při feminizaci vzhledu se jedná o klasické převlékání do ženského oděvu. Muž se obléká do dámského spodního prádla, podprsenky, je nucen používat prsní vycpávky. Obvykle hranatější a jinak tvarované mužské tělo vypadá v dámském prádle velmi komicky a muže ponižuje již tato vtipnost jeho vzhledu.

Dalšími způsoby je paruka, líčení, chůze na podpatcích, kterou už zpravidla neovládá, a vypadá tudíž velmi směšně. Outfit může být obohacen o minisukni, tričku či blůzu s lubokým výstřihem, oblíbené jsou i síťované punčocháče a barevné laky na nehty.

Muž se stává nedobrovolně jakousi karikaturou ženy, za což se mu dostane hojného množství posměšků.

2) Ponížení osobnosti

V této fázi je muž tlačen do rolí a aktivit připadajících tradičně ženám (i když to v současném světě již nemusí být pravda, ale v lidských hlavách je tento pořádek často hluboce zakořeněn). Muž v převleku je nucen do domácích prací, do úklidu, posluhování svojí paní/pánovi. Stále se dočkává výsměchu a ponižování.

3) Sexuální ponížení

Vrcholnou fází ponížení je degradace muže do role ženského sexuálního objektu. Velmi ponižující praktikou je zasouvání umělých penisů do análního otvoru mužů, případně nedobrovolná soulož s jiným mužem za asistence jeho paní.

Pro spoustu heterosexuálně orientovaných mužů je představa sexuálního kontaktu s jiným mužem velmi odpudivá a ponižující, dokonaný pohlavní styk do análního otvoru je pro ně přímo nesnesitelná potupa. Jejich maximální ponížení však vede k cíli, k prožití vyvrcholení s objektem jejich zájmu.

3a) Fufu clip – co to je?

Jedním z hlavních účelů použití Fufu clipu je vzhledová simulace ženských genitálií. Fufu clip (typicky plastový výlisek, který opticky vypadá jako linie vulvy) se obvykle připevňuje kolem penisu a šourku, takže základna penisu je stlačena a šourek je zasunut dovnitř, což vytváří vzhled ženských genitálií.

Tento efekt může být pro sissy vzrušující a pomáhat jim v jejich rolích a fantaziích.

Fufu clip může být také použit jako prostředek pro kontrolu a ponížení. Některé sissy se cítí vzrušené, když jsou v situaci, kde je někdo jiný, často dominantní partner, kontroluje a poníží. Použití Fufu clipu může v těchto situacích poskytnout pocit omezení a kontroly nad jejich genitaliemi.

3b) Fufu clip – 18+ fotka po nasazení

Fufu clip (menší velikosti) jsme na zkoušku posílali Sissy Lucce po její výzve na sdílení zkušeností na Twitteru, kterou už jsme dříve vyzpovídali v rámci rozhovoru.

Její komentář ke klipu:

Tak vyzvednuto a vyzkoušeno. Trochu jsem se bála zda budu mít dostatek jak to říci, velký pytlík ach měla co do klipu vytvarovat a nakonec super. Kouličky zajeli kam měli a pindík taky, jen to tedy není zrovna jednoduché jako klícka. to je cvak cvak a hotovo 🙂 Na první nasazení zatím dobrý a myslím že to bude vypadat nádherně 🙂 Aneb první nasazení na fotce.

Budu trénovat s touhle. Je to zvláštní pocit. Jako mít opravdovou kundičku. Je to vážně úplně jiný pocit než s klíckou. No myslím si, že je to spiš jednorázová věc. Když bude pán chtít abych byla úplná čubička tak si to vezmu. Žádný penis ani koule, jen kundička, ale viděla jsem holky co to nosí a umí v tom jít na záchod i stříkat a tak je to hodně o trénování.

Sissygasm – co to je?

S tímto tématem se pojí ještě heslo sissy-gasm – neboli orgasmus sisynky. Typicky je takové vyvrcholení pro danou osobu nepříjemné, takže například při dráždění přes prdelku (alá kundičku) díky penisu nebo většímu dildu / vibrátoru (ideálně s koulemi a přísavkou), nebo skrze klícku, či jinak znepříjemněné.

Sissygams může zahrnovat různé techniky a praktiky, které se zaměřují na stimulaci a potěšení sissy. To může zahrnovat například použití různých erotických pomůcek, jako jsou dilda, vibrátory nebo anální kolíky. Důležitou součástí sissygams je i psychologický aspekt, kdy se sissy cítí ovládaná nebo ponížená svým partnerem či partnerkou, což může zvyšovat vzrušení.

Přeci jenom tato pozice není o pohodlní a příjemnosti, ale posloužení někomu jinému, takže je to spíše taková občasná nutnost či dokonce trest v podobě zruinovaného orgasmu. Také může být takto vynucený orgasmus zachycený na fotku či video. A třeba naživo sdílený s fanoušky na Twitteru, či jiné platformě – například OnlyFans a Patreonu.

Při sissygams může sissy zažít intenzivní sexuální potěšení, které je způsobeno nejen fyzickou stimulací, ale také psychologickým prožitkem situace. Vyvrcholení u sissy může být velmi odlišné od klasického mužského orgasmu, protože zahrnuje celou řadu emocí a pocitů, které mohou být pro sissy velmi osvobozující a naplňující.

Alternativně může být sissynce dovolený její orgasmus, ale je typicky náročnější ho dosáhnout, než klasickou masturbací.

Komentář od redakční Sissyny:

Nesouhlasím s tím, že to je nepříjemné. On totiž sissygasm je hodně podobný normálnímu vyvrcholení, jen že je intenzivnější a težší na dosáhnutí pro nekteré z nás. Je to jako byste byl v neskonalé rozkoši a nechteli byste v tu chvíli nic jiného. Váš chtíč je jenom mít vyplněnou kundičku a konečně vytéct, protože je to hodně, ale hodně intenzivní pocit.

Celkově ale je to určitá varianta ponížení protějšku na úroveň neovladatelného a soustavně nadrženého stvoření – či submisivní holčičky, nebo studentky chcete-li. Někdy může být vzrušení tak intenzivní a výsledek tak daleko, že se pomočí rozkoší. A stejně je pak plná pocitu, že nedosáhla vrcholu a je o to zase zoufalejší a nadrženější.

Sissygams ve světě erotiky a porna – žánry a podžánry

Sissygams se vyskytuje nejen v osobních zážitcích jednotlivců, ale také ve světě erotiky a pornografie. Existuje mnoho žánrů a podžánrů, které se zaměřují na sissy a sissygams, například sissy hypnóza, sissy trénink nebo sissy feminizace. Tato témata jsou oblíbená jak mezi konzumenty, tak tvůrci erotického obsahu.

Je důležité rozpoznat a rozlíšit skutečné informace o sissygams od mýtů a předsudků. Někteří lidé mohou mít zkreslené představy o vyvrcholení sissynek, například že je to forma deviantního či nemorálního chování. Je důležité si uvědomit, že sissygasm je normální a přirozená sexuální praktika.

18+ fotky z testování redakční Sissynky

Jak může vypadat výchova Sissy?

Vyzkoušeli jsme si to za vás a pro vás. Tento postup, postupně se vyvíjející scénáře může být pro vás inspirací či návodem jak si vychovat vlastní SissyBoye.

Při komunikaci mějte na vědomí, že sissy má vnímat svůj penis jako klitoris (evidentně bezcenný, protože ho využívat nebude) a anální otvor za kundičku. Mají se vnímat jako ženy, takže je i takto označujte, ať je s tím srozuměna.

1) Vstupní test

Musíte nejdříve vědět, s čím můžete počítat, neboli jaká je startovací pozice při výcviku. Takže co sissyna ne/zvládne (a co budete moci zlepšovat).

Například můžete v konkrétní den zhodnotit a sepsat:

 • jaký průměr zvládne kundička,
 • jakou délku zvládne kundička,
 • jaký průměr zvládne pusina,
 • jakou hloubku zvládne pusina,
 • průměr klitorisu při erekci,
 • délka klitorisu při erekci,
 • nejdelší nošení klícky,
 • nejdelší zavedení dilda,
 • nejdelší nalíčení jako žena,
 • kolik dní v měsíci jsi byla nejvícekrát venku jako žena,
 • nejdelší nošení ženského oblečení,
 • počet prstů v kundičce.

Proč konkrétní den? Protože si nastavíte i intervaly přezkoušení, kdy budete všechny body znovu revidovat, jestli v nich došlo ke zlepšení dle výcvikového/výchovného plánu. Třeba měsíčně, kvartálně, či v delších intervalech.

Jak vypadá výbava pro tréninky a proměnu v ženu MtF

Vyobrazená klícka je anatomická ocelová z naší recenze, dále umělá prsa, harness na odlehčení klícky a boxík na zamčení klíčků v nepřítomnosti Pána.

2) Dále si nastavíte pravidla:

 • žádné stříkání/orgasmy bez povolení Pána/Paní,
 • striktní nošení spodního ženského prádla,
 • zamykání do pásu cudnosti,
 • močení na záchodě jen v sedě,
 • žádné postování na sociální profily bez souhlasu (platí typicky pro čistě erotické profily – Twitter, OnlyFans, …),
 • přesné zapsání data posledního orgasmu/výstřiku.

Tyto body jsou jen inspirací, určitě doporučujeme zapojit fantazii a najít i další povinnosti / pravidla, které musí sissyna pro vás splňovat a dodržovat. A samozřejmě když jsou na jedné straně pravidla, tak jistě tušíte, že za chvíli budete proti nim připravovat/vymýšlet i tresty. Vždy se najde porušení, nekázeň, která si zaslouží potrestat a srovnat.

3) Preference ohledně sexuálních praktik a výchovy

Zjistíte hranice své nové hračky – doporučujeme nechat vyplnit náš BDSM dotazník.

Tím zjistíte základní rámec jejích hranic a možností či preferencí – ty jsou spíše jen pro zajímavost, či jako výchozí bod. Protože ona je tu pro vás, pro vaše potěšení, pro vaše formování, takže jestli něco nepreferuje, je čistě její problém.

Vy právě můžete poťouchle primárně měnit tyto hranice ke své libosti a choutkám.

4) Režim výchovy

Dále si stanovte jednotlivé úkoly a jak často se budou opakovat. Bude to základ vašeho převýchovného plánu, protože si svou sisynku musíte přetvořit k obrazu a záměru svému.

Typicky se může jednat o:

 • převlékání do ženského oblečení (punčochy, tanga, podvazky, topík, šaty, botičky, paruku, …),
 • ženské líčení,
 • malování nehtů (a celkově manikúra a pedikúra),
 • zamknutí nepotřebného penisu do pásu cudnosti (aka klícky),
 • pravidelné focení těla (třeba vždy při zamknutí klícky),
 • chození ven v kompletním kostýmku jako žena,
 • nutnost chodit na dámské záchody,
 • pravidelný trénink v kouření či nasedání na dilda či jiné realistické hračky,
 • pravidelné zbavování ochlupení (nohy, genitálie, …) (nebo specifika vyholení – čárka na kundičkou, …).

5) Tresty za porušení

Jak trestat sissyboye za porušení pravidel? Lišit se to bude na začátku tím, jestli výchova probíhá osobně, nebo na dálku. Osobně bude mít vše samozřejmě intenzivnější důraz na provedení a také větší pestrost. Na dálku může hrát zase roli, že sissyna je ovládaná a trestaná někým, koho ani neviděla, což může také přidat na (psychologické) náročnosti samotného trestu.

Na dálku vás bude také výrazněji ovlivňovat množství předmětů, hraček či nástrojů, které jste sissyboiovi pořídili právě pro účely trestů.

5a) Profi

Je dobré mu třeba předem poslat důtky, nafukovací oubík, větší kolík, svorky na bradavky, závažíčka calamity stick, či cokoliv z tvrdších pomůcek pro tresty… právě pro případy (které samozřejmě vždy nastanou), aby se mohl sám potrestat.

Typicky se jedná o pomůcky, které mají nějaké následky na těle (takže jsou nepříjemné jako tresty a mají tedy výchovný následný efekt pro výcvik) a dají se tedy i na dálku zkontrolovat – jak fotkou po úderech bičíku třeba, nebo klidně naživo na livestramu (i pro ostatní?) jak se sám trestá třeba nabodáváním se na větší penis, než je zvyklý, …

5b) Podomácku

Alternativně pro selfspanking může posloužit i stará dobrá vařečka, pro potrápení bradavek pak zase dvojice špejlí, které se na obou koncích spojí kuchyňskou gumičkou (inspirace v japonském bondážním stylu shibari), apod.

5c) Úkolování

Typickým trestem je posilování jeho/její podřízenosti a další varianty z BDSM praktik – takže například:

TIP: K polykání sperma je ideální poloha hlavou dolů – opřená sissyna zadkem o opěradlo gauče (nebo židleú a tedy s nohami nahoře). Je pak přesnější a jednodušší díky gravitaci si vlastní dávku nastříkat na obliček či do pusy.

Jednotlivé tresty samozřejmě musí vycházet z vašeho běžného fungování – když má sissyna standardně povinnost po sobě po výstřiku uklidit – slízat své sperma – tak nebude zase v jeho trestech, apod.

6) Otrocká smlouva

Pojistěte si svou čubinu podpisem detailní otrocké smlouvy, kde s daným výchovným režimem/drezůrou souhlasí – základem může být náš VZOR otrocké smlouvy je stažení. Je to čistě vaše psychologická hra, protože samozřejmě takovýto typ smlouvy není vyloženě platný.

Ale ten akt přípravy smlouvy, podpisu, jejího stvrzení nějakým konkrétním úkonem/praktikou, je velmi intenzivní pro oba.

7) A co dál?

Víte co už umí, jaké má hranice, co se čubině ne/líbí = takže s tím můžete počítat a dle toho nastavit konkrétní úkoly, režim, a samozřejmě tresty za porušení jednotlivých bodů. Inspirovat se můžete níže, protože vše co zde píšeme (jak v tomto příspěvku, tak v našem magazínu) testujeme na sobě a na našich partnerech či hračkách.

8) Převýchovný plán – inspirace

Další inspirací může být tento výchovný plán pro naši redakční sissynku, která je inspirací právě pro tento článek i seznam úkolů a BDSM trestů (zmíněný výše).

Trénujeme si ji na dálku (i s výdobytky moderního světa, takže s důkazy skrze foto/video a ovládání skrze smart teledildonics erotické hračky jako Lovense, popřípadě odpírání odemčení klícky – skrze wifi lock box a další), abychom si ji připravili na to, že možná se někdy dočká i osobního setkání a finálního testu.

Tam bude muset prokázat, jestli je poslušná a šikovná čubina a zaslouží si dále naši péči a pozornost.

Na tomto finálním setkání může dojít i k tomu, že odevzdá všechny klíče ke svému pásu cudnosti, takže už nebude vůbec rozhodovat o svém klíně. Nebo dostane novou klícku, ale tentokrát nerezovou a ještě menší (jako alternativu k aktuální lehké plastové).

8a) Začínáme převýchovu s:
 • 2x týdně nošení pásu cudnosti od probuzení do času spánku,
 • 3x týdně cvičení pro posílení/zeštíhlení postavy (aspoň 30 intenzivních minut),
 • 2x týdně nošení zavedeného análního šperku v kundičce,
 • 1x týdně povinnost jít ven oblečená jako dívka (líčení, oblečení, boty, paruka).

Chybí zde (a bude v budoucnu požadované) trénování kouření, přirážení na dilda se zvětšujícím se průměrem (třeba v budoucnu i ty XXL), … aby byla v případě potřeby (v budoucnu) připravená na vše, co si pro ni osobně vymyslíme.

Samozřejmostí je nulová tolerance stříkání a orgasmu, nošení kalhotek jako základní spodní prádlo a být dostupná na dálkové úkoly skrze naše komunikační kanály v domluvených časech.

Spolupracujeme: