Vibrátory na klitoris jsou prostě moje, miluju je a nikdy jich nemám dost… dobře, trochu přeháním, ale vždycky se hodí jich mít víc, kdybyste ten svůj oblíbený zapomněli nechat dobít – stejně jako to dělám já 😀

O vibrátorku Tango jsem slýchala už dlouho, a taky jsem po něm dlouho pokukovala. Ale dostala se ke mně informace, že je tak silný, že to ten motůrek prostě nevydrží a rozbije se. Co si budeme nalhávat, pokud se dozvíte něco takového, odradí vás to od koupě.

Jednou jsem se bavila s kamarádkou o hračkách a ona mi popisovala svoje nadšení ze svého nejnovějšího úlovku. Řekla mi, že si nepamatuje, jak se to jmenuje, ale je prý malý, růžový a vypadá jako rtěnka – takže nové Tango (původní model byl bílý, druhá generace dostala hezkou červenou barvičku). Její nadšení přešlo na mě a ještě týž den jsem si zajistila svoji vlastní „rtěnku“. Na recenzi jsem ji dostala od sexshopu Růžovýslon.cz.

Tak jdeme rozbalovat

Přišla mi pěkná pevná krabička, kterou jsem okamžitě rozbalila a koukala na mě malá růžová rtěnka – jinak se ten tvar opravdu popsat nedá 😀 Další příslušenství bylo schované – což jsem ocenila, protože jsem se chvíli mohla kochat jenom tím vibrátorkem. Ale nakonec jsem vybalila i tu magnetickou USB nabíječku s mikro USB koncovkou (ta má dva nástavce – jednu pro Tango a druhý pro jiný model We-Vibu) a saténový obal.

VIDEO z našeho rozbalování:

Testujemeeee

V rychlosti jsem si prohlídla návod k použití – většinou zastávám postup pokus – omyl, tím se s hračkou seznámím nejlíp. Tango 2 má jenom jedno tlačítko na svoji spodní části, kterým se vibrátorek zapíná, přepíná i vypíná, takže je naprosto blbuvzdorné.

Pro zapnutí stačí tlačítko stisknout a mrňousek vrní. Pak máte na výběr celkem 8 vibrací – první 4 jsou klasické vibrace, ale můžete si vybrat ze 4 intenzit, další 4 jsou už pulzní vibrace. No, za mě je realita trochu jiná – ano, můžete si nastavit různou intenzitu, ale i když jsem se na to soustředila, nebyla jsem schopná poznat rozdíl – maximálně mezi tou první a čtvrtou.

Ok, když vibrátor držím v ruce, rozdíl v intenzitě je znát, ale teď upřímně, koho to zajímá? Citelné to má být úplně někde jinde! Další 4 jsou už různé. Takže technicky máte na výběr z 5 možností, což je naprosto super, alespoň nemusím zdlouhavě řešit, na jaký program mám vlastně chuť 🙂

Zjistěte kolik stojí Vibrátor We-Vibe Tango 2
ZJISTIT CENU

Když chcete své Tango vypnout, opět stisknete tlačítko. Nebo proklikáte všech 8 programů – po tom posledním se totiž Tango 2 taky vypne. Při opětovném zapnutí si vibrátorek pamatuje vaše nastavení, takže začnete zase tam, kde jste skončili, což je docela šikovná vlastnost, ne? 🙂

Rovnou na klitoris

Tango 2 je vibrátor na klitoris a k tomu je upravený i jeho tvar – je do kulaté špičky a jedna jeho strana je zploštělá. Jak už tady několikrát padlo, vypadá jako klasická rtěnka. Jako žena s malou ručkou musím ocenit jeho štíhlost, velice dobře se mi v ruce drží (ať už ho používám sama na sobě, nebo na partnerovi).

Tvarově mu vlastně nemůžu nic vytknout. Krásně sedí, kde má, je malý, takže se vejde všude, ale zároveň je dostatečně veliký, abyste nemuseli hledat to jedno konkrétní místečko, které vás vzrušuje. Mně osobně se nejvíc osvědčilo s ním instinktivně kroužit kolem poštěváčku – to krásně vyvolá nemravné choutky a příjemně vás naladí, pak si najít to vaše místečko a užít si to, stojí to za to 🙂

I při partnerském sexu si ho užijete

Tango 2 se dá použít i jako partnerský vibrátor – úplně ideální je, když je jeden z vás na všech 4 a ten druhý přiráží ze zadu a Tango vibruje v klíně. To vás přivede do nebe… a ty šťastnější hned několikrát.

Další výhoda je ta, že Tango 2 je genderově neutrální – může ho používat žena i muž. Jenom, pánové, buďte opatrní, já sama to posoudit nemůžu, ale ten můj si ztěžuje, že vibrace jsou na něj až moc silné a nepříjemné… ovšem ne vždy musí být hraní jenom příjemné, že 😉

Trocha technických informací pro zajímavost

Vibrátorek je opravdu maličký, na délku má pouze 9 cm a v průměru měří 1,8 cm, takže do análku ho rozhodně nepoužívejte! Mohl by zaklouznout – pro tyhle hrátky jsou vhodnější hračky s rozšířenou patkou = podívejte se do sekce s Análními kolíky.

Vyrobený je z PC-ABS termoplastu, který je nenáročný na údržbu. Po použití stačí umýt vodou a použít desinfekci.

A abych nezapomněla…

Další výhoda vibrátorku je jeho voděodolnost, takže si s ním můžete užívat i ve sprše (ve vaně ho nepoužívejte, není na to stavěný).

Ale abych tu nepsala jenom samá pozitiva, hrozně mě rozčiluje jedna věc: když je Tango vybité, bliká. Je to otravné! A pokud ho necháte ležet v koupelně na poličce jako já, může vás to v noci i pěkně vyděsit 😀 Takže ho raději včas dobíjejte. Nebo schovávejte.

Pár slov na závěr

Tango 2 je malý, ale velmi silný společník do postele (nebo do sprchy), upřímně trochu moc silný, takže po chvíli používání mě brní ruka 😀

Ale abych ho celkově zhodnotila, myslím že se We-Vibu tento kousek opravdu povedl. Je elegantní, skladný (vejde se do každé dámské kabelky) a tichý. Za mě jeden z nejlepších kousků, které doma mám.

Klady

Zápory

Ideální tvar (pro mě i partnera určitě) Až moc silné vibrace (ne každému to musí vyhovovat)
Tichý Když mu dojde baterka, bliká... a já z toho šílím
Voděodolný
Snadná údržba
Magnetické nabíjení
Pro ženy i muže
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: