Tento výrobek je opravdu výborným nápadem, v zásadě se jedná o takové tři v jednom. Co všechno Satisfyer umí? V první řadě slouží jako malý vibrátor, v druhé zužuje vaginu a ve třetí masíruje klitoris. To vše zvládá na jedničku, ale když dojde na vše najednou, začnete trochu váhat, zda má tento výborný nápad také výborné využití.

Hračka je doslova krásná

Nepředbíhejme však a podívejme se na pomůcku podrobněji. Co se designu týká, hračka je doslova krásná. Láká pohled, je z příjemného a hebkého silikonu, prostě a jednoduše zaujme. Ovládací tlačítka jsou umístěná opravdu šikovně, vždy po ruce. Samostatnou kapitolou je nabíjení vestavěného akumulátoru.

Na těle výrobku se nenachází žádný konektor, pouze dva maličké kovové „čudlíky“, k nimž stačí nabíjecí kabel jen přiložit, protože spojení zajišťuje magnet.

Důvod pro tento způsob nabíjení je ten, že, jak je zmíněno v přiloženém návodu, výrobek je vodotěsný. Dokonce je uživatel přímo vyzýván, aby jej vyzkoušel ve vaně či sprše. Snad netřeba zmiňovat, že čištění je díky tomuto faktu absolutně bez problémů.

Co říká Aly na trend Womanizérů? Bojí se jich Petr v redakčním podcastu?

V předehře se osvědčil

Co se samotného použití týká, v rámci předehry se Satisfyer osvědčil dobře. Po zavedení do vaginy a přiložení přísavkové části ke klitorisu jsme začali testovat jednotlivé módy.

Sání klitorisu tlakovými pulzy zvládal přístroj na jedničku a manželka se k němu vyjádřila, že aby se pořádně rozpálila, stačila jí s touhle věcičkou pouhá chvilka, klidně i na nejnižší výkon. Stupňů je celkem 11 a nutno říct, že se jedná o dost výkonnou „pumpičku“, jak jsem ozkoušel, když jsem k přísavce přiložil prst.

Vibračních programů má výrobek celkem 10, ale upřímně, tady si přijdou na své spíš milovnice silnějších vibrací. I nejslabší mód nám přišel možná až zbytečně silný a ve výsledku svojí intenzitou úplně přehlušil veškerou snahu sací části.

Příliš vysoký výkon se odrazil také na hlučnosti. Výrobce sice píše, že má přístroj tichý chod, ale toto tvrzení opravdu nemohu potvrdit, spíš naopak.

Zjistěte kolik stojí Satisfyer Pro 4 Couples
ZJISTIT CENU

Nejen pro samostatné hrátky?

Zamýšlené použití je ovšem nikoliv během masturbace, ale sexu. Část s vibrátorem je naštěstí poměrně úzká, takže jsem se bez problémů vešel vedle ní. Pocit to nebyl vůbec špatný a v prvních momentech po zásunu jsme uznali, že tahle věcička je opravdu skvělý nápad.

Otázka ovšem zní, jak Satisfyer udržet na místě. Samotné sání klitorisu zdaleka nestačí k tomu, aby zůstal a nehýbal se. Pokud s ním chcete souložit, je třeba, aby jej někdo přidržoval.

Taky se rozlučte s myšlenkou k sobě pevně přitisknutých těl, Satisfyer prostě a jednoduše bude překážet a tlačit. Divočejšího sexu si tedy s touto pomůckou neužijete a jeden z vás bude mít neustále zaměstnanou nejméně jednu ruku.

Jak jsme si Satisfyer Pro 4 Couples nejvíce užili?

Ve výsledku se nám tedy pomůcka osvědčila spíš jako masturbační hračka. Jako takovou ji žena velmi chválí a prohlašuje, že do předehry ji ráda zařadí.

Původní zamýšlené použití však bohužel zůstalo jen u skvělého nápadu, který narazil na technické problémy, jejichž řešení není úplně pohodlné a praktické. Komu však nevadí nutnost přidržování a chce spíš pomalejší sex v ne zcela standardní poloze, ten si užije.

Klady

Zápory

Design Je nutné jej při sexu přidržovat
Příjemný materiál Hlučnější
Technické zpracování
Výborné sání klitorisu
Vodotěsnost
Aktuální cenu a možnost objednat si prohlédněte zde:
Šipka
DO OBCHODU
Napište komentář

Kliknutím na tlačítko ODESLAT KOMENTÁŘ udělujete
souhlas se zpracováním osobních údajů.

Spolupracujeme: