Podprsenka je součástí dámského oděvu, jejíž funkcí je podpora, zahalení, modelace nebo zvýraznění velikosti a tvaru prsů. Podprsenku vynalezla v roce 1913 Američanka Marie Phelps Jacobová a o rok později si ji nechala patentovat.

Výběr správné velikosti

K určení správné velikosti podprsenky potřebujeme krejčovský metr a prsa měříme bez podprsenky. Pokud jsou prsa větší nebo povislá, je možné měřit prsa v nevyztužené podprsence.

Zjistěte kolik stojí kvalitní podprsenka
ZJISTIT CENU

K určení velikosti je nezbytné znát obvod pod prsy (metr by měl být natěsno) a obvod pod prsa (měříme přes nejobjemnější část prsou, metr bychom měli nechat trochu volněji, neměl by být úplně natěsno).

Pro výběr správné podprsenky a poskytnutí správné opory prsou, je vhodné od hodnoty naměřené pod prsy odečíst 5 až 10 cm. Pro nalezení správné velikosti podprsenky vyhodnotíme obě naměřené hodnoty podle tabulek.

Tento kousek spodního prádla může být součástí erotického kompletu například s tangy, případně náhradou za korzet, či sexuální kostýmek. Ne všechny podrsenky musí mít plné košíčky – existují speciální lascivní varianty s vykrojením pro bradavky.

Péče o ni

Ohledně péče o podprsenku je nejvhodnější ji prát ve vlažné vodě a používat jemný prací prášek. Při praní v pračce je vhodné použít program na jemné prádlo, nikdy by se neměla přidávat aviváž. Dále podprsenku nikdy neždímáme, pouze z košíčků jemně vymačkáme vodu a dáme uschnout.

Klady

Zápory

Nepřeberný výběr velikostí (AA, A, B, C, D, E, F, G, H, ...) Nemůžete si ji osobně vyzkoušet před koupí
Různé střihy na koupi
Sexy i klasické na běžné nošení
Více druhů (nevyztužená, polovyztužená, vyztužená, push-Up, Bardotka, Half Bardot, Plunge)
Skladem téměř vše
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
Flagranti.cz Sexshop.cz

Spolupracujeme: