C-string je označení pro moderní typ spodního prádla, který zakrývá jen oblast genitálií. Jedná se o trochu jiný výrobek, který je postaven na rozdílném konceptu než klasická tanga. C-string tanga spolu s G-string a V-string jsou jakýmsi dalším „vývojovým“ krokem, které spodní prádlo od představení v 60. letech 20. století urazilo.

Co jsou C-stringová tanga zač?

C-string tanga se od těch klasických odlišují hned v několika směrech – mají poměrně futuristický design, jsou vyhotoveny z pružného plastu a přiléhavost tohoto spodního prádla zajišťuje tvarování tang do písmene C.

Kalhotky C-string na první pohled připomínajíc spíš čelenku než kousek spodního prádla. Mají pouze přední část a umělohmotný, vyztužený a na konci zaoblený drátek.

Toť vše – žádné šňůrky, guma v pasu, nic.

Pro muže i ženy

Dámská podoba C-string je vedena mezi nohama, naopak mužský model je dle anatomického hlediska veden po boku. Na trhu se C-string tanga objevila poprvé začátkem nového tisíciletí, ovšem v tuzemské síti obchodů jsou dostupná jen několik posledních let.

I jako erotické pomůcky

Tvar těchto specifických kalhotek inspiroval výrobce erotických hraček pro nové kousky – ideálně se C tvar hodí pro vibrační kalhotky, které jsme už dříve testovali.

Krásně sedí v klínu, jsou nenápadné a obsahují vibrační motorek, který se dá jednoduše regulovat ať z konce těchto kalhotek u zadečku (tento model), nebo dálkově (dražší a lepší modely).

Podobný efekt na ženský klín mají erotické vibrační pomůcky, které se nazývají vibrační motýlci = také se vkládají do těsných kalhotek…

Pohled na C string tanga

C-string tanga vyvolávají u lidí rozporuplné pocity, nejčastěji si všímají odlišného tvaru materiálu a tvarování samotných tang. Ovšem ženy si často pochvalují i jejich výhody:

  • možnost opálení téměř po celém těle;
  • pohodlné spodní prádlo;
  • nevytvářejí tzv. zářezy na bocích (lze je nosit k bokovkám, pod šaty, apod.)
  • smyslnost, sexuální přitažlivost;
  • vhodný doplněk k přiléhavým šatům.

Rovněž u mužů je pohled na C-string tanga rozporuplný. Některým mužům přijdou příliš odvážná a provokující, naopak jsou i tací muži, kteří k jejich nošení odvahu najdou a vychvalují si jejich pohodlnost.

Mnoho mužů však zmiňuje jejich hlavní nevýhodu, a to malý prostor na mužské přednosti.

Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: