Nejen dámské spodní prádlo, sestávájící se z co nejméně látky, pokradmu zakrývající pouze genitálie, zadeček nikoli. Zprvu v naší společnosti figurující spíše jako úchylka v továrnách sexu, dnes naleznete tanga i na pláži jako spodní součást plavek, a to jak dvoudílných, tak i jednodílných.

Co jsou vlastně tanga?

V angličtině termín tanga označuje podobný druh spodního prádla, který však zakrývá i hýždě. Tanga v podobě jako známe my, označuje v angličtině pojem thong (tj. pásek nebo řemínek).

Tanga však mají svůj původ v afrických kulturách, kde figurovala a figurují jako nejprimitivnější součást oděvu domorodců. Módní návrháři už evidentně neví, kde všude přicházet na „své“ módní nápady…

Klady

Zápory

Svůdný kousek, který by žádné neměl chybět Nemusí každé sedět střih
Krásně odhaluje zadeček
Nejsou vidět tolik pod šaty - vhodné na veřejnost
S nízkým i vyšším pasem
Klasické i s průstřihem na klíně
Vyplatí si připlatit za krajkovou variantu
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Sexshop51.cz Sexshop.cz Růžovýslon.cz Flagranti.cz

Tanga a erotický striptýz

Striptérky začaly nosit tento druh spodního prádla až ve 20. letech 20. století. V moderní době se tanga začala objevovat od 70. let 20. století v Brazílii také jako dámské plavky. Díky tomu, že v Jižní Americe patří dámské pozadí k nejobdivovanějším částem těla, poměrně rychle si tyto plavky získaly popularitu a postupně se rozšířily i do ostatních částí světa. Moderní tanga přivedl na trh v módním průmyslu návrhář Rudi Gernreich v roce 1974.

V dnešní době nosí tanga převážně ženy, ale jejich popularita se začíná pomalu rozšiřovat i mezi mužské pohlaví. Časté nošení tang však přináší i určitá zdravotní rizika – různá gynekologická onemocnění nebo záněty.

Druhy tang

  • Klasická tanga – nejrozšířenější typ; přední díl je stejný jako u slipových kalhotek a zadní díl je trojúhelníkového tvaru, spojeny jsou širším pruhem látky.
  • V – string – boční šňůrky se rozbíhají od hýždí na body a vytváří tak tvar písmene V.
  • G – string – přední díl je většinou menší, se zadním dílem je spojen jen tenkými šňůrkami; plavky tohoto typu se zavazují na bocích.
  • T – back – šňůrky okolo boků jsou spojeny s jediným proužkem mezi hýžděmi, zadní díl je ve tvaru písmene T.
  • C – string – jedná se o nejmenší typ spodního prádla; vepředu je pouze trojúhelníček, který zakrývá genitálie.
  • T – front – tento typ nezakrývá genitálie, šňůrka je prodloužena také do přední části a prochází stydkou štěrbinou.
Zjistěte kolik stojí svůdné tangáče
ZJISTIT CENU

Spolupracujeme: