Svůdné prádlo patří ke klasickým erotickým pomůckám, jež nechybí v nejedné ložnici. Ochotně do svého intimního života vítají i v těch domácnostech, kde se aktéři příliš necítí na použití nadměrně velkých vibrátorů roztodivných tvarů, BDSM pomůcek, zkoušení fetišů a dalších praktik „pro pokročilé“.

Co jsou crotchless

I svět svůdných krajek a saténu však může nabývat různých podob. Jedním z takových specifických typů jsou kalhotky nazvané crotchless. Jedná se o provedení s otevřeným rozkrokem. Tento kousek vašeho šatníku je provokativní, sexy a hravý.

Střihem ho ale můžeme zařadit mezi běžné prádlo, dámy se proto jednoznačně nemusejí bát, že by si pořídily prvek vhodný maximálně na několikaminutové dovádění.

Podstatou těchto kalhotek je to, že mají být a skutečně i jsou běžně nositelné.

Crotchless se hodí na běžné nošení

Některé dámy se naopak přiklánějí k tomu, že jsou crotchless dokonce pohodlnější než klasické kalhotky. Vzhledem ke specifickému střihu totiž mohou být naopak prodyšnější a žena se v nich necítí tolik upnutá jako v běžném prádle.

Pokud vám nevyhovují sexy tanga, můžete si je pořídit i jako pohodlnější brazilské kalhotky nebo variantu s vyšším pasem.

Pro ty odvážnější se na současný trh dodávají dokonce i latexové verze, milovnice retra mohou naopak více ocenit punčochy.

Crotchless zkráta a jednoduše existují v nepřeberné škále provedení i barev a samozřejmě je máte možnost pořídit i ve sladěném setu s podprsenkou. O provokativním detailu můžete vědět pouze vy. Nenápadně si tak zvýšíte sebevědomí. Případně se o tom, co zrovna máte na sobě, dozví váš partner.

Pro něj se jedná o poměrně jasný signál.

Jak a kde se dají využít crotchless

Kalhotky bez rozkroku jsou jednoduše obratem připravené „k akci“, ať už jde o sex klasický nebo orální. Přímo tak lákají ke spontánním radovánkám, ať už se rozhodnete pro rychlý ranní sex nebo si se svým protějškem kdykoli během dne doma dopřejete divokou rychlovku.

Samozřejmě v nich ovšem můžete vyrazit ven. Crotchless jsou zároveň rafinované a dávají dostatek prostoru fantazii. Jde o skvělý způsob, jak si okořenit sexuální život. Pokud si je obléknete například na schůzku či společnou večeři, uvidíte, že váš protějšek se rozhodně nebude moci dočkat návratu.

Mnoho žen je však používá i při masturbaci.

S jistou nadsázkou k tomuto tématu někteří dodávají, že muži jednoduše milují hezké prádlo na hezkém těle více než ono tělo. To je samozřejmě do značné míry žert, rozhodně nelze říci, že muž by o svou partnerku jako takovou ztratil pod vlivem jakéhokoli ošacení zájem.

Faktem ale zůstává, že svůdné ženské křivky v atraktivním prádélku jsou spolehlivým způsobem, jak pány doslova přivést k šílenství.

A že právě jen částečně odhalené ženské tvary a nádech tajemství, které je potřeba postupně odhalit, je pro zástupce silnějšího pohlaví mnohem atraktivnější než explicitně předvedená nahota.

Spolupracujeme: