Vypadají jako netradiční kalhotky, které díky vlastnímu „rámu“ drží na svém místě. To jsme už viděli – je otázkou, jestli se dají nosit stále. Tyto kalhotky (či snad tanga) Sweet Secret od Glassvibrations přidávají k netradičnímu vzhledu i jednu libůstku – zabudovaný vibrační motorek. Vibrace jsou nejsilnější samozřejmě ve stydké části. Už vás tyto kalhotky zajímají víc?

V balení je černý a bílý „návlek“. Kvůli hygieně je povrchová textilie, která je napnuta na plastovém rámu, vyměnitelná – díky bohu za to.

Vibrující kalhotky v akci

Nejzajímavější na této hračce je umístění ovládání. Na trhu je několik vibračních kalhotek. Jedny se dokonce objevily ve filmu Chceš mě, chci tě – v originále Ugly Truth. Jmenovaly se Berman Center Astrea 1 a v ČR se nedají sehnat. My jsme testovali model od Glassvibrations. Nemá žádné drátky a ovládání, které musíte nosit v kapse u kalhot. Ovládání je ukryté v tenkém „ocásku“, který prochází přes zadeček a končí na jeho hranici se zádami.

Zjistěte kolik stojí vibrační kalhotky Sweet Secret
ZJISTIT CENU

Pár informací:

  • 3 intenzity vibrací
  • 3 baterie
  • 2 výměnné kalhotky

Ovládání máte tak vždy po ruce – stačí si lehce stisknout tuto oblast a vibrace se zapnou. Problém by ovšem byl, kdyby slečna nosila bokovky a ovládání (naštěstí jde o vkusně vypadající černou bambulku se srdíčkem) by koukalo ven.

Třeba by si kolemjdoucí chtěli také trochu „pohrát“ s vibracemi ve vašem klíně. Dost podobný efekt dosáhnete s vibračním motýlkem v kalhotkách, nebo vibračním vajíčkem na dálkové ovládání.

Kalhotky s vibracemi – sladké tajemství

Samodržící kalhotky Sweet Secret jsou ze saténu doplněném o vkusné kudrlinky krajky – jsou příjemné na dotyk (a lehce průhledné). V přední části je fešná mašlička a po bocích je náznak sexy krajky.

Kalhotky jsou navlečeny na černém rámu z plastu. V oblasti mušličky je vibrační jednotka, která má lehké zvlnění pro lepší dosednutí na intimní partie. Plastový rám má uprostřed malý kloub, díky kterému se dají tanga sklopit a zmenšit tak svou velikost (užitečné při skladování).

Baterie se do hračky vkládají z přední strany – pro jejich výměnu musíte „svléknout“ kalhotky z plastového rámu. Jsou potřeba 3 malé (tzv. hodinkové) baterie – první várka je přímo v balení.

Teď k tomu nejdůležitějšímu – vibracím. Mají 3 stupně. První lehce masírující jemně dráždicí stupeň ve vás probudí lehce nemravné nápady. Druhý stupeň začne pomalu ale jistě zpracovávat váš klín a třetí?

No darmo mluvit – silný účinek, který je však vykoupen výrazným zvukem. První dvě vibrace jsou poměrně neslyšné a v běžném provozu (veřejnost) je neuslyšíte. Ta třetí je rozhodně slyšet – je to škoda, ale zase naopak třetí stupeň je opravdu silný – své využití rozhodně má!

Sladké tajemství – tak přesně takové jsou vibrační kalhotky Sweet Secretu. Nikdo nepozná, že je máte nasazené. Prozradíte se jen případnými vzdechy, či pohyby tělem. Ale to je právě dráždivé ne? Vzít si je ven třeba na procházku a ukájet se myšlenkou, že nikdo netuší, jakou slast prožíváte!

Klady

Zápory

Samodržící konstrukce Hlasitost nejsilnějších vibrací
Precizní provedení
Výměnné kalhotky
3 stupně vibrací
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vaše názory 3 názory

Hezký den. Jestli byse nedali sehnat rozměry té onstrukce. POkud říkate že nepadají a drží tak jak mají. nebo skusit nekde jinde.

Hezký den,

spíše se podívat po jiném typu hraček, které splní to samé – z recenzí vyprodaných kousků se snažíme odkazovat na nástupce/nové generace/náhrady za tento výrobek. Zde jsme dohledali docela zajímavý vibrátor do kalhotek Panty Teaser Bluemotion od docela známé značky Ohmibod. Ta se sice nejdříve proslavila vibrátory, které reagují na rytmus puštěné hudby, ale začala produkovat i jiné erotické hračky – třeba právě kalhotkový vibátorek. Ten můžeme doporučit.

A dají se ještě nekde koupit? Nikde jsem je nenašla a ni novější verzi ani uvás

Nejspíše vás zklameme – už se nedají v ČR koupit. Alternativou mohou být další vibrátory do kalhotek, ale spoustu výrobců od nich ustupuje – plně je nahradí třeba partnerské vibrátory typu We-Vibe…

Dobrý den, drží ty kalhotky i při denním nošení?

Hezký den – ano drží stejně jako C string (mají stejný princip), ale už se nedají lehce v ČR sehnat, takže většinou spíše už doporučujeme jiné typy intimních vibrátorků – v podobě kalhotek jich u nás moc nenajdete bohužel.

Spolupracujeme: